Skip to content

Jak pobierać i instalować aplikacje na moim telefonie komórkowym Huawei bez sklepu Google Play Czy to możliwe?

15 de Maj de 2021

Wiedząc, że urządzenia chińskiej marki Huawei nie mają już w swoich usługach aplikacji związanych z Google, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób są one teraz pobierane aplikacje na telefony Huawei Czy bez robienia tego ze sklepu Google Play można wykonać tę czynność?

Odkąd Stany Zjednoczone rozpoczęły konflikt handlowy z Chińską Republiką Ludową w różnych kwestiach politycznych, który doprowadził do komercyjnego weta gigantycznego kraju azjatyckiego, chińskie marki urządzeń mobilnych, takie jak Huawei zerwali utrzymywane relacje z firmą Google.

W ich urządzeniach brak usług firmy z Ameryki Północnej. Jednak, Huawei nie ograniczył produkcji z żadnego z tych powodów i szukali innych opcji, tak aby ich telefony komórkowe i inne urządzenia elektroniczne miały sklepy z aplikacjami równej lub wyższej jakości niż sklep Google Play.

Pobierz aplikacje na mój telefon Huawei

Ta firma, której główna działalność prowadzona jest w Chinach, wobec wspomnianego weta komercyjnego, zabrała się do pracy, aby móc pozyskiwać ludzi, którzy w pełni ufają jej marce, jak najlepszym warunkom i usługom w zakresie sklepów i aplikacji.

Z tego powodu, wirtualny sklep z aplikacjami AppGalleryktóre istniały już przed konfliktem; zaczął zmieniać i ulepszać swoją platformę, aż stał się oficjalnym sklepem dla wszystkich urządzeń Huawei i działał w bardzo podobny sposób, jak pracujesz w Sklepie Play.

W tym wirtualnym sklepie możesz dostać wszystko, czego potrzebujesz, od aplikacji takich jak Uber, Tinder, Rappi, po aplikacje do gier online, takie jak Free Fire, Clash Royale czy Call of Duty, dzięki czemu możesz łatwo pobrać, a następnie zainstalować wszystkie aplikacje, które lubisz w telefonie.

Teraz, jeśli chcesz pobierać aplikacje i inne usługi Google, takie jak Gmail, Classroom i inne aplikacje, możesz wesprzeć się aplikacjami ułatwiającymi to zadanie użytkownikom Huawei, wspomniana aplikacja nazywa się AppSeekeer.

Aplikacje zewnętrzne ułatwiające pobieranie aplikacji z Google

AppSeekeer powinieneś poszukać go w AppGallery i pobierz ją na swoje urządzenie mobilne, po uzyskaniu tej aplikacji musisz udzielić pozwolenia swojemu telefonowi, aby aplikacje mogły być instalowane z tej innej aplikacji.

Aby pobrać potrzebne aplikacje, wystarczy otworzyć AppSeekeer i napisz w wyszukiwarce to samo co chcesz pobrać; Gdy pojawi się logo aplikacji, naciśnij przycisk pobierania, a od razu przekieruje Cię do strony internetowej, która pobierze niezbędny apk. Następnie wystarczy go zainstalować.

Inne z tych pomocy to można znaleźć w Galerii aplikacji, to aplikacja Petal Search, której funkcją jest głębokie przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu wszystkich aplikacji APK, które próbujesz pobrać, i oferuje pobranie tych aplikacji z systemu Windows, Android i innych systemów operacyjnych.

Aby wykonać tę czynność, po zainstalował Petal Search, otwórz go i poszukaj w wyszukiwarce aplikacji, którą musisz pobrać, stamtąd przeniesie Cię do strony aplikacji, a po wejściu do środka zobaczysz przycisk, który informuje o pobraniu dostępnego w tym czasie apka.

Inne alternatywy do zainstalowania

W niektórych przypadkach pobrany plik APK może spowodować wyświetlenie niezainstalowanej aplikacji błędu, co przeważnie oznacza, że ​​wersja, którą zamierzasz zainstalować, nie jest kompatybilna z używanym telefonem komórkowym, dlatego będziesz musiał pobierz inną wersję aplikacji.

sklep google play pobierz i zainstaluj huawei

Z drugiej strony kolejna alternatywa dla pobieranie to Szybkie aplikacjeNie są one konieczne do zainstalowania, wystarczy poszukać potrzebnej aplikacji, zaakceptować warunki określone przez szybkie aplikacje, a zostaniesz wprowadzony do szybkiej aplikacji poszukiwanej aplikacji.

Podobnie, jeśli w AppGallery nie znajdziesz aplikacji, której szukałeś, chociaż takich przypadków jest bardzo niewiele, ten sam wirtualny sklep oferuje inne opcje do pobrania i używania w podobny sposób.

Wreszcie tak, można pobrać i zainstalować dowolną aplikację mobilną z markę Huawei w łatwy, prosty i skuteczny sposób, bez konieczności pobierania Sklepu Google Play lub usług oferowanych przez tę firmę.