Skip to content

Jak łatwo się rozwijać i mieć więcej obserwujących w Peoople

22 de luty de 2021

Jest nowa sieć społecznościowa, która stała się jedną z najpopularniejszych, która jest bardzo podobna do popularnej aplikacja mobilny Instagram, ponieważ umożliwia tworzenie różnych rekomendacji, które będą również pokazywane publicznie, aby wszystkie były spersonalizowanymi rekomendacjami.

Aby połączyć się z innymi kontami i użytkownikami, którzy mają te same upodobania, co również dla każdej generowanej interakcji, dana osoba udaje się generować stały dochód w zależności od swojej działalności.

Peoople ma różne kategorie i funkcje, które będą zależały od kategorii, których szukasz, dlatego masz możliwość tworzenia wielokrotność rekomendacje według własnych upodobań. Podobnie w ramach platformy masz możliwość sklasyfikowania tych recenzji, tak aby każdy użytkownik, który odwiedź swój profil, identyfikuj się ze swoimi upodobaniami i recenzjami.

W tym poście chcemy nauczyć Cię trochę więcej o tej aplikacji oraz o sposobie, w jaki możesz łatwo i stale zdobywać obserwujących i interakcje.

Co to jest Peoople Red?

Platforma Peoople składa się z aplikacji mobilnej, która umożliwia swoim użytkownikom dostęp do platformy mobilny, idealny do wielu wyszukiwań w zakresie usługi i produkty, które mają również aprobatę i specjalną recenzję użytkowników w sieci społecznościowej.

Jak to działa?

Chociaż każdy ma możliwość pobrania tej aplikacji, aby rozpocząć korzystanie z niej, zarządza się nią w oparciu o poziomy, wśród których znajduje się poziom najbardziej podstawowy i do którego należy przejść, musisz osiągnąć różne osiągnięcia i podobne cele, aby podnieść do właściwego poziomu i uzyskujesz coraz więcej korzyści, z których jedną z najważniejszych jest możliwość zarabiania pieniędzy z Peoople.

Poziomy, do których się odnosimy, są proste i łatwe do zauważenia, tutaj wyjaśniamy więcej na ich temat i korzyści, które możesz uzyskać:

To jest pierwszy poziom, na którym musisz stworzyć swój profil w pliku spersonalizowane, korzystając z sekcji ustawień, zacznij tworzyć zalecenia dotyczące różnych produktów i usług

Kiedy wchodzisz na poziom influencer, masz różne korzyści, wśród których możemy wyróżnić fakt, że możesz zarabiać na swoim koncie, a wraz z nim, być w stanie znaleźć jakiś dzienny dochód.

To jeden z najlepszych punktów w Platforma, ponieważ oznacza to, że Twoje umiejętności w ramach rekomendacji są doskonałe. Aby móc wejść do tej sekcji, zaprosiłeś co najmniej 100 osób, cały dochód, jaki uzyskasz, będzie zależał od przeznaczenia aplikacji.

Osiągnięcie poziomu gwiazdy to najwyższy poziom ze wszystkich, ponieważ w tym momencie musiałeś zaprosić 10000 osób, a także być w stanie zdobyć 50 000 Obserwujący.

okładka użytkowników

Sztuczki do zarabiania pieniędzy

 • Twórz rekomendacje codziennie

Jest to jeden z najważniejszych kroków w Peoople, ponieważ zaleca wykonywanie od dwóch do trzech zaleceń dziennie, które zostaną dodane do profil Przy krótkim opisie produktu zalecamy dodanie co najmniej 3 rekomendacji z poniższej listy, aby zagwarantować sukces:

 • Restauracje
 • Hotele i witryny
 • Książki
 • Muzyka
 • Filmy
 • Seria
 • Produkty
 • Aplikacje
 • Gra wideo
 • Obserwuj konta

Ważne jest, aby codziennie szukać nowych użytkowników, którzy też muszą być aktywni, śledzić wspólne konto i polubić Twoje zalecenia.

W przeciwieństwie do Instagrama, w ramach Peoople Możliwe, że da się je polubić w nieskończoność, jednak trzeba uważać, żeby ich nie nadużywać, bo można to uznać za Spam, Idealnie byłoby, gdyby polubienia były podawane w 3 lub 4 publikacjach, które są zgodne z następującymi zasadami:

 • Lubiane z aktywności
 • Lubi w komentarzach