Skip to content

Jak mogę utworzyć konto w aplikacji Like App na Androida (przykład)

26 de luty de 2021

W następnym artykule zobaczymy Jak mogę założyć konto w aplikacji Like App na Androida w niezwykle prosty sposób. Utworzenie konta i rozpoczęcie korzystania z wszystkich możliwości oferowanych przez Like zajmie mniej niż minutę.

Ta sieć społecznościowa może stać się świetną zabawą, jeśli lubisz teledyski tworzone przez różnych ludzi na całym świecie. Możesz cieszyć się całą jego zawartością bez konieczności rejestracji.

Ale jeśli chcesz przesłać własne filmy i edytować je, do tego niezbędne jest posiadanie konta. Nauczymy Cię, jak szybko zarejestrować się w Like App i na urządzeniu z systemem Android.

Ponadto, jeśli zacząłeś już korzystać z innych aplikacji, takich jak Tik Tok, zobaczysz, że metoda jest bardzo podobna do tworzenia konta w Tik Tok.

Jest to naprawdę proste, nie musisz wypełniać zbyt długiego formularza. Właściwie wystarczy wpisać hasło, a Twoje konto będzie działało. Po tym wszystko, co musisz zrobić, to ruzupełnij dane, które pojawią się w Twoim profilu i możesz zacząć tworzyć treści za pomocą wszystkich narzędzi oferowanych przez sieć społecznościową, których nie ma niewiele.

Like jest niezawodną alternatywą dla Tik Tok, innej sieci społecznościowej, która stała się bardzo popularna w ostatnich latach. Dzięki tym aplikacjom nagrywanie i edycja teledysków jest zbyt łatwe i nie potrzebujesz dużego doświadczenia, aby rozpocząć, poza łatwością wykonywania wideo na żywo w aplikacji Like App.

Bez nic więcej do dodania, zacznijmy od tego prostego samouczka, abyś mógł zarejestruj się jak z telefonu komórkowego z systemem Android po pobraniu aplikacji.

Jak utworzyć konto Like App

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pobranie aplikacji. Po pobraniu i zainstalowaniu musisz go otworzyć.

Like umożliwia przeglądanie sieci społecznościowej bez konieczności rejestracji. Jeśli jednak klikniesz ikonę, która pojawia się w lewym górnym rogu, możesz rozpocząć proces rejestracji.

Kiedy to zrobisz, zobaczysz to U góry opcja „Zarejestruj się przy użyciu swojego numeru telefonu” jest duża. Ta opcja jest niewątpliwie najbardziej zwinna, ponieważ potwierdzasz tylko, czekasz sekundę, aż kod dotrze SMS-em i automatycznie przesyła nas na inny ekran.

Na tym ekranie będziemy musieli zdecydować, którego hasła chcemy użyć. Po wpisaniu hasła, którego będziemy używać do naszego konta, po prostu będziemy musieli uzupełnij nasz profil ze zdjęciem i dość podstawowymi danymi, które pojawią się, gdy osoba wejdzie na nasz profil.

To jedyna rzecz, jaką musisz zrobić, żeby to zrobić zarejestruj się w Like. Jeśli zdecydujesz się użyć swojego konta Google, jest dokładnie tak samo. Nie musisz więc podawać swojego numeru telefonu, aby zarejestrować się w tej aplikacji.

Utwórz konto na Like

Jak widzisz utworzenie konta Like App to kwestia kilku sekund. Ponieważ prawie wszystko jest konfigurowane automatycznie. Po pobraniu aplikacji możesz z niej korzystać bez konieczności posiadania konta.

podobne filtry i funkcje aplikacji

Chodzi o to, że jeśli chcesz przesyłać filmy lub robić bezpośrednio na polubieniu, musisz mieć dostępne konto, aby były przechowywane w Twoim profilu.

Oczywiście, jeśli po pobraniu tej słynnej aplikacji zdasz sobie sprawę, że to nie twoja sprawa, lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, nie ma problemu, ponieważ możesz łatwo usunąć konto Like App.

Pamiętaj o tym, jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości jak założyć konto Like Możesz zostawić to na dole, gdzie znajdziesz sekcję komentarzy, a my postaramy się pomóc Ci rozwiązać każdy problem, jaki masz podczas rejestracji w Like App.