Skip to content

Jak odblokować kogoś, kogo postawisz na LIKEE – Android lub iOS

15 de styczeń de 2022

Jak już wiemy, internet jest bardzo rozbudowany i możemy w nim zrobić nieskończoną ilość rzeczy, aby móc cieszyć się wolnymi chwilami dnia. Jednym ze sposobów, w jaki będziemy w stanie to osiągnąć, jest: oglądanie śmiesznych filmów.

Jedna z aplikacji, która stała się bardzo znana, nazywa się LIKEE, w której będziesz mógł oglądać dowolny rodzaj wideo, z tego powodu porozmawiamy trochę o jednej z funkcji, którą ma ta aplikacja i w ten sposób odblokujesz ktoś w tej aplikacji.

Gdzie możesz zobaczyć zablokowanych użytkowników w LIKEE?

W aplikacjach społecznościowych zawsze konieczne będzie posiadanie opcji blokowania i odblokowywania osób. Jest to prawie obowiązkowe, ponieważ każdy z nas potrzebuje mieć dobrą prywatność dzięki którym czujemy się bezpieczniej podczas przeglądania usług sieci społecznościowej.

Jednym z tych, które zaczęły być popularne, jest LIKEE. Ta krótka sieć wideo jest bardzo podobna do TikTok. w tej aplikacji możesz nagrywać i przesyłać filmy a nawet prowadź transmisje na żywo, aby osoby, które Cię śledzą, mogły cieszyć się tymi treściami. W ten sam sposób możesz śledzić inne osoby, aby zobaczyć ich nagrania.

Jedną z najlepszych funkcji tej aplikacji jest edycja filmów, ale możesz także blokować osoby, które publikują filmy o nieodpowiednich rzeczach i których nie chcesz oglądać lub tak, że niektórzy ludzie nie widzą treści, które przesyłasz.

Jeśli chcesz wiedzieć, które osoby zablokowałeś od czasu korzystania z tej aplikacji, będziesz mógł przejdź do listy zablokowanych. W ten sposób dowiesz się, co zrobić z tymi użytkownikami:

 1. Zgodnie z oczekiwaniami zamierzasz wpisać LIKEE
 2. Po lewej stronie zamierzasz nacisnąć ikonę profilu, która jest zielona.
 3. Zamierzasz przesunąć ekran i wejdziesz w „Ustawienia”.
 4. Tutaj zobaczysz opcję „Lista zablokowanych”, a po jej otwarciu będziesz mógł zobaczyć wszystkich użytkowników, których zablokowałeś od momentu rozpoczęcia korzystania z LIKEE

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby odblokować użytkownika LIKEE

nie zawsze będziesz chciał mieć zablokowaną osobę. Z tego powodu, jeśli masz możliwość zablokowania, będziesz mógł również odblokować kogoś na LIKEE. Ale ten proces różni się w zależności od systemu operacyjnego, który ma Twój telefon komórkowy. Dlatego pokażemy Ci, w jaki sposób odblokujesz użytkowników w LIKEE.

logo androida

na Androidzie

Jeśli twój telefon komórkowy to Android, możesz odblokować osobę w najprostszy możliwy sposób, po prostu robiąc to:

 1. Otworzysz LIKEE na swoim telefonie komórkowym.
 2. Następnie naciśnij ikonę znajdującą się w lewym górnym rogu, aby wejść do swojego profilu.
 3. W tym menu wejdziesz do konfiguracji.
 4. Tutaj otworzysz opcję „Lista zablokowanych”, aby zobaczyć nazwiska osób, które są zablokowane.
 5. Teraz obok nazwy użytkownika zobaczysz ikonę z trzema kropkami. Kiedy go dotkniesz, zobaczysz okno, w którym masz zamiar kliknąć „Usuń”. W ten sposób osoba zostanie już odblokowana.

Z telefonu komórkowego z systemem iOS

Na telefonach iPhone wszystko jest prawie takie samo, jak na Androidzie, tylko kolejność funkcji a niektóre nazwy nieznacznie się zmieniają. Więc proces odblokowania zmienia się nieznacznie:

 1. Wpisz LIKEE z menu aplikacji na iPhonie.
 2. Teraz przejdziesz do swojego profilu, naciskając ikonę znajdującą się w lewym dolnym rogu.
 3. Następnie przejdziesz do ustawień i otworzysz „Listę zablokowanych”.
 4. Teraz zobaczysz wszystkich użytkowników, których zablokowałeś, i klikniesz ikonę, a następnie klikniesz usuń, aby odblokować tę osobę.

telefon komórkowy z ios

Jaka jest procedura odblokowania osób LIKEE z komputera?

Jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z LIKE na swoim komputerze i chcesz odblokować osobę, musisz wiedzieć, że opcja odblokowania nie jest dostępna w internetowej wersji tej krótkiej platformy wideo. Więc jeśli chcesz pozbyć się osoby, będziesz musiał to zrobić pobierz aplikację mobilną na swoim iPhonie lub telefonie komórkowym z Androidem.

Gdzie możesz zobaczyć zablokowanych użytkowników w LIKEE?

Teraz, kiedy już wiesz, jak możesz odblokuj LIKE użytkowników możemy sprawdzić, jak możesz zobaczyć listę zablokowanych użytkowników, pierwszą rzeczą, którą zrobisz, jest wejście do aplikacji.

Następnie wejdziesz do konfiguracji, a następnie otworzysz opcję listy zablokowanych. Więc możesz zobaczyć, jakie one są użytkownicy, którzy są zablokowani przez Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram