Skip to content

Jak mogę być dostawcą lub samozatrudnionym w Amazon Flex – Zatrudnienie w Amazon Flex (przykład)

2 de luty de 2021

Wśród stron z ofertami pracy jest Amazon Flex, usługa, w której jesteśmy opłacani za przyjmowanie zamówień do różnych miejsc. Jak możemy być współpracownikiem lub freelancerem w Amazon Flex? Wielu z nas zwraca się do szukaj dodatkowego dochodu w jakiś sposób i obecnie bardzo modne stało się znajdowanie dodatkowej pracy online. Tutaj pokażemy Ci, czego potrzebujesz.

Jak ubiegać się o bycie wolnym strzelcem w Amazon Flex?

Wchodząc na oficjalną stronę firmy, wciskamy tam, gdzie jest napisane „Start”. Zostaniemy poproszeni o podanie pewnych niezbędnych informacji, takich jak miejsce zamieszkania, aby określić obszar, na którym będziemy pracować. Jak na każdej stronie tego typu, musimy się również zarejestrować iw tym celu jesteśmy proszeni o podanie danych osobowych. Dodajemy nasze imię i nazwisko, model i numer używanego urządzenia mobilnego, adres e-mail, kod pocztowy.

Musimy również poinformować ich o modelu samochodu, którym będziemy podróżować, aby dostarczyć paczki. Po dodaniu wszystkich tych danych wysyłamy zapytanie. Będziemy musieli poczekaj, aż firma zweryfikuje przesłane przez nas informacje. Po upływie dwóch do pięciu dni otrzymamy odpowiedź. Jeśli mamy już konto Amazon, możemy go użyć, aby uzyskać dostęp do tej sekcji.

Jakie wymagania powinniśmy wziąć pod uwagę przed przesłaniem podania o pracę do Amazon Flex?

Jak być może już zauważyłeś powyżej, jednym z wymagań, aby być wolnym strzelcem w Amazon Flex jest liczyć pojazd. Musi to mieć określone cechy, ponieważ paczki, które będziemy przewozić, będą miały różne rozmiary i wagę. Przynajmniej wymagają od nas, abyśmy byli średniej wielkości z czterema drzwiami, zdolnymi wytrzymać maksymalny ciężar brutto około dwóch ton.

Musimy mieć pod ręką aktualne i ważne prawo jazdy, odpowiednie zezwolenia i ubezpieczenie, nie jest konieczne, aby używany przez nas pojazd był nasz. Po to aby możemy skorzystać z wynajętego lub wypożyczonego samochodu. Musimy pamiętać, że przeznaczenie, które mu nadamy, wymaga pewnej mobilności geograficznej, dlatego konieczna będzie znajomość tras, którymi będziemy podróżować.

mężczyzna prowadzący samochód

Plik minimalny wiek uprawniający do współpracy Autonomiczny w Amazon Flex ma 18 lat, jest to konieczne właśnie do posiadania prawa jazdy.

Strona nie pokazuje nam ustalonego maksymalnego wieku, więc gdy jesteśmy zdrowi fizycznie, możemy spróbować wejść na tę platformę. Nie musimy mieć wyższego wykształcenia ani wcześniejszego doświadczenia, ale z pewnością będzie to pomocne, jeśli będziemy dobrze traktowani.

Aplikacja używana podczas pracy z Amazon Flex

Po upływie okresu oczekiwania otrzymamy wiadomość e-mail z informacją, czy przyjęto nas do firmy. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, weryfikujemy, czy w mailu znajduje się link, który doprowadzi nas do pobrania aplikacji Amazon Flex. Dzięki niemu przeprowadzimy całość zarządzania pracami; takie jak np. wybór godzin, w których będziemy pracować.

Posłużymy się nią również do zeskanowania paczek, których musimy szukać w centrum logistycznym i do sprawdzenia, gdzie musimy je dostarczyć. Aplikacja pokaże nam zarobki i cały dochód które osiągnęliśmy jako niezależny pracownik Amazon Flex i zostawiamy ten artykuł, abyś wiedział, jak płaci firma.

Zalecamy, abyś nie czekał dłużej, oceń, czy opłaca się pracować dla tej firmy, a jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz te wymagania, które właśnie Ci pokazaliśmy, idź i poproś o możliwość bycia Samozatrudniony na Amazon Flex. Pamiętaj, że nie byłoby źle mieć dodatkowy dochód. Nie zapomnij podzielić się tymi informacjami ze znajomymi.

dołącz do naszego kanału telegram