Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie komórkowym dowolnej marki – za darmo (przykład)

23 de luty de 2021

Cóż, wiem, że czekałeś na ten samouczek, w którym pokażemy Ci, jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na dowolnej mobilnej marce? co powinno być dla Ciebie bardzo ciekawe, ale zdradzimy Ci tę tajemnicę tutaj, gdzie wyjaśnimy marka po marce, co należy zrobić.

Cóż, powiem Ci, że to metody, które rozwieją Twoje wątpliwości w wielu znanych markach, gdzie będziesz zaskoczony, jak tak prosta procedura może Cię uratować w momencie awarii Twojego sklepu lub systemu operacyjnego Android .


Bezpiecznie pobieraj bezpłatny Sklep Google Play . Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu przycisku na Twojej platformie…

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/


Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na urządzeniu Apple Mobile?

Przede wszystkim będziesz musiał wykonać jailbreak swojego iPhone’a . Jailbreak iOS to jedyny sposób na usunięcie ograniczeń oprogramowania iOS na urządzeniach Apple, dający dostęp roota do systemu plików i menedżera iOS.

Będziesz musiał zainstalować Cydię, która jest aplikacją do zarządzania pakietami na iOS , teraz uruchom Cydię z ekranu głównego, dotknij „Zarządzaj”, „Źródła”, a następnie dotknij „Edytuj” i na koniec zaznacz „Dodaj”.

Następnie wpisz adres internetowy Cydia i zainstaluj go, a następnie Bootlace. Następnie uruchom Bootlace i zrestartuj iPhone’a, poczekaj chwilę, aż ponownie się uruchomi. Otwórz iBoot, który będzie mógł teraz zainstalować go z Bootlace.

Teraz musisz zainstalować iDroid, a następnie otworzyć iBoot i nacisnąć „OK”. To może zająć chwilę. Po zakończeniu instalacji iDroida będziesz mieć Androida na swoim iPhonie i możesz sprawdzić, co ma do zaoferowania Android. Teraz ciesz się Google Play .

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie komórkowym Asus?

Zasadniczo, ponieważ Twoje urządzenie Asus działa na systemie Android , powinno być dostarczane z aplikacją Sklep Google Play . Ale na przykład niektóre wersje serii ZenFone mogą być bez niego.

Może się również zdarzyć, że jest używany i usunięty, ale jeśli chcesz go ponownie zainstalować ręcznie, nie musisz się martwić. Aby rozpocząć, przejdź do Ustawienia> Bezpieczeństwo, a następnie przewiń w dół do Nieznanych źródeł i przełącz go do pozycji włączonej.

Nie lekceważ tej wiadomości: musisz być bardzo ostrożny podczas próby pobrania aplikacji i rób to tylko z zaufanej witryny.

Teraz musisz wyszukać APK Sklepu Google Play, pobrać najnowszą wersję, a następnie zainstalować ją za pomocą godnej zaufania aplikacji do zarządzania plikami. Instalując aplikację Sklep Google Play, możesz pobrać wszystkie wspaniałe treści, które ma dla Ciebie ten wspaniały am.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na urządzeniu BBK Mobile?

Jeśli kupiłeś nowy smartfon BBK z systemem Android, który nie ma preinstalowanego Sklepu Play , najprawdopodobniej nie jest to urządzenie z oficjalnym certyfikatem Google.

W przypadku użytkowników smartfonów z systemem Android, którzy nie mają Sklepu Play na swoich urządzeniach, wystarczy ręcznie pobrać plik APK Sklepu Play na smartfona, na wypadek gdyby usługa Google Play była już zainstalowana w systemie operacyjnym, na wypadek, gdybyś nie powinien tego najpierw pobierać.

Jeśli jednak musisz pobrać plik APK Sklepu Play z zaufanej witryny innej firmy, musisz przejść do ustawień urządzenia i przejść do zakładki „Ogólne> „Zabezpieczenia” .

Teraz poszukaj opcji „Zezwalaj na instalację z nieznanych źródeł” > sprawdź lub sprawdź, czy jest zaznaczona. Teraz będziesz mógł swobodnie zainstalować sklep, a do zakończenia wystarczy wpisać dane swojego konta Google.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie komórkowym BLU?

BLU Products to amerykańska firma z siedzibą w Miami na Florydzie. BLU projektuje i produkuje tanie telefony komórkowe od 2009 roku. Te telefony komórkowe są domyślnie dostarczane ze sklepem Google Play , ale nie czynisz go nieomylnym, ponieważ może zawieść z powodu błędu danych.

Pierwsze rozwiązanie, wystarczy przejść do Ustawienia> Aplikacje> Sklep Google Play tutaj naciśnij 3 punkty w prawym górnym rogu i dotknij Odinstaluj aktualizacje, a następnie otwórz aplikację Sklep Google Play i poprosi Cię o ponowne zainstalowanie aktualizacji, zaakceptuj i to jest rozwiązany, wystarczy wpisać swoje konto Google, możesz teraz z niego korzystać.

Drugie rozwiązanie, jest trochę bardziej agresywne, ale równie skuteczne i jest to „Twardy reset”, pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową, jeśli zdecydujesz się wykonać tę metodę do końca, otwórz Sklep Google Play, ponieważ poprzednia metoda poprosi Cię o zainstalowanie aktualizacja, która zostanie pobrana i ponownie zainstalowana, wprowadź dane swojego konta i ciesz się.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na urządzeniu CoolPad Mobile?

Jeśli kupiłeś smartfon marki CoolPad , ale chińskiego pochodzenia z systemem operacyjnym Android, cóż, przyjacielu, informuję, że nie spowoduje to ponownej instalacji Google Play, a na dodatek bardzo możliwe, że żadna usługa Google Play , który jest podstawą tego.

Ale nie martw się, procedura jest prosta, najpierw pobierz Aptoide.apk, pamiętaj, że przed instalacją musisz przejść do ustawień swojego urządzenia i zajrzeć do zakładki „Ogólne > „Zabezpieczenia” .

Teraz poszukaj opcji „Zezwalaj na instalację z nieznanych źródeł” > sprawdź lub sprawdź, czy jest zaznaczona. Teraz wznawiamy instalację apk, po zainstalowaniu wystarczy wyszukać usługę Google Play i Sklep Google Play.apk w najnowszych wersjach.

Teraz przystąpimy do pobierania i instalowania tylko w określonej kolejności i to wszystko, teraz wystarczy wstawić swoje informacje Google i możesz cieszyć się tym niesamowitym sklepem.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie Fero?

Fero Mobile , no cóż, gdybyście zastanawiali się, o co chodzi w tej marce, skoro nie jest ona dobrze znana, bo należy do Midcom Group i to, że na siłę wkroczyła na scenę telefonii komórkowej w Kenii, co do tej pory było nowością Dziś.

Możliwość sprzedaży na rynku europejskim, ponieważ telefon z pewnością był w stanie dotrzeć do twoich rąk, ponieważ są w bardzo dobrej cenie, ale szczegóły, które przedstawiają błąd, są zawsze prezentowane, cóż, uspokój się, te telefony już są dostarczane z sklep preinstalowany.

Tutaj przychodzi najłatwiejsza część, wystarczy przejść do Menu> Ustawienia> Menedżer aplikacji> Google Play > Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną.

Zalecamy naciśnięcie przycisku „ Wymuś zatrzymanie ” i usunięcie istniejącego konta i ponowne dodanie go, aby nie mieć żadnych problemów z synchronizacją, teraz zaktualizuje się tylko po ponownej instalacji i korzysta z Google Play.

Jak pobrać i zainstalować Google Play Store na Gionee Mobile?

Wielokrotnie musimy przejmować marki dla dobra sprzętu i ekonomii, takie jak Gionee , ale z żalem, że nie ma sklepu Google.

Dla użytkowników smartfonów z systemem Android, które nie mają Sklepu Play na swoich urządzeniach, ale posiadają podstawową aplikację Google Play Service, ponieważ w większości serii tych modeli producent zainstalował wspomnianą aplikację.

Umożliwi to łatwiejszą instalację go tam, gdzie będzie zależało od Ciebie, aby wyszukać go za pomocą przeglądarki w telefonie komórkowym lub przez komputer, który będziesz musiał przesłać za pomocą kabla USB, co jest bardzo łatwe, po prostu wyszukaj Google Play. apk

Teraz pamiętaj, aby poszukać opcji „ Zezwalaj na instalację z nieznanych źródeł ” > w ustawieniach > Ustawienia zaawansowane i wystarczy to sprawdzić, w tym momencie wystarczy zainstalować GooglePlay.apk, a następnie wstawić informacje o swoim koncie Google, aby móc się zalogować w Sklepie Play.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie Honor?

Honor, submarka Grupy Huawei , powstała pod koniec 2011 roku i powstała w 2013 roku. Procedura rozwiązania tej sytuacji jest bardzo podobna do jej rodzeństwa z serii Huawei, jeśli kupiłeś go bezpośrednio z Chin.

Przede wszystkim przejdź do Ustawienia > Ustawienia zaawansowane > Zabezpieczenia > Włącz pobieranie z nieznanych źródeł . Jeśli pojawi się komunikat ostrzegający, że jest to plik tego typu, może to spowodować uszkodzenie urządzenia”.

Możesz to zignorować, ponieważ zainstalujesz sklep Android, więc po prostu dotknij OK. Pobierz i zainstaluj GMS Installer.apk na swoim telefonie Honor. Teraz pobierz Google Play Store.apk.

Teraz zainstaluj go i poczekaj na zakończenie procesu, następną rzeczą jest zalogowanie się na swoje konto Google. Po zakończeniu będziesz mógł uzyskać dostęp do Sklepu Google Play i pobierać stamtąd aplikacje.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie HTC Mobile

Bardzo niezawodne telefony HTC , które zwykle są dostarczane z fabrycznie zainstalowanym Google Play , ale jest wiele wersji, w których sklep nie działa zgodnie z oczekiwaniami, chociaż jeśli czynnikiem jest telefon z drugiej ręki i jest zrootowany, awaria może być po twojej stronie

Ale nie musisz się martwić, ponieważ proces jest prosty, masz 2 metody, dzięki którym możesz rozwiązać tę sytuację. Pierwszym z nich jest otwarcie przeglądarki internetowej i wyszukanie najnowszej wersji GooglePlay.apk lub przeniesienie jej z komputera przez USB.

Jeśli nie masz Wi-Fi w domu, zalecamy, aby go jeszcze nie instalować, teraz przejdź do Ustawień, kliknij Zabezpieczenia, przewiń w dół do „ Nieznane źródła ” i przełącz przełącznik do pozycji włączonej.

Teraz po prostu zainstaluj i poczekaj, aż się zakończy. W tym czasie wystarczy połączyć się z kontem Google.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie Huawei?

Chińskie telefony Huawei nie mają sklepu ani usług Google Play. Posiada własny sklep do pobierania aplikacji. Chiny nie zezwalają na działanie Google, Facebooka ani żadnej innej sieci społecznościowej w tym kraju. Jeśli kupiłeś telefon z Chin. Najprawdopodobniej nie masz sklepu Google Play ani żadnej aplikacji Google

Przede wszystkim przejdź do Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane -> Bezpieczeństwo -> Włącz pobieranie z nieznanych źródeł . Jeśli pojawi się komunikat ostrzegający, że jest to plik tego typu, może to spowodować uszkodzenie urządzenia”.

Możesz to zignorować (jest to bezpieczne) i dotknąć OK. Pobierz i zainstaluj instalator GMS na swoim telefonie Huawei. Teraz pobierz Sklep Google Play.

Teraz otwórz Sklep Google Play i zainstaluj go. Następnie zaloguj się na swoje konto Google . Po zakończeniu będziesz mógł uzyskać dostęp do Sklepu Google Play i pobierać stamtąd aplikacje.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na urządzeniu Infinix Mobile?

Infinix Mobile to producent smartfonów z siedzibą w Hongkongu, założony w 2013 roku przez Transsion Holdings. Firma posiada centra badawczo-rozwojowe rozsiane po całej Francji.

Co jeśli produkcja składa się z 50/50, ponieważ jest przywoływana na rynek europejski i azjatycki, więc zobaczymy wiele ofert tych telefonów komórkowych, a jeśli skorzystałeś z tych ofert, to jesteśmy w sytuacji, gdy nie mamy Google Play Store na nasz telefon komórkowy.

Ma to łatwe rozwiązanie, ale powinieneś sprawdzić poniższe, czy jest zainstalowana usługa Google Play, która zwykle jest zainstalowana, ale jeśli nie, powinieneś pobrać ten apk oraz Google Play Store.apk, ale przed instalacją przejdź do Ustawienia> Ustawienia zaawansowane .

Będąc tam, poszukaj « Zezwalaj na instalację z nieznanych źródeł »> aktywuj i w tym momencie zainstaluj usługę Google Play, a następnie Sklep Google Play i wprowadź informacje o swoim koncie Google i to wszystko.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie komórkowym ITEL?

itel Mobile , założony w 2007 roku w Hongkongu, jest jednym z wiodących operatorów telefonii komórkowej na świecie. W ciągu ostatniej dekady marka wyspecjalizowała się w rozwiązaniach rozszerzonej mobilności w 45 krajach na całym świecie.

Dzięki tej marce pojawiają się 2 opcje, co oznacza, że ​​jeśli przypadkiem kupisz chiński model, z pewnością będzie już miał zainstalowaną usługę Google Play, którą wystarczy przejść do Ustawienia> Bezpieczeństwo> «Włącz nieznane źródła .

Teraz ręcznie pobierz plik APK Sklepu Play na smartfona, zainstaluj go, dodaj swoje konto Google i gotowe. Ale jeśli masz już sklep i wyświetla błąd danych, będziesz musiał zrobić « Twardy reset «.

Najpierw utwórz kopię zapasową informacji, a w tym czasie Twój Sklep Google Play będzie w stanie fabrycznym i musisz tylko zaktualizować do najnowszej wersji i to wszystko, dodaj swoje konto Google i ciesz się.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na urządzeniu Kyocera Mobile?

Korporacja Kyocera , która ma już historię w sprzedaży telefonów komórkowych z siedzibą w Japonii, wydaje ciekawe modele dla wszystkich, ale co się dzieje, gdy w sklepie pojawiają się problemy z danymi, cóż, uspokój się, oto wskazówki, których należy przestrzegać rozwiązywać.

Normalne dane problemowe z błędem aplikacji Google Play , która ma problemy, i tu przychodzi najłatwiejsza część, wystarczy przejść do Menu> Ustawienia> Menedżer aplikacji> Google Play> Wyczyść dane i wyczyść pamięć podręczną.

Zalecamy naciśnięcie przycisku „Wymuś zatrzymanie” i usunięcie istniejącego konta, zaktualizowanie Sklepu Google Play , który praktycznie pobierze i ponownie zainstaluje, w tym momencie wystarczy wejść na konto, aby cieszyć się.

Jeśli to nie zadziała, masz również metodę „twardego resetu”, w której zarówno telefon komórkowy, jak i sklep Google Play będą domyślnie i będziesz musiał tylko zaktualizować, uzyskać dostęp do danych Google i cieszyć się.

Jak pobrać i zainstalować Google Play Store na Lava Mobile?

Lava International Limited to indyjska międzynarodowa firma działająca w sektorze telefonii komórkowej. Firma powstała w 2009 roku w wyniku powstania firmy telekomunikacyjnej.

Jego sprzedaż jest więc wysoka w Azji i niewielka część w Ameryce Łacińskiej, więc większość urządzeń może być dostarczana bez preinstalowanego Sklepu Google Play. Więc teraz musimy tylko przejść do Ustawienia> Ustawienia zaawansowane i tam włączyć Nieznane źródła .

Następną rzeczą będzie korzystanie z naszej przeglądarki, mając nadzieję, że nie jest ona w języku chińskim, możesz łatwo wyszukać i pobrać Google Play Service.apk i Sklep Google Play, w przypadku, gdy przeglądarka jest w języku chińskim.

Jeśli przeglądarka jest w języku chińskim, po prostu prześlij przez USB z komputera lub innego telefonu komórkowego, a następnie po prostu zainstaluj 2 aplikacje w podanej kolejności, a następnie dodaj swoje konto Google i gotowe, możesz cieszyć się sklepem.

Jak pobrać i zainstalować Google Play Store na Lenovo Mobile?

Cóż, większość z nas zna markę Lenovo ze względu na jej szeroką gamę produktów technologicznych, więc telefony nie są rzadkością, którą ta firma zobowiązałaby się do produkcji, ale pochodzący z Chin nie będziemy mieć Sklepu Google Play.

Ale nie martw się, ponieważ dzięki temu, że to urządzenie ma międzynarodowy charakter, fabryka opuściła usługę Google Play jako bazę, ale w trybie dezaktywowanym, więc rozwiązanie sklepu będzie proste.

Wystarczy aktywować w Ustawienia> Bezpieczeństwo> Nieznane źródła i aktywować, co pozwoli na instalację dowolnej aplikacji, która nie pochodzi ze sklepu.

Zalecenie, aby przejść przez komputer przez USB lub inny telefon komórkowy, ponieważ przeglądarka tego typu Lenovo jest w całości po chińsku, ale po przeniesieniu wystarczy zainstalować, wprowadzić dane Google i to wszystko.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie komórkowym LG

Stosunkowo łatwo jest ręcznie zainstalować sklep na dowolnym kompatybilnym urządzeniu z Androidem . Z opisanej poniżej metody mogą skorzystać również użytkownicy, którzy mają już zainstalowany sklep Play i chcą ręcznie zaktualizować do najnowszej wersji.

Przejdź do Ustawień, kliknij Bezpieczeństwo, przewiń w dół do Nieznanych źródeł i przełącz przełącznik do pozycji włączonej. Otrzymasz komunikat ostrzegający o niebezpieczeństwach związanych z instalowaniem aplikacji poza Google Play.

Pobrany plik pojawi się w menu powiadomień w górnej części telefonu oraz w folderze Pobierz w szufladzie aplikacji. Kliknij plik w dowolnej lokalizacji i zainstaluj go.

Jeśli nie możesz zainstalować sklepu, może być konieczne pobranie najnowszej wersji z Usług Google Play .

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na urządzeniu Mione Mobile?

Firma MIONE z tanimi telefonami komórkowymi, które nie mają wielu informacji, ale są montowane w Chinach, ale dystrybuowane w oficjalnych sklepach w Indiach, okazały się bardzo przystępną opcją, tak bardzo, że można je zobaczyć w sprzedaży w wielu sklepach internetowych.

Te telefony komórkowe mają problem z brakiem certyfikatu Google, więc nie mają Sklepu Google Play , chociaż mają kilka swoich aplikacji, takich jak Mapy Google, więc zainstalowana jest usługa Google Play, co ułatwi życie.

Po prostu przejdź do Ustawienia> Bezpieczeństwo lub Ustawienia zaawansowane> Włącz „Nieznane źródła”, następną rzeczą jest przejście do przeglądarki i wyszukanie GooglePlay.apk, który znajdziesz bardzo łatwo, ale sprawdź, czy jest to najnowsza wersja i pobierz ją.

Teraz wystarczy go zainstalować, co zajmie kilka minut, a po zakończeniu poprosi nas o informacje o Twoim koncie Google, a teraz w pełni cieszyć się telefonem.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na mobilnym telefonie komórkowym?

Mobicel to mała firma telefonii komórkowej w Republice Południowej Afryki, ponieważ firma specjalizuje się w sprzedaży tanich telefonów komórkowych za pośrednictwem kanałów dystrybucji z grupą Edcon.

Ponieważ jest już wyposażony w zainstalowany Sklep Google Play, ale błędy danych lub nieprawidłowo zainstalowane aktualizacje mogą uniemożliwić działanie sklepu, ale pokażemy Ci 2 proste metody rozwiązania tego problemu.

Wystarczy przejść do Ustawienia > Menedżer aplikacji > Sklep Google Play i Usługa Google Play, nacisnąć „Wyczyść pamięć podręczną”, a następnie „Wyczyść dane”, aby poprosić o aktualizację i ponowną instalację.

Jeśli to nie zostanie rozwiązane z usunięciem danych, wystarczy przejść do Ustawienia> Menedżer aplikacji> Google Play i nacisnąć 3 punkty w prawym górnym rogu i dotknąć « Odinstaluj aktualizacje «, a następnie otwórz sklep, który poprosi o aktualizację, po prostu zaakceptować.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na mobilnym Mobiwire

MobiWire to francuski producent telefonów komórkowych i terminali płatniczych, który projektuje i dostarcza operatorom sieci komórkowych na całym świecie.

Te telefony komórkowe są dostarczane z fabrycznie zainstalowanym Sklepem Google Play, ale nie dlatego nie jest to błąd, ponieważ błąd danych może utrudnić korzystanie z usługi, ale pokażemy Ci 2 proste metody rozwiązania tego problemu.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany z usunięciem danych, wystarczy przejść do Ustawienia > Menedżer aplikacji > Google Play i nacisnąć 3 punkty w prawym górnym rogu i dotknąć „Odinstaluj aktualizacje”, a następnie otworzyć sklep, który poprosi o aktualizację, po prostu zaakceptować.

Jeśli to nie zadziała, masz również metodę „ Twardy reset ”, w której zarówno telefon komórkowy, jak i Sklep Google Play będą domyślnie i będziesz musiał tylko zaktualizować, uzyskać dostęp do danych Google i cieszyć się.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie komórkowym Motorola

Chociaż flagowe urządzenia Motoroli są dostarczane z preinstalowanym sklepem Google Play, możliwe jest, że niektóre urządzenia z określonej serii mogą zakończyć się błędem.

Na przykład błąd 927, który powie ci, jakie są dane aplikacji Google Play, która ma problemy, i tu przychodzi najłatwiejsza część, wystarczy przejść do Menu> Ustawienia> Menedżer aplikacji> Google Play> Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną .

Zalecamy naciśnięcie przycisku „Wymuś zatrzymanie” i usunięcie istniejącego konta i dodanie go ponownie, aby nie mieć problemów z synchronizacją, po wykonaniu tego, co zostało wcześniej wspomniane, wystarczy uruchomić Google Play.

W tym momencie poprosi Cię o pobranie najnowszej wersji do pracy, po rozwiązaniu problemu uszkodzonych danych. Aplikacja automatycznie pobierze najnowszą wersję i zainstaluje ją ponownie, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się swoim sklepem.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play w telefonie Nokia?

W Chinach Nokia 6 jest dostarczana z oprogramowaniem bez Google Play Store i Google Play Service. Ponieważ nie pozwala innym platformom, takim jak Facebook i Google, działać niezależnie w Twoim kraju.

Sklep Google Play i Usługa Google Play współistnieją. Ponieważ są fabrycznie zainstalowane, jeśli nie, postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami.

Przede wszystkim przejdź do Ustawienia > Ustawienia zaawansowane > Bezpieczeństwo > Włącz pobieranie z nieznanych źródeł. Pojawia się komunikat ostrzegawczy. Możesz to zignorować, ponieważ jest to bezpieczna instalacja i zgadzasz się.

Teraz pobierz usługę Google Play i Sklep Google Play po ich zainstalowaniu i zalogowaniu się na swoje konto Google. Jeśli na wypadek, gdyby oprogramowanie układowe nie pozwalało aplikacjom Google działać poprawnie.

Postępuj zgodnie z procedurą marki Huawei i jeśli nic nie działa dla Ciebie. Tak więc ostatnim rozwiązaniem jest odblokowanie bootloadera i zainstalowanie globalnego oprogramowania Nokia 6 w telefonie.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie Oppo?

Oppo to producent elektroniki z siedzibą w Mountain View w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Jest również właścicielem OnePlus i Vivo, z których wszystkie są firmami BBK Electronics.

To, że ta marka pochodzi bezpośrednio z Chin, nie będzie dostarczane z preinstalowanym sklepem Google Play , ale nie martw się, że ta firma pomyślała o Tobie i ma dla Ciebie rozwiązanie.

Ponieważ ta marka ma własny sklep o nazwie Oppo Store, który znajduje się w menu i wystarczy dotknąć, poczekać, aż się załaduje, na górze, gdzie znajduje się wyszukiwarka, kliknij, aby napisać Google Play, otrzymasz wynik z niewątpliwa ikona jest.

Wybierz go, a cały pakiet zostanie automatycznie pobrany, który zostanie całkowicie zainstalowany na końcu, pozostawiając w pełni funkcjonalny sklep Google Play, w którym będzie gotowy do korzystania.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na Oukitel Mobile?

Aby porozmawiać o Oukitel , musimy znaleźć firmę stojącą za marką Shenzhen Yunji Intelligent Technology. Chińska korporacja stojąca za marką i dlaczego stała się tak sławna? Proste są telefony komórkowe z największą baterią na rynku.

Ale aby rozwiązać problem, którego nie ma w Google Play, wystarczy przejść do Ustawienia> Bezpieczeństwo> Włącz nieznane źródła.

Tutaj, jeśli masz przeglądarkę Chrome, wyszukaj i pobierz apk Aptoide podczas instalacji, pozwoli to pobrać cały pakiet ze sklepu Google Play, w tym przypadku wystarczy go zainstalować i zaakceptować wymagane uprawnienia i to jest to.

Ale jeśli przeglądarka jest chińską aplikacją, zalecamy przeniesienie tych 2 apków, usługi Google Play i sklepu Google Play, na inny telefon komórkowy lub z komputera przez USB i zainstalowanie ich w tej kolejności, a następnie po prostu wejdź na swoje konto i ciesz się.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na mobilnym QMobile?

QMobile to pakistańska firma zajmująca się marketingiem elektroniki użytkowej, która sprzedaje smartfony w Pakistanie. Ta marka nie jest producentem; telefony są sprowadzane od dostawców w Chinach i sprzedawane pod własną marką.

O ile wiemy, że Twój system Android jest dostarczany bez odpowiednich certyfikatów dla Sklepu Google Play , więc wskażemy obowiązujące procedury z tą marką.

Przede wszystkim przejdź do Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane -> Bezpieczeństwo -> Włącz pobieranie z nieznanych źródeł.
Jeśli pojawi się komunikat ostrzegający, że jest to plik tego typu, może to spowodować uszkodzenie urządzenia”.

Teraz uzyskaj dostęp do przeglądarki i wyszukaj aptoide.apk, pobierz i zainstaluj, a następnie w tej aplikacji wyszukaj Google Play Store, pobierz i zainstaluj i zaakceptuj wszystkie uprawnienia, a następnie uzyskaj dostęp do swojego konta i ciesz się.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie Samsung Mobile

Przy zakupie używanego urządzenia Samsung byłby to kolejny możliwy powód braku Google Play, być może jest już zrootowany i usunęli sklep, ale można to łatwo rozwiązać.

Przede wszystkim musisz użyć przeglądarki internetowej swojego urządzenia, aby znaleźć plik Android Play Store o nazwie „Play Store APK”.

Przed zainstalowaniem pobranego pliku musisz przejść do ustawień i zezwolić na pobieranie aplikacji z miejsc innych niż Sklep Play. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Bezpieczeństwo i wybierz „ Nieznane źródła ”.

Po otwarciu pliku wykonaj kilka kroków, aby zainstalować Sklep Play na urządzeniu Samsung (urządzenie poprowadzi Cię przez proces, po prostu dotknij „Zainstaluj” i zaakceptuj uprawnienia aplikacji), a także będziesz potrzebować Google rachunek.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na urządzeniu Sony Mobile?

Sony Firma, którą wielu z nas zna ze względu na jej znaczenie, jakim obszarem mobilnym nazywa się Xperia, która produkuje smartfony i tablety. W przypadku używanej Xperii z rootem, która nie ma sklepu, postępuj zgodnie z pierwszą wskazówką.

Tutaj musisz tylko przejść do Ustawienia> Ustawienia zaawansowane> Nieznane źródła, które musisz włączyć. Następnie tylko za pomocą przeglądarki pobierz usługę Google Play i Sklep Google Play i zainstaluj po zakończeniu wprowadź swoje dane Google i ciesz się.

Jeśli sklep jest zainstalowany, ale ma błąd, wystarczy przejść do Ustawienia> Menedżer aplikacji> Google Play i nacisnąć „ Wyczyść pamięć podręczną ”, a następnie „ Wyczyść dane ”, aby poprosić o aktualizację i ponowną instalację.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany z usunięciem danych, wystarczy przejść do Ustawienia > Menedżer aplikacji > Google Play i nacisnąć 3 punkty w prawym górnym rogu i dotknąć „Odinstaluj aktualizacje”, a następnie otworzyć sklep, który poprosi o aktualizację, po prostu zaakceptować.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie Symphony?

Pierwsza firma w grupie, SB Tel Enterprise Ltd, założona w 2005 roku, rozpoczęła działalność w zakresie telefonów komórkowych pod marką SYMPHONY w 2008 roku, dostarczając konsumentom nowe doświadczenia poprzez ciągłe innowacje.

Procedury niewiele się zmieniają, ponieważ jest to wersja mobilna wydana dla Europy, ponieważ mają zainstalowane zarówno Sklep Google Play, jak i usługę Google Play.

Jakim problemem może być sytuacja systemu operacyjnego lub błędna synchronizacja danych, o co łatwo może być rozwiązanie, które wskażemy.

Sprawdź, czy aktualizacje systemu są na czas. Otwórz główną aplikację Ustawienia na urządzeniu. Wybierz „Informacje” lub Aktualizacje systemu.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami> Menedżer aplikacji> Google Play i naciśnij 3 punkty w prawym górnym rogu i dotknij « Odinstaluj aktualizacje «, a następnie otwórz sklep, który poprosi o aktualizację, po prostu zaakceptuj.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na urządzeniu Tecno Mobile?

Tecno Mobile to chiński producent telefonów komórkowych z siedzibą w Hongkongu. Powstała w 2006 roku. Jest spółką zależną Transsion Holdings. Tecno skoncentrowało swoją działalność na Afryce i rynku południowoazjatyckim.

Wystarczy przejść do Ustawienia > Menedżer aplikacji > Sklep Google Play i Usługa Google Play, nacisnąć „Wyczyść pamięć podręczną”, a następnie „Wyczyść dane”, aby poprosić o aktualizację i ponowną instalację .

Jeśli powyższa metoda spróbuj tego. (Przejdź do Ustawienia > Aplikacje lub Menedżer aplikacji > Aplikacja Sklep Google Play > Odinstaluj aktualizacje > OK).

Sprawdź też, czy Twój system Android jest w najnowszej wersji, jeśli nie otwierasz tylko aplikacji z głównymi ustawieniami urządzenia. Wybierz „Informacje” lub Aktualizacje systemu (w zależności od urządzenia może to być inne).

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na urządzeniu Vivo Mobile

Vivo Communication Technology to chińska firma technologiczna należąca do BBK Electronics, która projektuje i produkuje smartfony i akcesoria do smartfonów. w Chinach, co oznacza, że ​​ich telefony nie są dostarczane z zainstalowanym sklepem Google Play.

Ale na wypadek, gdybyś musiał pobrać APK Sklepu Play z zaufanej strony internetowej innej firmy, ale nie instaluj go, dopóki nie sprawdzisz Ustawienia> Ogólne> Zabezpieczenia> „ Zezwalaj na instalację z nieznanych źródeł ”.

Następną rzeczą powinno być korzystanie z naszej przeglądarki, mając nadzieję, że nie jest ona w języku chińskim, możesz łatwo wyszukać i pobrać Google Play Service.apk i Sklep Google Play, w przypadku, gdy przeglądarka jest w języku chińskim.

Możesz także pobrać aptoide.apk i zainstalować go, a następnie w tej aplikacji wyszukać Sklep Google Play , pobrać i zainstalować i zaakceptować wszystkie uprawnienia, a następnie zalogować się na swoje konto i cieszyć się.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie komórkowym Vodafone?

Grupa Vodafone jest obecna w wielu krajach, będąc drugim co do wielkości operatorem telekomunikacyjnym na świecie pod względem liczby klientów i zysków. Jeśli masz problemy z tymi urządzeniami, z pewnością są to błędy danych, które są łatwe do rozwiązania.

Najlepiej byłoby wyczyścić dane z pamięci podręcznej aplikacji Sklep Google Play i usług Google Play (przejdź do Ustawienia > Aplikacje lub Menedżer aplikacji > Usługi Google Play i Sklep Google Play > Wyczyść pamięć podręczną > OK). Po otwarciu Sklepu Google Play zostaniesz poproszony o aktualizację.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj aktualizacje Sklepu Play. (Przejdź do Ustawienia > Aplikacje lub Menedżer aplikacji > Aplikacja Sklep Google Play > Stuknij przycisk z trzema kropkami u góry i Odinstaluj aktualizacje > OK). Tutaj obowiązkowo poprosi Cię o pobranie i zainstalowanie aktualizacji, które poproszą Cię o konto, aby korzystać ze sklepu.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie komórkowym Xiaomi?

Dodawanie usług Google do telefonu Xiaomi jest łatwe, gdy wiesz, jak to zrobić. Jeśli Twój telefon Xiaomi został dostarczony bez Google Play, ponieważ pochodzi z Chin, możesz go dodać w następujący sposób.

Użyjemy Google Play jako przykładu w Note 5A z najnowszą wersją MIUI . Jeśli korzystasz ze starszej wersji systemu operacyjnego, możesz nie być w stanie zainstalować niezbędnego oprogramowania.

Jeśli nie masz najnowszej wersji. Otwórz aplikację Ustawienia > stuknij górny link do > „Moje urządzenie”, a następnie > stuknij Wersja MIUI > stuknij „ Sprawdź aktualizacje ” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować oprogramowanie, które może być dostępne.

Teraz wystarczy wyszukać i pobrać GooglePlay.apk, ale przed zainstalowaniem przejdź do Ustawienia> Bezpieczeństwo i wybierz „Nieznane źródła”.

Teraz, jeśli możesz bezpiecznie zainstalować poprzednio pobraną aplikację, a po zakończeniu wystarczy połączyć się z kontem Google i cieszyć się.

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na telefonie ZTE Mobile?

Nie jest to doświadczenie, które chcielibyśmy, abyś miał kupując nowe ZTE , ale ze starym systemem operacyjnym. Może to być przedstawione z możliwym błędem danych z powodu braku aktualizacji sklepu lub potrzebujesz bardziej aktualnej wersji systemu operacyjnego ze sklepem zaktualizowanym do najnowszej stabilnej wersji.

Jednym z najprostszych rozwiązań byłoby następujące. Wyczyść dane z pamięci podręcznej aplikacji Sklep Google Play i usług Google Play (przejdź do Ustawienia > Aplikacje lub Menedżer aplikacji > Usługi Google Play > Wyczyść pamięć podręczną > OK).

Odinstaluj i ponownie zainstaluj aktualizacje Sklepu Play. (Przejdź do Ustawienia > Aplikacje lub Menedżer aplikacji > Aplikacja Sklep Google Play > Odinstaluj aktualizacje > OK).

Zainstaluj aktualizacje systemu. Otwórz główną aplikację Ustawienia na urządzeniu. Wybierz „Informacje” lub Aktualizacje systemu (w zależności od urządzenia może to być inne). Zawsze pamiętaj, aby aktualizować Sklep Play, abyś mógł cieszyć się wszystkimi jego zaletami i uniknąć pobierania złośliwych aplikacji w tym mobilnym sklepie.

dołącz do naszego kanału telegram