Skip to content

Jak łatwo wstawiać lub dołączać i wysyłać pliki Flash Player przez Outlook / Hotmail

19 de lipiec de 2023

Adobe Flash Player to autorskie narzędzie do opracowywania treści multimedialnych i interaktywne; Jest to format, który można dziś znaleźć we wszystkich zakątkach Internetu i łatwo go pobrać, aby zainstalować w przeglądarkach takich jak Firefox; chociaż większość ludzi nie wie, jak wysyłać pliki Flash Playera przez Hotmail.

Ze względu na łatwość obsługi zyskał sławę w społeczności profesjonalnych programistów jako sposób na integrację ruchu i interaktywności z produktami multimedialnymi. To narzędzie jest świadome połączenia elementów graficznych i symbolizacji technicznej, możesz też tworzyć nowe wykresy lub integrować istniejące.

Chcąc poznać niektóre zalety tego narzędzia, pojawiają się pytania: dlaczego Flash jest tak powszechny i Jaki jest najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać swoje osoby?? Podobnie, przy napływie dostępnych odtwarzaczy FLV; Jak wybrać najbardziej odpowiedniego gracza?

Zasadniczo odtwarzacz Adobe Flash jest właśnie taki, moderator silnika odtwarzaniazaprojektowany w celu reagowania na określone formaty plików.

 1. Dostęp do poczty e-mail Hotmail jest bardzo prosty, nie ma znaczenia, czy zamierzasz uzyskiwać dostęp do poczty e-mail z telefonu komórkowego czy tabletu, ponieważ konfigurując Outlook i Hotmail, z Gmailem będziesz mieć równy dostęp do poczty e-mail bez problemów, ta platforma Hotmail, Toleruje wiele plików, nawet jeśli są one bardzo duże i ciężkie.
 2. Następnie pliki Flash Playera można przenieść bez żadnych niedogodności za pośrednictwem poczty Hotmail.
 3. Jak już wiemy, Adobe Flash Player tworzy i prezentuje pliki, takie jak filmy i gry, które są dosłownie bardzo ciężkie, a ten typ serwera pozwala na obejście granic innych serwerów lub dostawców poczty e-mail za pośrednictwem usługi Windows Live SkyDrive, która jest specjalistą od ciężkiego osprzętu.

Do przeprowadzenia tych działań będą potrzebować:

 1. Posiadać konto Hotmail
 1. Przechowuj pliki programu Flash Player na komputerze.

Wyślij załącznik Flash Player przez Outlooka

Musisz wykonać następujące kroki:

 1. Zaloguj się do swojego konta Hotmail.
 2. Uzyskaj dostęp, klikając opcję „Nowy”, natychmiast pojawi się szereg opcji, które znajdziesz u góry ekranu głównego aby rozpocząć nagrywanie nowego e-maila.
 3. Tam, gdzie przeczytasz „Załączniki”, kliknij, musisz natychmiast uzyskać dostęp do opcji „Przeglądaj”.
 4. Ta opcja przeniesie Cię do nowego okna na dysku twardym Wyszukaj plik Flash Player, który chcesz przesłać dalej.
 5. Ważne jest, aby to wiedzieć formaty, które ma to narzędzie, to FLV, SWF i F4V. Jeśli zamierzasz wysłać więcej niż jeden plik, podczas ich wybierania trzymaj wciśnięty klawisz „CTRL”.
 6. Po wybraniu pliku lub plików naciśnij opcję „Otwórz” w zakładce „Przeglądaj” i w ten sposób pliki są dołączone.
 7. Aby zakończyć, wystarczy kliknąć „Wyślij Wyślij pliki Flash Playera pocztą e-mail.

I w ten sposób możesz wysyłać pliki Flash Playera przez Hotmail. Podobnie, jeśli pliki są bardzo ciężkie i duże, zaleca się skompresowanie plików w celu zmniejszenia ich rozmiaru.

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Adobe Flash Player

Chociaż Flash Player odniósł duży sukces w świecie formatów internetowych; Firma Apple bardzo skrytykowała to narzędzie, ponieważ zapewnia to ma dużo obciążenia dla komputera. W rezultacie firma ta dołączyła format Flash swoich telefonów komórkowych z systemem iOS (iPhone, iTouch i iPad), a także z systemem Android.

Tak bardzo, że nawet Adobe poinformowało, że jest obojętne, jeśli chodzi o tworzenie tego typu plików na telefony komórkowe, ponieważ istnieją inne formaty, takie jak HTML5 którzy osiągnęli wielką sławę.

pliki flash playera w hotmailu

Te formaty również zaspokoić potrzeby dostępu do treści multimedialnych które są bardzo poszukiwane przez ludzi, ale jeśli masz problem z Flash Playerem, możesz wejść na oficjalną stronę

Format Flash może być również zagrożony dla komputerów; od dostępności na rynku treści w wysokiej rozdzielczości; I? coraz bardziej poszukiwany jest pewien poziom reprodukcji.

dołącz do naszego kanału telegram