Skip to content

Jak kupować na Alibaba jako osoba prywatna i bezpiecznie bez oszustwa?

23 de sierpień de 2022

Alibaba jest jedną z głównych platform kupowania i sprzedawania produktów w Internecie, z tego powodu wygodnie jest, gdy próbujemy pozyskać produkty lub artykuły, lub pozbyć się tych, które mamy, pamiętaj o szeregu sztuczek, których Cię nauczymy aby uniknąć sytuacji, które mogą stać się irytujące, takich jak oszustwa lub oszustwa, jeśli chcesz kupić detalicznie, najlepszą opcją może być Aliexpress.

Jak kupować na Alibaba?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym zakresie, jest to, że kupowanie produktów na Alibaba jest znacznie łatwiejsze niż Większość użytkowników rozważa. Rzeczywiście, jest to system, który służy jako pośrednik między tymi, którzy chcą sprzedawać produkty, a tymi, którzy chcą je kupić i chociaż nie jest odpowiedzialny za problemy, to jednak oferuje nam pewne wsparcie.

Zanim zaczniesz handlować z Alibaba, powinieneś zacząć od rejestracji w ramach systemu w następujący sposób:

 • Musisz wejść na stronę Alibaba w języku hiszpańskim.
 • Tam możesz się zarejestrować, wprowadzając swoje dane z obu Nazwa użytkownika jak hasło
 • Kiedy to zrobisz, musisz przejść do Zaloguj się i ponownie dodać te dane, wybierając Dołącz za darmo
 • Otworzy się nowe okno, w którym zobaczysz inne dane do uzupełnienia o Twoje informacjei jesteś gotowy do zakupu

Wtedy nadszedł czas, aby zacznij krok po kroku kupować produkty. Po zarejestrowaniu istnieją dwa sposoby kupowania produktów na Alibaba, chociaż są one podobne. Poznajmy ich:

 • Możesz zacząć od ogólnego wyszukiwania produktów, wpisując w wyszukiwarkę nazwę danego produktu. Drugim jest wyszukiwanie ich, przeglądając kategorie, o których mowa.
 • W każdym przypadku, gdy znalazłeś interesujący Cię produkt, możesz go filtrować według ceny, lokalizacji dostawcy, niezawodność sprzedawcyitp.
 • Po wybraniu produktu i ilości sztuk, które chcesz, oprócz ceny do zapłaty, musisz podać kontakt z dostawcą, sekcję, w której możesz zapytać tę osobę również o inne rzeczy. Do tego jest Czat specyficzny dla faktów

Kup ubezpieczenie na Alibaba

Chociaż nie ma 100% skutecznej metody na kup ubezpieczenie na alibabaPrawda jest taka, że ​​jeśli zwracamy uwagę na różne sytuacje, możemy mieć niezbędne informacje, aby nikt nas nie oszukał.

Aby to zrobić, musisz pamiętać, że w ramach platformy istnieje pięć różnych typów sprzedawców, każdy z różnymi zakresami, biorąc pod uwagę, że niektóre z najważniejszych to:

Złoci członkowie: to te, które są powiązane z platformą. Płacą one corocznie kwotę i są zweryfikowanymi profilami.
Jakość A&V: Jest to system podobny do poprzedniego, z tą różnicą, że tutaj weryfikacje dokonywane są poza firmą.
zweryfikowani członkowie: Chociaż nie płacą co miesiąc ani co rok, ci sprzedawcy również są weryfikowani.

Trzy rodzaje członków, które właśnie Ci pokazaliśmy, to te, które musisz traktować priorytetowo, szukając sprzedawców, od których możesz kupować. Nawet jeśli chcesz się zwiększyć twoja pewność lub twoja pewność siebiemusisz zapłacić za pośrednictwem systemu PayPal, który jest systemem zapobiegającym oszustwom.

Wskazówki dotyczące korzystania z Alibaba

 • Zawsze, ale zawsze staraj się wymyślać porozmawiaj ze sprzedawcąa jeśli nie odpowiada, wyrzuć go
 • Uważaj na ceny, które są zbyt niskie
 • Kupuj od członków o dobrej reputacji
 • Dokonaj zakupów płacenie przez PayPal, aby uniknąć problemów

skontaktuj się ze sprzedawcą alibaba

Kupuj z Alibaba

alibaba jest platforma cyfrowa, uruchomiona od 1999 roku, integruje dostawców i nabywców w 190 krajach i regionach. Jej strona internetowa oferuje ponad 40 kategorii, w tym między innymi elektronika, odzież, pojazdy, akcesoria, maszyny, artykuły do ​​domu i ogrodu, uroda, higiena osobista.

Dzięki tej platformie kupujący szybko i sprawnie znajdują produkty i dostawców. Ma tę zaletę, że może kupować jako osoba fizyczna i jako firma, nie mając zapasów lub Uczestniczy w procesach logistycznych.

Aby dokonać udanego zakupu, kieruj się następującymi zaleceniami: poproś o profesjonalną wycenę u swoich dostawców, określ produkt, który chcesz nabyć, określ ilości i rodzaj jednostek, dane techniczne, określ warunki handlu międzynarodowego (przesyłka lotnicza lub morska) , cechy opakowania i miejsce załadunku i dostawy.

Jest to bardzo szeroka platforma, która oferuje wiele produktów, a jej bezpieczeństwo zależy od grupy kupujący-sprzedawca, gwarantując dobre wrażenia.

dołącz do naszego kanału telegram