Skip to content

Jak odblokować iPhone’a lub iPada za pomocą Tenorshare 4uKey, jeśli nie pamiętam kodu dostępu

10 de marzec de 2021

Coś istotnego w smartfonie i co dziś każdy ma, to możliwość zablokowania ekranu hasłem. Oczywiście po zablokowaniu telefonu komórkowego konieczne jest zapamiętanie ustalonego przez nas hasła. Jeśli z jakiegoś powodu zapomniałeś o tym, nie martw się, ponieważ w tym artykule pokażemy Ci jak odblokować iPhone’a lub iPada za pomocą Tenorshare 4uKey, jeśli nie pamiętasz hasła szybko i łatwo.

Wierz lub nie, ale zapominanie hasła do smartfona jest bardzo normalne, więc nie ma problemu, jeśli ci się to przydarzy. Przed skorzystaniem z drogich techników możesz spróbować odblokować go samodzielnie pomoc z doskonałej aplikacji 4uKey. Czytaj dalej i dowiedz się, jak go użyć do odblokowania iPhone’a lub iPada, jeśli zapomniałeś hasła.

Jak odblokować iPhone’a lub iPada za pomocą 4uKey?

Obecnie istnieje aplikacja lub narzędzie do prawie każdego zadania, które chcemy wykonać. Niezależnie od tego, czy chcemy dostosować nasze urządzenia, czy wykonać poważniejsze i ważniejsze zadania, zawsze będziemy mieli dostępne narzędzie. Jeśli z jakiegoś powodu zablokowałeś swojego iPhone’a lub iPada a teraz nie pamiętasz hasła, to ma rozwiązanie.

Możesz skorzystać ze słynnej aplikacji 4uKey, która pozwala nam po zablokowaniu ekranu Twojego iPhone’a hasłem, łatwo go odblokować, jeśli go zapomniałeś. Ale na pewno zastanawiasz się, jak można korzystać z tej aplikacji, jeśli Twój iPhone lub iPad jest zablokowany i wyłączony.

Oto proste kroki, które musisz wykonać użyj tej wspaniałej aplikacji od Tenorshare i za pomocą komputera odblokuj urządzenie w prosty i praktyczny sposób.

Kroki, aby odblokować iPhone’a lub iPada za pomocą 4uKey

Możesz pomyśleć, że gdy uda Ci się zablokować ekran iPhone’a i zapomnieć hasła, nie ma oczywistego rozwiązania. Ale prawda jest taka, że ​​dzięki 4uKey możesz łatwo rozwiązać ten problem. Kroki, które musisz wykonać, aby używać go poprawnie, to:

 • Zaczynać, pobrać aplikację na laptopie lub komputerze.
 • Po pobraniu otwórz go, aby rozpocząć proces.
 • Podłącz iPhone’a lub iPada do komputera za pomocą kabla USB.
 • Kliknij opcja „Odblokuj kod bezpieczeństwa”, który znajduje się w aplikacji.
 • Naciśnij Start”.
 • Po wykonaniu tej czynności naciśnij przycisk, aby pobrać oprogramowanie układowe na urządzenie, ponieważ aplikacja wyszuka plik.
 • Aby zakończyć proces, odblokuj swojego iPhone’a lub iPada

Proste! Chociaż ta aplikacja jest bardzo pomocna w tym przypadku, należy pamiętać, że usuwa wszystkie dane i pliki z urządzenia. W ten sposób po zresetowaniu nie trzeba pamiętać kodu.

Z pewnością może to być denerwujące, ale jeśli masz kopię zapasową lub kopię zapasową na iPhonie lub iPadzie, możesz po prostu go zresetuj.

Jeśli nie wiesz, jak przywrócić swoje dane za pomocą iCloud, czytaj dalej i dowiedz się, jak możesz to zrobić, a tym samym wyeliminuj dodatkowe szkody na urządzeniu po użyciu aplikacji 4uKey.

Jak przywrócić dane na iPhonie lub iPadzie z kopii zapasowej?

Jeśli widziałeś siebie w potrzebie zresetuj iPhone’a lub iPada, aby go odblokowaćNie martw się, możesz przywrócić wszystkie swoje dane, jeśli wcześniej wykonałeś kopię zapasową. Kroki, które musisz wykonać, aby przywrócić dane za pomocą iCloud, to:

 • Przede wszystkim włącz urządzenie.
 • Ponieważ został zresetowany, zobaczysz ekran powitalny.
 • Tam postępuj zgodnie ze zwykłymi krokami konfiguracji.

iphone w ręce w biurze

 • Gdy przejdziesz do sekcji „Aplikacje i dane”, naciśnij „Przywróć z kopii zapasowej iCloud”.
 • Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.
 • Wybierz kopię zapasową spośród tych, które utworzyłeś.
 • Aby przywrócić swoje aplikacje i zakupy, zaloguj się za pomocą swojego Apple ID, chociaż możesz pominąć ten krok.
 • Poczekaj, aż pojawi się pasek postępu i się zapełni.
 • Zacznij korzystać z urządzenia.

Ten proces może zająć godziny lub dni, w zależności od wagi kopii. Przywracanie iPhone’a lub iPada jest bardzo proste i mamy nadzieję, że możesz je łatwo odblokować za pomocą 4uKey.

dołącz do naszego kanału telegram