Skip to content

Jak nadać lub transmitować na żywo w aplikacji Like App

27 de luty de 2021

Wcześniej rozmawialiśmy o tym, jak to zrobić bezpośrednio na Tik Tok. Dzisiaj zobaczymy jak tworzyć lub transmitować na żywo w aplikacji Like App w prosty sposób wyjaśnimy kilka opcji, które z pewnością bardzo Ci się spodobają.

Jak to aplikacja do zrobienia bardzo śmieszne teledyski. Masz miliony piosenek, które możesz wybrać, aby utworzyć swoje filmy. Ponadto narzędzia, które aplikacja oferuje nam do ich edycji, są bardzo intuicyjne i każdy może z nich korzystać, niezależnie od tego, czy jest przyzwyczajony do korzystania z tego typu aplikacji, czy nie. Nawet jeśli nie podobał Ci się opublikowany film, nie martw się, ponieważ ta aplikacja daje nam możliwość szybkiego i łatwego usunięcia filmu.

Ale inną interesującą opcją, jaką ma Like, jest możliwość występowania na żywo lub transmitowania na żywo. Ta opcja stała się dość popularna w większości sieci społecznościowych. Możemy zrobić to samo na Instagramie, Twitterze, Facebooku i Tik Tok, aby podać kilka przykładów.

Dzisiaj zobaczymy szczegółowo, jak to zrobić zagraj na żywo na Like i zastosuj wszystkie pożądane efekty. Ponieważ aplikacja przed rozpoczęciem transmisji na żywo pozwala nam edytować kilka rzeczy, aby wszystko było tak, jak naprawdę chcemy.

Samouczek jest niezwykle prosty iw bardzo krótkim czasie zaczniesz wykonywać na żywo wybrane przez siebie programy. Ponieważ nie masz żadnych ograniczeń w tym zakresie. Możesz to zrobić tyle razy, ile chcesz w ciągu dnia i tyle razy, ile chcesz.

Jak zarabiać na żywo w Like App

Aby rozpocząć, musisz utworzyć konto w aplikacji Like, w przeciwnym razie nie będziesz mógł kierować. Po zalogowaniu będziemy musieli nacisnąć ikona z aparatem czyli dolna część pośrodku.

Teraz daje nam możliwość nagrywania. Jeśli jednak przesuniemy się w lewo, opcja zarabiać na życie.

Zobaczysz wtedy, co się pojawi, aby umieścić tytuł u góry ekranu. Tutaj musisz umieścić tytuł opisuj to, co planujesz zrobić na tym koncercie.

Obok przycisku „Rozpocznij na żywo” można zastosować różne, całkiem interesujące filtry, aby poprawić jakość obrazu i nadać życiu niepowtarzalny charakter.

Kiedy będziesz gotowy, po prostu kliknij przycisk, który pojawi się u dołu, który mówi „Rozpocznij na żywo ” i możesz zacząć żyć w Like App.

transmituj na żywo jak aplikacja

Jak nadawać na żywo w aplikacji Like

Osoby, które rozpoczną transmisję na żywo, będą mogły zostawić Ci wszystkie potrzebne wiadomości, które pojawią się w lewej dolnej części ekranu. Możesz je odczytać z telefonu komórkowego, ponieważ będziesz z przednim aparatem, więc nie będziesz mieć problemów z ich przeglądaniem.

Like ma szeroką gamę opcji w taki sam sposób, jak jego najbardziej bezpośrednia konkurencja: Tik Tok. Z Like możesz wysyłać teledyski dość zabawne i przede wszystkim oryginalne rzeczy. Ponieważ, aby się wyróżnić, bardzo ważne jest, abyś wykorzystał całą swoją wyobraźnię, aby wyróżnić się z liczby użytkowników, którzy codziennie przesyłają treści.

Możesz być zainteresowany naszym artykułem o tym, jak być sławnym w Tik Tok, czymś, co możesz zastosować w Like App, ponieważ oba działają bardzo podobnie. W ten sposób możesz dać się poznać w jednej z tych dwóch sieci społecznościowych, co oznacza, że ​​możesz nawet mieć możliwości zarabiaj, robiąc to, co kochasz.

Jeśli chcesz zasugerować coś, co poprawi wszystkie informacje, które otrzymujemy od Like lub jeśli masz jakieś pytania lub chcesz o coś zapytać Podobnie jak aplikacja lub Tik Tok Możesz zostawić to pytanie w polu komentarza, które znajdziesz trochę poniżej, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.