Skip to content

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp BEZ Sklepu Play?

4 de styczeń de 2022

WhatsApp to niezwykle ważna aplikacja, ponieważ wszyscy jej używają i oczywiście pomaga nam utrzymywać kontakt z bliskimi, a także w celach zawodowych. Dlatego tak ważne jest, aby był on zainstalowany w naszych telefonach. Ale w wielu przypadkach możesz nie mieć lub nie chcieć mieć zainstalowanego Sklepu Play na swoim telefonie.Jak pobrać WhatsApp bez Sklepu Play?? Uczę cię poniżej.

Sklepy z aplikacjami na Androida, iOS i Windows Phone są pełne aplikacji, a wybór między nimi czasami nie jest łatwy. Jednak jeśli chodzi o aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, najczęściej wybieranym jest WhatsApp. W przypadku, gdy jest ktoś, kto nie ma pojęcia o tej technologii, wyjaśnimy to jak zainstalować WhatsApp.

Kiedy w dzisiejszych czasach przestajemy się zastanawiać, jakich aplikacji nie może zabraknąć w naszych inteligentnych urządzeniach mobilnych, musimy wiedzieć, że w zakresie błyskawicznej komunikacji WhatsApp jest niezbędny. Rzeczywiście, niewiele może zapewnić nam szybkość, prostotę i liczbę użytkowników dostępnych jak ta platforma, których nie powinno zabraknąć na smartfonie.

Teraz w ten sam sposób zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość: pobierz i zainstaluj WhatsApp na iOS lub pobierz i zainstaluj WhatsApp na Androida, bez przechodzenia przez pewne niedogodności w środku. Z tego powodu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do ich indywidualnych czatów grupowych, aby wysyłać lub odbierać tekst, zdjęcia, dźwięk lub wideo, zalecamy kontynuowanie czytania tego artykułu.

Oczywiście, zanim nauczymy Cię pobierać WhatsApp, chcemy powiedzieć, że jest to aplikacja, która pozwoli Ci pozostać w kontakcie z całym światem, a ponadto od jakiegoś czasu jest całkowicie darmowa. Wszystko czego potrzebujemy to numer telefonu, który nie był wcześniej powiązany z aplikacją, a także plan transmisji danych lub połączenie z siecią Wi-Fi, aby podtrzymywać nasze rozmowy.

WhatsApp, niepokonany król

WhatsApp pojawił się w naszym życiu kilka lat temu, gdy popularne stały się smartfony. Ale dzisiaj bardzo niewiele osób mogłoby żyć bez tej aplikacji. Co więcej, można powiedzieć, że tego typu komunikatory są główną przyczyną tego, że za każdym razem, gdy dzwonimy mniej przez telefon I to jest to, że wysłanie wiadomości zawsze wydaje się nam wygodniejsze. W ten sposób nie przeszkadzamy odbiorcy i wiemy, że jak najszybciej to przeczyta.

Istnieje wiele aplikacji podobnych do WhatsApp, które pojawiły się na rynku, aby spróbować usunąć tę aplikację z jej tronu, dobrym tego przykładem jest komunikator facebookowy. Niemniej jednak, żadnemu z nich nie udało się ukraść przywództwa WhatsApp.

Przyzwyczailiśmy się do tej aplikacji, z jej wadami i awariami, a nawet upadkami, które stają się popularnym tematem na Twitterze i zwiększają liczbę pobrań innych podobnych aplikacji, takich jak Telegram. Wygląda na to, że w tej chwili nie pojawiła się żadna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która byłaby w stanie przyciągnąć uwagę użytkowników na tyle, abyśmy mogli odłożyć WhatsApp na bok.

Jak zainstalować WhatsApp

Pobierz WhatsApp bez Sklepu Play

Oczywiście, aby mieć Sklep Play, musisz mieć połączone konto Gmail, większość ludzi nie ma żadnego problemu z połączeniem konta, ale jeśli nie chcesz tego robić lub nie masz na razie konta i chcesz teraz pobrać WhatsApp, można to zrobić bez posiadania Sklepu Play lub konta Gmail.

To, co powinieneś zrobić przede wszystkim, to iść do Ustawienia> Bezpieczeństwo, tam musisz włączyć „Nieznane pochodzenie„Ponieważ to, co zrobimy, to pobranie pliku APK, kiedy nie pobierasz ze Sklepu Play, konieczne jest umożliwienie nieznanym źródłom, aby móc instalować pliki APK innych firm.

Więc teraz powinieneś przejść do www.whatsapp.com/android i po prostu pobierz APK WhatsApp naciskając tam, gdzie jest napisane „Pobierz teraz”, Rozpocznie się pobieranie danego pliku, a po jego zakończeniu będziemy musieli uruchomić APK, aby rozpocząć instalację.

Po zainstalowaniu aplikacji po prostu otwórz WhatsApp tak jak zwykle, a zobaczysz, że bez żadnego problemu możesz z niej korzystać, musisz aktywować aplikację jak zwykle, za pomocą numeru telefonu, poczekaj na kod weryfikacyjny, a następnie można już normalnie używać.

Pobierz APK WhatsApp

Jak widać to wcale nie jest skomplikowane pobierz WhatsApp bez Sklepu PlayTo po prostu kwestia wejścia na oficjalną stronę aplikacji i to wszystko. Na tej stronie znajdujemy jeszcze bardziej aktualną wersję niż ta, którą widzisz w Sklepie Play. Dzieje się tak dlatego, że jest to wersja beta, która czasami przynosi nowe rzeczy, których nie ma jeszcze w stabilnej wersji Sklepu Play, nie martw się, że pomimo bety działa płynnie i bez żadnego problemu można korzystać tę najnowszą wersję WhatsApp w taki sam sposób, w jaki używałbyś wersji pobranej ze Sklepu Play, bez żadnego problemu.

Pobieranie WhatsApp na iOS i Android

Choć prawdą jest, że iOS i Android to dwa ekosystemy, które bardzo się od siebie różnią, Jeśli chodzi o instalowanie WhatsApp na telefonie komórkowym, procedura jest w zasadzie taka sama, więc wystarczy wykonać następujące kroki.

 • W pierwszej kolejności zweryfikujemy, czy nasze urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android ma zainstalowany oficjalny sklep z aplikacjami, który nazywa się odpowiednio App Store i Google Play Store. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie urządzenia z systemem iOS mają dostępny App Store, chociaż niektóre urządzenia z Androidem nie mają sklepu Google Play i w takim przypadku zalecamy pobranie go z tego linku.
 • Następnie przeszukujemy odpowiedni sklep z aplikacjami naszego inteligentnego urządzenia mobilnego, aplikację WhatsApp, którą będzie można odróżnić od zielonej okrągłej ikony z białym telefonem pośrodku, jak na obrazku dołączonym do artykułu. Jeśli nie możesz go znaleźć, wystarczy wpisać go z tego linku dla iOS i z tego linku dla wszystkich terminali z systemem operacyjnym Android.
 • W każdym przypadku musimy już znaleźć się w aplikacji w naszym sklepie, gdzie możemy zobaczyć wszystkie informacje z tym związane, od podstawowych danych, po wersję systemu operacyjnego, którą powinien był mieć Twój terminal, aby móc używać go bez problemów, choć generalnie nie ma w tym momencie żadnych wad
 • Klikamy przycisk Instaluj i czekamy chwilę
 • Pojawi się nowy ekran, który wskaże, do których sekcji naszego urządzenia WhatsApp musi mieć dostęp do funkcji, takich jak Mapy Google, GPS, Notatki głosowe, kalendarz.
 • Klikamy OK, a za kilka sekund w naszym panelu aplikacji zostanie utworzony skrót
 • Umieszczamy nasz numer telefonu, gdy WhatsApp jest otwarty i to wszystko! możemy teraz komunikować się za darmo ze wszystkimi

Jak zainstalować WhatsApp na iOS

Jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym iOS i chcesz zainstalować tę aplikację, wykonaj następujące czynności:

 • Wejdź do App Store i wyszukaj aplikację
 • Pobierz aplikację
 • Po zakończeniu pobierania otwórz go i wprowadź swój numer telefonu
 • Po zarejestrowaniu numeru telefonu otrzymasz wiadomość tekstową z kodem weryfikacyjnym
 • Wprowadź kod weryfikacyjny w miejscu udostępnionym przez aplikację (musisz to zrobić tylko raz)
 • Aplikacja przetwarza wszystkie informacje i jest gotowa do użycia

Jak zainstalować WhatsApp na Androidzie

System instalacji tej aplikacji na Androidzie jest taki sam jak na iOS, tylko w tym przypadku musimy pobrać ze sklepu Google Play. Należy pamiętać, że istnieje wiele imitacji, co musimy zrobić, to pobierz komunikator WhatsApp.

Jak zainstalować WhatsApp

Objaśnienia dotyczące instalacji

Pamiętaj, że w niektórych przypadkach WhatsApp jest aktywowany automatycznie. Oznacza to, że po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji jest ona konfigurowana bez konieczności wykonywania kroków, które wyjaśniliśmy wcześniej.

Jeśli chodzi o cenę, należy zauważyć, że WhatsApp jest to całkowicie darmowa aplikacja. Wcześniej trzeba było uiścić niewielką opłatę po pierwszym roku subskrypcji, ale teraz ta opłata została wyeliminowana, więc możemy cieszyć się tą aplikacją za darmo na zawsze.