Skip to content

Jak odblokować i zagrać we wszystkie światy w Super Mario Run za pomocą tych kodów

11 de październik de 2021

Super Mario Run jest już dostępne na wszystkie urządzenia z Androidem, prawda jest taka, że ​​ta gra jest dość wciągająca i ma bardzo dobrą grafikę, można ją pobrać za darmo, jednak wielu z nas miało zbyt wiele problemów z graniem w świat 2,3,4 , 5, 6, ponieważ pojawia się wyskakujący komunikat z informacją, że gra musi zostać zakupiona, aby móc grać bez żadnych ograniczeń, co naprawdę nie zaskakuje Nintendo tą samolubną i zachłanną postawą, jednak tutaj powiemy Ci, jak to zrobić zagraj we wszystkie światy w Super Mario Run.

Zagraj we wszystkie światy w Super Mario Run

Wielu z nas, którzy grali w Mario Run, nie było w stanie śledzić świata 2, a tym bardziej inni, ponieważ podczas próby przejścia do przodu pojawia się wyskakujące okienko z informacją, że jeśli chcesz zagrać w inny świat i następujące, konieczne jest a zakup gry coś, co wydaje nam się żałosne i absurdalne, ponieważ jeśli gra byłaby ograniczona do tego, co oferują test, możesz również pobrać APK gry.

Oznacza to, że tylko świat 1 super Mario run jest wolny, więc jeśli chcemy zagrać w inne światy, konieczne jest dokonanie zakupu gry, czegoś, co nie ma ani głowy, ani ogona, stąd bardzo się denerwujemy Jednak użytkownicy musieli w kółko powtarzać te same etapy poziomu 1, ale wszyscy zdecydowali się grać w wyścigi, dla których nie ma ograniczeń. po prostu miej internet i oni grają w trybie online prawda jest wytchnieniem dla nas wszystkich, którzy mają aplikację i wiedzą, o co chodzi w tej rolce.

Jak grać w World 2 Super Mario Run

Kilku użytkowników zgłosiło, że osiągnęli inne światy bez płacenia, ale w tym celu konieczne jest przestrzeganie wszystkich walut, czyli różowego, fioletowego i zielonego, w przeciwnym razie nie będziemy mogli grać, chyba że kupmy grę.

Mam nadzieję, że dzięki nowej aktualizacji tej gry będziemy mogli grać o wiele więcej poziomów bez problemów, ponieważ dałoby nam to znacznie więcej motywacji i zachęciło nas do zakupu gry, ponieważ 4 poziomy to za mało, aby wiedzieć, czy gra jest dobra czy nie.

Do tego możemy tylko dodać, że najszybszą opcją jest granie doskonale, aby zdobyć monety, a tym samym możesz grać na wszystkich światach w Super Mario Run i ciesz się tą wspaniałą grą za darmo i bez problemu.

Porady i wskazówki dotyczące światów w Super Mario Run. Czy chcę wszystkie postacie, które robię?

pobierz kody super mario run play world

Mario jest domyślną postacią aplikacji, ale możliwe jest zdobycie innych postaci, takich jak jego brat Luigi, zbierając na poziomach wiele wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich w różnych kolorach w trybie kariery.

Tak jest, z wyjątkiem oczywiście przypadku Własna postać ropuchy co można osiągnąć jedynie poprzez połączenie aplikacji ze swoim kontem na oficjalnej stronie Nintendo. Również od księżniczki grzybowego królestwa Brzoskwinia, którą otrzymuje się po ukończeniu wszystkich 24 poziomów gry.

Użyj pauzy.

To jest jeden z llepiej trucMożesz je zastosować w tej szalonej szybkiej grze, aby łatwo rozpoznać, gdzie iść lub skoczyć, aby zdobyć wszystkie przedmioty kolekcjonerskie, takie jak monety i ropuchy na określonym poziomie. Musisz więc zatrzymać lub wstrzymać grę za każdym razem, gdy znajdziesz się w pobliżu któregoś z nich.

Zgarnij wszystkie monety

Pierwszą rzeczą jest rozpoznanie, że wszystkie monety są przydatne do zdobycia życia, ale istnieją specjalne elementy kolekcjonerskie, które dzięki ich posiadaniu mogą zmienić wygląd scenariuszy.

Odwołujemy się do czegoi mają szczególne kolory Są to różowe, fioletowe i czarne, które są w sumie 15 na poziom, podzielone na grupy po 5.

Aby je złapać, możemy przebiec kilka poziomów, aby docenić zmiany, które wprowadzają. W obliczu powyższego rozumiesz, jakie wskazówki i sztuczki musisz wziąć pod uwagę, aby w pełni cieszyć się tą wspaniałą grą wyścigową online inspirowaną słynnym wszechświatem hydraulika i bohatera Mario włosko-japoński.

Chociaż jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat aplikacja na smartfona, Możesz zadać nam swoje pytania w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram