Skip to content

Jak pobrać i zainstalować bezpłatne ustawienie wstępne Lightroom Mobile dla telefonów komórkowych

23 de luty de 2021

Wszystko, gdy chcemy pamiętać lub chcemy zostać zapamiętani, gdy chcemy wykadrować historię, imprezę, ważne wydarzenie lub chcemy zrobić wspomnienie lub film z naszego życia robimy zdjęcia, Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak robić profesjonalne zdjęcia telefonem komórkowym.

Fotografia, oprócz tego, że jest techniką, jest sztuką, dzięki której możemy uzyskać obrazy, czy to aparatem ręcznym, czy cyfrowym. Aparaty ręczne wykorzystują filmy do ich obróbki za pomocą płynów chemicznych iw ten sposób uzyskują te zdjęcia w postaci fizycznej.

Aparaty cyfrowe wykorzystują czujniki CMOS, CCD m.in. po to, aby te obrazy mogły zostać zapisane w pamięci aparatu. Fotografia powstała w 1984 r. Przez Niépce, które zostały wykonane w asfalcie judejskim, a następnie rozrzucone na srebrnym talerzu.

W 1938 roku wynaleziono dagerotyp, który obejmował pierwszą procedurę obejmującą etap rozwoju. Dopiero w 1906 roku Gabriel Lippman mógł po raz pierwszy uzyskać kolorowe zdjęcia.

Dopiero w 2000 roku pierwszy telefon komórkowy z aparat fotograficzny firmy Sharpy J-Phone, która pozwoliła użytkownikowi na wykonanie zdjęć w ponad 256 kolorach z rozdzielczością 0,1 megapiksela.

Z biegiem lat technologia pozwoliła na unowocześnienie tych aparatów do tego stopnia, że ​​na urządzeniach mobilnych można znaleźć aparaty o wysokiej rozdzielczości, uzyskując w ten sposób doskonałe zdjęcia.

Jednak nadal musisz edytować swoje zdjęcia. Do tego jest wiele Aplikacje które dają Ci możliwość zrobienia tego w łatwy sposób, bez komplikacji podczas instalacji i są tak kompletne, że możesz modyfikować i dostosowywać swoje zdjęcia i obrazy, możesz nawet używać i edytować zdjęcia w Photoshopie online.

Co to jest wstępnie ustawiony Lightroom?

W czasie zrobić zdjęcie Za pomocą urządzenia cyfrowego możesz edytować, dostosowywać i personalizować każdy obraz, który chcesz, ale jeśli chcesz ujawnić swoje obrazy i je zapisać, możesz to zrobić, możesz nawet przekształcić je w filtr na Instagramie.

Presety Lightroom to nic innego jak program, który ma narzędzie, które pozwala na dokonywanie korekt przed opracowaniem, niezależnie od tego, czy są to poprawki, filtry czy powiększenia za pomocą jednego kliknięcia obrazu, który chcesz edytować.

Musisz to wziąć pod uwagę Ustawienia wstępne programu Lightroom Jest to program, który zwykle nie jest tak zaawansowany jak inne, ale może być bardzo przydatny, w którym można zaoszczędzić dużo czasu podczas edycji zdjęć.

Należy zaznaczyć, że początki tego narzędzia sięgają około 2006 roku, co pozwala na korzystanie z niego nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia, ponieważ obecnie możesz pobrać to narzędzie, które jest bardzo łatwe w użyciu.

W tym roku 2020 można znaleźć różne ustawienia wstępne programu Lightroom, które można bezpłatnie pobrać na urządzenie mobilne.

Na przykład pokażę ci niektóre z nich, na które możesz zdecydować: Greece Preset (DESKTOP + MOBILE) firmy Ollivves, Free Mobile Presets firmy Orange and Teal Lightroom, Presety Rose Mobile Lightroom, Mobile Mobile DNG Preset Positano, Landscape Preset Darmowe mobilne DNG.

Ustawienia wstępne lub dostosowania pomagają prezentować zdjęcia z estetyką, spójnością i potencjałem, w ten sposób, gdy publikują zdjęcia w sieciach społecznościowych, mają na nie wpływ.

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować Preset Lightroom Mobile?

telefon w jednej ręce z ciemnym zdjęciem Preset Lightroom Mobile

Aby rozpocząć, musisz najpierw pobrać bezpłatną aplikację ze sklepu Play lub IOS App Store na smartfon lub urządzenie mobilne, którego używasz. Następnie pobierz plik i umieść go w chmurze w folderze. Ma to na celu ochronę Twoich zdjęć lub obrazów. Teraz, gdy już to masz, czas postępować zgodnie z instrukcjami.

Krok 1

Wybierz zdjęcie za pomocą OneDrive, Dropbox lub Drive następnie włóż go do LightRoom. DNG na telefonie komórkowym lub urządzeniu komórkowym. Następnie otwórz swój obraz, a następnie przejdź do ustawień i kliknij Kopiuj ustawienia już na wcześniej wybranym obrazie.

Krok 2

Wróć do opcji biblioteki i wybierz preferowane zdjęcie, które chcesz edytować, i przejdź do ustawień w opcji ustawień wklejania. Następnie zapisz dostosowanie poprzedniego obrazu, który wybrałeś i kliknij opcję Utwórz dopasowanie i będzie to z góry ustalone.

Krok 3

Nadaj nowemu folderowi nazwę, którą lubisz, i za każdym razem, gdy wchodzisz i otwierasz obraz, zastosuj ustawienia, które są już wstępnie ustawione.

dołącz do naszego kanału telegram