Skip to content

Jak łatwo się zalogować lub zalogować do Trello – Logowanie Trello (przykład)

28 de luty de 2021

Logowanie do Trello jest prostym zadaniem, ponieważ ta sama platforma bardzo ułatwia Ci pracę w tym zakresie. Nawet jeśli musisz się zarejestrować, proces, który przeprowadzisz, będzie bardzo praktyczny i bezpieczny.

W tej aplikacji jednym z wielkich możliwości zarządzania aktywnością jest proste logowanie. Dlatego w tym poście będziesz mógł docenić dostępne są różne sposoby zrobić to.

Zaloguj się do Trello ze standardowymi danymi

To najłatwiejszy sposób logowania się na platformę i najbardziej powszechne lub konwencjonalnel. Aby to zrobić, trzeba było utworzyć konto bez korzystania z pozostałych trzech opcji dostępnych u dołu okna logowania.

W tym sensie, aby zacząć od tej metody, wystarczy wejść na oficjalną stronę Trello i wybrać opcję „Zaloguj się”. Ta czynność spowoduje wyświetlenie innej witryny, w której możesz wyszczególnić puste pola na adres e-mail i hasło użytkownika.

Aby zalogować się do Trello, wystarczy poprawnie wypełnić te pola i wybrać zielony przycisk u dołu. W ten sposób strona sprawdzi Twoje dane i natychmiast Przekieruje Cię do pulpitów nawigacyjnych Twojego konta.

Zaloguj się używając swojego konta Google

Jak przeczytałeś wcześniej, istnieją inne sposoby logowania się na tę platformę i można to osiągnąć z innych już utworzonych kont. To powiedziawszy, nie jest to dla nikogo tajemnicą Google jest powiązany z prawie każdą usługą istniejącą w Internecie.

Dlatego w Trello będziesz miał możliwość logowania się tylko przy użyciu konta Gmail. W tym celu oczywiście musisz uzyskać dostęp do swojego profilu z głównej strony przeglądarki, aby proces przebiegał poprawnie.

Gdy już to osiągniesz, możesz teraz przejść do sekcji rejestracji platformy, skąd możesz zalogować się do Trello za pomocą swojego Gmaila. W tym miejscu zobaczysz przycisk z napisem „Kontynuuj z Google”, który po naciśnięciu otworzy wyskakujące okienko weryfikacji.

To pole daje możliwość wyboru między wszystkimi kontami przeglądarki połączonymi z przeglądarką. Jeśli wykonałeś powyższe, będziesz musiał tylko wybrać segment, który ma Twoje zdjęcie profilowe i poczekaj na sprawdzenie danych.

W ten sposób platforma Trello zrobi to samo i sprawdzi, czy wszystko jest w porządku, zanim przekieruje Cię do „Pulpitu nawigacyjnego”.

Zaloguj się przy użyciu konta Microsoft

Inną możliwością wejścia do Trello jest konto Microsoft i jego oficjalna strona internetowa, która jest właścicielem domen „Hotmail” lub „Outlook”. Dzięki nim możesz uzyskać dostęp do różnych funkcji, takich jak poczta e-mail lub narzędzia firmowe.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego procesu, przed przejściem do Trello musisz aktywować swój profil na oficjalnej stronie firmy. W rezultacie proces będzie znacznie bardziej zautomatyzowany i nie będziesz musiał tak bardzo cierpieć, aby uzyskać dostęp do platformy i ciesz się jego wieloma zaletami i narzędziami.

Strona główna logowania Microsoft

Teraz wystarczy powtórzyć kroki z poprzedniego procesu, ale w tym przypadku należy wybrać przycisk „Kontynuuj z Microsoft” zamiast Google. W ten sposób strona otworzy osobną zakładkę, w której rozpocznie się proces łączenia i weryfikacji, który po zakończeniu umożliwi Ci dostęp do konta.

Wykonaj „Logowanie” za pośrednictwem konta Apple

Z drugiej strony, aby zalogować się do Trello, możesz również użyj swojego konta Apple, który również ma link do platformy. Dzieje się tak, ponieważ organizator zadań par excellence jest dostępny w sklepach firmy.

Aby kontynuować, wystarczy wybrać przycisk „Kontynuuj z Apple” i wykonać czynności weryfikacyjne, aby zakończyć logowanie i zacząć korzystać z Trello. Platforma, która zapewni Ci większe udogodnienia w zakresie organizacja imprez i zadańużywając lub łącząc kalendarz lub inne niesamowite narzędzia.

dołącz do naszego kanału telegram