Skip to content

Jak łatwo się zarejestrować i zalogować do StarzPlay? (Przykład)

22 de luty de 2021

Dzisiaj platformy streamingowe kwitną, ponieważ każdy woli ten system od telewizji. Dlatego ludzie szukają tanich opcji przesyłania strumieniowego, które dają im dostęp do ich programów (nie tylko możesz oglądać lub streamować Netflix w telewizji), więc mając to na uwadze, dzisiaj zobaczysz Jak mogę się zarejestrować i zalogować do StarzPlay?

Jeśli nie znałeś tej aplikacji, która właśnie została nazwana, to naprawdę masz opóźnienie w tej kwestii, ponieważ StarzPlay jest obecnie jednym z najlepsze opcje na rynku podczas oglądania seriali przesyłanych strumieniowo na telewizorze Smart TV.

Jak zarejestrować się i zalogować do StarzPlay?

Aby przejść od razu do rzeczy i jak najszybciej nauczyć się rejestrować i logować się do StarzPlay, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że rejestracja jest całkowicie bezpłatna i możesz to zrobić na oficjalnej stronie tej platformy (w odpowiednim kraju).

Jeśli chcesz to osiągnąć, po prostu musisz przejść na tę stronę z wyszukiwarki Google, wpisując StarzPlay, a gdy pojawi się link, musisz go nacisnąć, aby wejść. W głównym interfejsie zobaczysz, że jest plik czerwony przycisk „Rozpocznij bezpłatny okres próbny”, należy nacisnąć ten przycisk.

Należy zaznaczyć, że jeśli ta opcja nie pojawia się na stronie głównej, możesz ją pobrać w rozwijanym menu znajdującym się w prawym górnym rogu, reprezentowane przez trzy poziome paski.

Dając tę ​​opcję, zostaniesz przekierowany do innej sekcji, w której będziesz mógł zarejestrować się, wykonując wskazane tam kroki, które polegają po prostu na wprowadzeniu odpowiednich danych, takich jak adres e-mail i hasło.

Po zakończeniu rejestracji i potwierdzeniu konta możesz zacząć korzystać z tej aplikacji na dowolnym urządzeniu, telewizorze lub smart boxie. Zalogować się, wystarczy podać swój adres e-mail i hasło w odpowiednich polach, które pojawią się po kliknięciu opcji „Zaloguj”.

Ta opcja pojawia się od razu przy próbie otwarcia aplikacji na dowolnym urządzeniu mobilnym lub TV, aw przypadku oficjalnej strony pojawia się w prawym górnym rogu w kolorze białym.

Ile kosztuje StarzPlay? A jak to działa?

Teraz, gdy znasz już odpowiedź na pytanie, jak zarejestrować się i zalogować do StarzPlay, pora sprawdzić, ile kosztuje ta subskrypcja oraz jak ogólnie się opłaca i działa.

StarzPlay kosztuje 5 euro miesięcznie (jest to jedna z najtańszych platform) oraz system płatności lub poboru jest automatyczny, Innymi słowy, po utworzeniu konta i wprowadzeniu danych bankowych, po zakończeniu siedmiodniowego okresu próbnego program zacznie pobierać pięć euro miesięcznie (subskrypcję można anulować w dowolnym momencie).

Z drugiej strony działanie tej aplikacji lub platformy jest bardzo proste i bardzo podobne do tego, jak działają MiTeleplus, Netflix i każda inna platforma do przesyłania strumieniowego. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać aplikację na telefon komórkowy lub telewizor Smart TV.

starzplay streaming

Następnie musisz wprowadzić odpowiednie dane o dochodach i to wszystko, będziesz już połączony i będziesz mógł wyszukiwać i oglądać filmy i seriale. Platforma ma wyszukiwarkę i filtry według kategorii, aby ułatwić Ci wyszukiwanie.

A także, dostępny katalog jest odnawiany prawie co miesiąc, więc nigdy nie będziesz się nudzić zawartością. Co najważniejsze, ma wiele opcji dostosowywania, które pozwolą Ci pobierać filmy, zmieniać jakość, a nawet przyspieszyć i ulepszyć przesyłanie strumieniowe.

Mimo wszystko powyższe i wiele więcej jeste nie możesz przestać pobierać tego programu, nawet go wypróbować. Mając to na uwadze, nie masz już nic do roboty, ponieważ pytanie Jak zarejestrować się i zalogować do StarzPlay? Zostało ostatecznie rozwiązane.

dołącz do naszego kanału telegram