Skip to content

Jak mieć Spotify Premium bez karty kredytowej?

17 de marzec de 2022

Jest wiele osób, które chciałyby mieć Spotify Premium. W końcu z takim kontem możemy słuchać muzyki bez żadnych ograniczeń, gdziekolwiek i jak chcemy.

Dlatego zobaczymy dalej, jak mieć Spotify Premium bez karty kredytowej. Ponieważ karta kredytowa jest generalnie potrzebna do posiadania konta Premium, a wiele osób nie ma dostępu do jednego z nich.

Spotify Premium bez karty kredytowej

Dobrą rzeczą jest posiadanie konto premium między innymi to, że możemy słuchać piosenek, które najbardziej nam się podobają, bez jakiejkolwiek reklamy. Ponadto, że możemy posłuchać tematów muzycznych, które lubimy na różnych listach. Kiedy mamy darmowe konto, musimy to zrobić losowo.

Ponadto wszystkie utwory można również pobrać na nasze urządzenie na komputer, Smart TV, tablet lub telefon komórkowy. W ten sposób możemy słuchać wszystkich utworów, które pobieramy, kiedy tylko chcemy, bez konieczności połączenia z Internetem i bez konieczności wydawania danych mobilnych w przypadku rozmowy telefonicznej.

Ale to nie wszystko, bo też możemy słuchać piosenek w jakości HD, w wysokiej rozdzielczości. Jakość muzyki jest niesamowita, znacznie lepsza niż YouTube (platforma, z której wielu z nas korzysta do słuchania muzyki), więc warto mieć konto Spotify Premium.

Jak mieć Spotify Premium?

W celu masz konto Spotify Premium Zamierzamy założyć konto w serwisie Finciero.com. Jest to usługa, która pozwala stworzyć wirtualną kartę, za pomocą której możemy subskrybować Spotify i stać się Premium.

W skrócie utwórz kartę kredytową, ale wirtualną. Dają ci te same dane, abyś mógł z nich korzystać w Internecie, ale w żadnym momencie nie będziesz mieć karty w domu, nie ma fizycznej karty. Ale w internecie można z niej korzystać jak ze zwykłej karty kredytowej.

To bardzo pozytywna rzecz, ponieważ Pomaga również subskrybować Netflix wśród innych interesujących usług, które wymagają karty kredytowej, aby mieć konto. Aktywuj wirtualną kartę w Budżetowy Nie trwa to zbyt długo, w mniej niż 24 godziny będziesz mógł cieszyć się wspomnianą kartą i wszystkimi jej zaletami.

Nie będziesz już mieć wymówek, aby uzyskać dostęp do różnych usług, które wcześniej były niemożliwe z powodu braku karty kredytowej. Ponadto jest to o wiele bezpieczniejsze niż używanie karty kredytowej, jeśli ją masz. Dlatego zdecydowanie zaleca się, aby mieć taki na Finciero.com.

Założenie konta, złożenie wniosku o kartę i rozpoczęcie korzystania z niej jest prostsze niż myślisz, a dzięki temu będziesz mógł mieć konto Premium na Spotify w ciągu kilku minut. Ponieważ działa jak zwykła fizyczna karta kredytowa.

dołącz do naszego kanału telegram