Skip to content
LG

Jak odblokować telefon komórkowy LG za pomocą kodu PIN lub wzoru bez utraty informacji? – Łatwo i szybko (przykład)

21 de luty de 2021

Nie możesz uzyskać dostępu do menu urządzenia, ponieważ jest zablokowane? Nie martw się, wtedy Ci powiemy jak odblokować telefon komórkowy LG za pomocą kodu PIN lub wzoru bez utraty informacji.

Po kilku nieudanych próbach wprowadzenia kodu PIN, hasła lub wzoru odblokowania urządzenie LG nie pozwoli na kontynuowanie testów przez co najmniej 30 sekund.

Jak odblokować telefon komórkowy LG za pomocą kodu PIN lub wzoru bez utraty informacji? – Szybko i łatwo

Jeśli w tym czasie chcesz go odblokować lub po prostu całkowicie zapomnieć, jaki był kod zabezpieczający, możesz uzyskać dostęp do swojego urządzenia bez utraty informacji lub przywróć ustawienia fabryczne.

Jeśli zamiast próbować innymi metodami, nadal próbujesz i kończysz się niepowodzeniem, po 15 próbach Twój LG poinformuje Cię, że pozostało Ci tylko 5 szans. całkowicie zablokować.

W takim przypadku możesz go odblokować tylko za pomocą danych logowania Google lub wykonując twardy reset.

Powinieneś wiedzieć, że można to zrobić na dwa sposoby, a do tego musisz mieć dostęp do poczty e-mail lub konta Google powiązanego z telefonem komórkowym lub zabezpieczający kod PIN. Oznacza to, że musisz znać co najmniej jedno z tych danych.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zobaczmy, jak odblokować LG bez utraty danych.

telefon oparty na drewnianym stole

Jak odblokować mój LG bez utraty informacji z Google

Być może zapomniałeś hasła lub wzoru odblokowania swojego urządzenia LG. Możesz go odblokować za pomocą Konto Google, aby nie utracić zawartych w nim informacji.

Jak wspomnieliśmy na początku, musisz mieć dostęp do swojego konta Google, to znaczy znać adres e-mail powiązany z Twoim kontem oraz hasło dostępu.

Aby to zrobić, gdy ekran jest nadal zablokowany, kliknij Zapomniałeś hasła? Znajduje się na dole ekranu.

Oto kilka opcji odblokowania. Musisz wybrać Odblokuj za pomocą swojego konta Google.

Teraz na ekranie swojego telefonu komórkowego musisz wprowadzić Adres e-mail związane z urządzeniem. Kliknij Dalej, kiedy to zrobisz. Następnie musisz napisać plik hasło.

Jest to to samo, którego używasz do logowania się na swoje konto Google. Na koniec kliknij Akceptować. Będziesz już mieć Urządzenie LG odblokowane i gotowe do użycia.

Aby kontynuować, musisz wybrać nową metodę odblokowywania urządzenia. Zalecamy skorzystanie z czegoś prostego, o czym będziesz pamiętać później, lub pozostawienie tego gdzieś zapisanego na wypadek, gdybyś o tym zapomniał.

Możesz także usunąć metodę odblokowania i uzyskać do niej dostęp za pomocą tylko przesuń palcem. Nie zapewnia to jednak żadnego rodzaju bezpieczeństwa i umożliwia nieupoważnionym osobom trzecim łatwy dostęp do zawartych w nich informacji.

konfiguracja telefonu

Jak odblokować mój LG bez utraty informacji za pomocą kodu PIN bezpieczeństwa

Jeśli chcesz odblokuj LG za pomocą kodu PIN zabezpieczającego Musisz je wcześniej ustawić podczas ustawiania wzoru odblokowania lub hasła w Knockcode.

Jeśli nie pamiętasz, jak go odblokować, kliknij Nie pamiętasz hasła? Następnie u dołu ekranu pojawi się Odblokuj za pomocą kodu PIN.

Zobaczysz teraz na ekranie swojego telefonu komórkowego pole do wpisania i klawiaturę numeryczną. Wprowadź czterocyfrowy kod PIN i kliknij OK. Twoje urządzenie zostanie automatycznie odblokowane i możesz zacząć z niego korzystać.

Pamiętaj, że teraz musisz ustawić nowy wzór odblokowania lub usunąć go. W tym celu możesz wybrać między:

  • Użyj hasła
  • Ustaw wzór
  • Użyj kodu PIN
  • Żaden
  • Ślizgać się

Jeśli użyjesz którejkolwiek z ostatnich opcji, Twój telefon nie będzie chroniony. W taki sposób, aby każdy miał do niego łatwy dostęp.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik dla odblokuj swoje LG bez utraty informacji przydał się. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zostawić je w komentarzach, abyśmy mogli szybko Ci pomóc.

Aby zabezpieczyć swoje dane na wypadek zgubienia urządzenia lub konieczności przywrócenia go do ustawień fabrycznych, od czasu do czasu zaleca się tworzenie kopii zapasowej w celu zapisania informacji.

dołącz do naszego kanału telegram