Skip to content

Jak miksować muzykę lub miksować utwory na Androidzie i iPhonie?

28 de styczeń de 2021

Obecnie istnieje wiele aplikacji, za pomocą których można miksować muzykę jak profesjonalista z urządzeń mobilnych. Najpierw należy zrozumieć, że miksowanie muzyki lub tworzenie miksu to proces manipulowania i łączenia zestawu utworów.

Aby stworzyć miks audio, należy użyć kilku metod, takich jak: wyrównanie, zrozumienie i pogłos. Podobnie, oprócz orientacji i stosowania efektów należy dostosować poziomy ścieżek.

Nauka miksowania utworów jest ważna, jeśli chcesz przejąć kontrolę nad swoim życiem artystycznym, w ten sam sposób musisz zrozumieć, że Twoje remiksy mogą być na innym poziomie. Ponadto możesz wykorzystać swoją kreatywność, a wszystko to można osiągnąć za pomocą iPhone’a i urządzeń z systemem Android.

Dowiedz się, jakie są aplikacje do miksowania muzyki na Androidzie i iPhonie

Wśród aplikacji do miksowania muzyki są następujące: Studio DJ, To jedna z najlepszych darmowych aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android.

Z kolei jest to popularna aplikacja ze względu na pozytywne opinie, które pozostawili użytkownicy Google Play. Ma kilka efektów i pakiety próbników, nagrywanie muzyki, dwa wirtualne gramofony oprócz kompatybilności z niektórymi urządzeniami.

Następnie możemy wspomnieć o aplikacji Edjing; które możesz pobrać z Google Play; Jest uważany za aplikację numer 1 na soundcloud i MP3. Wśród jego funkcji jest zintegrowany gramofon, plus pakiety próbników.

W ten sam sposób masz kilka efektów i różne opcje dostosowywania, jest dostępny dla telefonów komórkowych z systemem Android.

Inne aplikacje do miksowania muzyki na Androidzie i iPhonie

Traktor DJ: Znaleziono tę aplikację dostępny dla urządzeń (iOS – iPhone, iPad)To profesjonalne narzędzie, dzięki któremu możesz tworzyć miksy i sesje. Ta aplikacja ma doskonałą integrację z telefonem komórkowym.

Traktor DJ

Ma z kolei elementy niezbędne do uzyskania doskonałych miksów i miksów piosenek, którymi są equalizer i crossfadeer. Oprócz opcji nagrywania i udostępniania.

Virtual DJ Mixer Premium: Ta aplikacja znajduje się w wolny na urządzenia mobilne w celu uzyskania dobrych miksów muzycznych. Może być interesujące, jeśli używasz wersji na komputery stacjonarne.

Mix.DJ za darmo: Odtwarza już utworzone miksy sesje kategorii w celu wybrania najbardziej polecanego na Twoją sesję. Podobnie, ta aplikacja ma praktyczne wyszukiwarki.

Aplikacje mobilne pozwalają miksować utwory jak profesjonalista

Wiedza o tym, jak tworzyć muzykę, czy miksować piosenki na urządzeniach, jest dziś wielką zaletą. Możesz także dołączać do audycji online. Technologie rozwijają się każdego dnia, aby ułatwić zadania każdej osobie.

Inne aplikacje dostępne na urządzenia z systemem Android i iPhone to m.in .: DJ, TOUCH DJ, MIXTAPES.

Jeśli potrafisz obsłużyć te aplikacje możesz tworzyć własne ścieżki lub utwórz PodCast łatwo z Androida lub iPhone’a, który idealnie nadaje się do przygotowania dobrej imprezy. Muzyka jest obecnie bardzo ważnym czynnikiem, dlatego opracowano wiele aplikacji ułatwiających jej odtwarzanie.

Dzięki tym aplikacjom możesz miksować utwory i odtwarzać je z urządzenia mobilnego, ten nowy tryb ułatwia życie didżejom. ponieważ nie trzeba być przed mikserem ani komputerem, aby osiągnąć te efekty.

Zdecydowanie, te kreacje powstały, aby ułatwić życie melomanom. Technologia rozwija się każdego dnia, stara się rozwiązywać i ułatwiać ludziom życie, dlatego te aplikacje zostały stworzone do miksowania i miksowania piosenek jak profesjonalista.

Dzięki tego typu aplikacjom możliwe jest teraz miksowanie muzyki jak profesjonalista. Ponieważ oferują bardzo innowacyjne i kompletne narzędzia, które ułatwiają wszystkie procesy, a tym samym osiągają imponujące wyniki.

Może Cię również zainteresować: Jak miksować muzykę z SoundCloud jak DJ.