Skip to content

Jak pobrać i zainstalować oprogramowanie Stock Android lub ROM na moim Alcatel One Touch 4010A?

15 de luty de 2022

Pobieranie ROM-u dla konkretnego urządzenia wcale nie jest skomplikowane, w tym artykule chcę pokazać, jak to zrobić Pobierz zapasową pamięć ROM dla Alcatel One Touch 4010a a dodatkowo nauczę Cię krok po kroku, jak go zainstalować, aby Twój telefon działał poprawnie.

Ważne jest, aby przed zakupem telefonu komórkowego Alcatel wiedzieć, jakie są jego zalety i wady, ponieważ nie wszystkie urządzenia mobilne są tak optymalne pod względem pojemności. Bo konkretny ROM dla twojego telefonu komórkowego może być dla Ciebie najlepszy.

Powody dla zainstaluj zapasową pamięć ROM! Może ich być wiele, ale najlepsze jest to, że każdy użytkownik, który ma bardzo podstawową wiedzę na ten temat, może przeprowadzić cały proces, o którym opowiem poniżej.

Więc nie powinieneś się tym martwić, po prostu to wymaga trochę cierpliwości aby móc zrobić wszystko poprawnie.

Zapasowa pamięć ROM do telefonu Alcatel One Touch 4010A w łatwy sposób

Z drugiej strony należy wyjaśnić, że w wielu przypadkach chcemy zrobić ROM dla naszego urządzenia, myśląc, że co poprawi płynność grafiki lub sprawi, że się nie zawiesza ekran czasami, choć to trochę prawda, w rzeczywistości jest tak, że tylko optymalizując naszego Alcatela będzie bardzo dobrze.

Ale jeśli wręcz przeciwnie, masz bardzo duży użytek z telefonu komórkowego, najlepiej, jeśli Byłoby to zrobienie standardowego ROM-u z Androidem do Twojego urządzenia.

Za każdym razem, gdy nabywamy telefon komórkowy z czasem zaczyna mieć awarie oprogramowania, najczęstszą rzeczą, która się dzieje, jest to, że chwilowo się wyłącza, okno się blokuje lub zamyka że mamy otwarte

Czasami przychodzi nam do głowy, że należy zmienić urządzenie lub oddać je do naprawy do fachowca, podczas gdy w rzeczywistości wystarczy je zoptymalizować lub zmienić jego ROM, Dlatego tutaj znajdziesz sposób, aby to zrobić.

Wiemy, że brzmi to skomplikowanie, a nawet myślimy, że sami nie możemy tego zrobić, ale tak naprawdę nie martw się. to całkiem łatwy proces i nie potrwa to długo, ale ważne jest, aby podążać krok po kroku do litery, aby nie mieć problemów.

Co jest konieczne przed pobraniem i zainstalowaniem pamięci ROM dla Twojego Alcatela?

musisz mieć bateria Twojego telefonu ponad 70%Idealnie, podczas pobierania ROM-u, powinieneś pozostawić go do załadowania.

Musisz również oczywiście pobrać zapasową pamięć ROM Alcatel One Touch 4010a, którą zamierzamy Zainstaluj później stąd.

Musisz upewnić się, że masz oryginalny kabel USB, ten, który przyszedł z telefonem komórkowym aby móc przeprowadzić ten proces poprawnie i bez błędów.

Jednocześnie ważne jest, aby pobrać niezbędne sterowniki USB, aby komputer wykrywa telefon połączony.

Pobierz również SP Flash Tool na PC.

różne kolorowe telefony

Oto jak flashować zapasową pamięć ROM w Alcatel One Touch 4010a

Musisz wyłączyć telefon, a następnie wyjąć baterię.

Chyba już masz SP Flash Tool na twoim komputerzeotwórz program z Flash_Tool.exe

Teraz, gdy masz to otwarte, zamierzasz gdzie jest napisane Pobierz.

W tej zakładce zobaczysz przycisk z napisem Scatter-loading, naciśnij go i będziesz musiał wybrać plik rozproszony który pobrałeś wcześniej, w zasadzie plik ROM.

Po przygotowaniu, będziesz musiał kliknąć w miejscu, w którym jest napisane pobieranie aby rozpocząć procedurę.

Po uruchomieniu musisz podłączyć telefon komórkowy bez baterii do komputera, naciskając i przytrzymując klawisz zmniejszania głośności by mógł się wykryć.

Na końcu pojawia się zielony pierścień informujący, że wszystko poszło dobrze. Zamknij wszystko, odłącz urządzenie mobilne, włóż baterię i uruchom.

Możliwie przy pierwszym uruchomieniu trwa dłużej niż normalnie, ale nie powinieneś się też zbytnio martwić, ponieważ jest to dość powszechne i faktycznie będzie to kwestia kilku dodatkowych minut, dzieje się to za pierwszym razem, a potem uruchomi się normalnie za każdym razem, gdy go ponownie uruchomisz lub przekręcisz na.

Musisz pamiętać, że aby wszystko potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami, musisz postępować zgodnie z instrukcjami poprawnieponieważ jeśli pominiesz któreś z nich, Twój telefon komórkowy prawdopodobnie będzie taki sam lub gorszy niż był, dlatego jeśli z jakiegoś powodu Twój telefon komórkowy nie uzyskał oczekiwanych rezultatów.

Wykonaj specjalny twardy reset swojego Alcatela, ponieważ nie wszystkie urządzenia mobilne są takie samekażdy z nich wymaga zresetowania w zupełnie inny sposób i choć może się wydawać, że jest to dość skomplikowany proces, to w rzeczywistości będzie całkiem prosty.

dołącz do naszego kanału telegram