Skip to content

Jak łatwo założyć konto na darmowym SlideShare? – Proste kroki (przykład)

28 de luty de 2021

SlideShare to strona internetowa, która daje możliwość przesyłaj wszelkiego rodzaju slajdy prywatnie i publicznie, kompatybilność z popularnymi formatami, takimi jak PowerPoint, Microsoft Word z pakiet Office, pliki PDF, a nawet plik należący do Narzędzie OpenOffice.

Ta platforma stała się idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wyszukiwanie treści i otrzymuj specjalistyczne informacje z dowolnego sektora i łącz się z innymi. Ta platforma ewoluowała i zawiera kompatybilność z filmami i plikami.

Dziś stał się systemem, który pozwala nam zobaczyć elementy sieć społeczna dla ogółu społeczeństwa, jest to narzędzie, które pierwotnie było przeznaczone dla środowiska biznesowego.

Jak w prosty sposób za darmo założyć konto na SlideShare?

Musimy o tym pamiętać utwórz konto SlideShare na swojej stronie internetowej Jest to całkowicie bezpłatne i nie powinieneś płacić za dostęp do niego, w kilku krokach nauczymy Cię, jak założyć konto i codziennie łączyć się z tysiącami ludzi, którzy szukają informacji lub dzielą się swoją pracą, aby pomóc innym.

Krok po kroku

  1. Wejdź na stronę SlideShare (https://es.slideshare.net/) i tam rozpoczniemy tworzenie nowego konta, klikając przycisk „zarejestruj się”.
  2. Wchodząc w przycisk „Zameldować się” Wprowadzimy plik, w którym poprosi nas o podanie danych osobowych i wykonamy czynności w celu weryfikacji konta.
  3. Jeśli jesteś użytkownikiem, który rejestruje się w imieniu firmy lub specjalisty, musisz kliknąć tę opcję „Czy jesteś firmą lub uczelnią? Dołącz teraz”w przeciwnym razie, jeśli jesteś użytkownikiem prywatnym, musisz kliknąć opcję „Dołącz do LinkedIn”.
  4. Jeśli masz już konto LinkedIn, wystarczy kliknąć opcję „Zaloguj się” i wprowadzić dane, aby uzyskać do niego dostęp.
  5. W przypadku tworzenia konta od podstaw, będziesz musiał wypełnić formularz, w którym poprosimy Cię o podanie obowiązkowych danych osobowych, takich jak: imiona, nazwiska, adres e-mail i hasło. Na koniec musisz zaakceptować warunki użytkowania i kliknąć przycisk „zaakceptuj i dołącz”.
  6. W ten sposób utworzysz swoje konto na LinkedIn i musisz wrócić do serwisu SlideShare i kliknąć opcję „Zaloguj się”, gdzie wpiszesz swój adres e-mail oraz hasło, które wybrałeś do swojego konta.

logo udostępniania slajdów

7. Przy pierwszym wejściu na konto zostaniesz poproszony o weryfikację bezpieczeństwa uzyskaną za pośrednictwem telefonu komórkowego, pojawi się wyskakujące okienko, w którym możesz wybrać opcję „Wyślij mi SMS-a” lub opcja „Zadzwoń do mnie przez telefon”, musisz wybrać jeden z nich i wprowadzić swój numer telefonu wraz z numerem kierunkowym odpowiadającym Twojemu krajowi i zmienić na ikonę flagi Twojego kraju.

8. Klikniesz opcję „Wyślij kod”, aby przejść do następnego ekranu, na którym po kilku minutach zostaniesz poproszony o podanie kodu weryfikacyjnego, który został wysłany na Twoje urządzenie mobilne. Po wprowadzeniu kodu musimy kliknąć na przycisku „Zweryfikuj kod”.

9. Wchodzimy na nową stronę, na której zostaniemy poproszeni o podanie kraju lub regionu wraz z kodem pocztowym Twojej miejscowości, który po zmianie musimy nacisnąć przycisk „Dalej”. Na następnej stronie zostaniesz poproszony o potwierdzenie, czy jesteś studentem, jakie jest Twoje ostatnie stanowisko i do sektora, do którego należysz.

10. Na koniec musisz potwierdzić swoją tożsamość iw tym celu system LinkedIn i SlideShare wyśle ​​Ci kod na e-mail, który należy skopiować i wpisać w procedurze rejestracji lub kliknąć na przycisk „Zaakceptuj i zweryfikuj swój adres e-mail”.

11. Zakończyliśmy rejestrację, aby rozpocząć korzystanie z narzędzia SlideShare.

Dzięki tej platformie możesz wymieniać dokumenty lub pliki w wielu formatach z innymi użytkownikami na świecie, korzystając z udostępnianych informacji i wiedzy, teraz, jeśli chcesz udostępniać swoje pliki tylko bardziej prywatnie, możesz przesłać swoje dokumenty do chmury i wysyłać je pocztą lub w sieciach społecznościowych do swoich kontaktów lub po prostu przechowuj je jako kopię zapasową.