Skip to content

Jak krok po kroku zmienić rodzaj waluty i region, który pojawia się w Mapach Google

15 de Maj de 2021

Czy należysz do osób, którym trudno jest zapamiętać adres? Mapy Google stały się najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o dotarcie do nieznanego nam miejsca. Dziś dowiesz się krok po kroku, jak zmienić rodzaj waluty i region, który pojawia się w Mapach Google.

Ta aplikacja ma na celu ułatwienie mobilizacji w regionie. I pozwala nam obliczyć odległość między naszymi punkt początkowy i punkt docelowy. Oprócz wyliczenia kosztów naszej podróży w zależności od środka transportu, którym będziemy podróżować.

Krok po kroku zmień typ waluty i region w Mapach Google

Przede wszystkim musimy otworzyć naszą nazwę użytkownika konta Google, którą posiadamy, wprowadzając nasz adres e-mail i hasło. Po tym wchodzimy na stronę Google Maps.

Znajdujące się na stronie klikamy menu opcji, które pojawi się po lewej stronie ekranu. Następnie kursorem wciskamy opcję „Ustawienia wyszukiwania”.

Kilka sekund później na naszym ekranie pojawi się nowa zakładka. Tam klikasz opcję „Ustawienia regionu”. Po wybraniu tej opcji lista dostępnych krajów zostanie wyświetlona na naszym ekranie.

Wybierz swój region i walutę, w której Mapy Google mają wykonywać obliczenia. I kliknij Zapisz, a następnie swoją konfigurację Zostanie zapisany na wszystkich urządzeniach, na których masz otwarte konto Google.

Co to są Mapy Google?

Jest to aplikacja charakteryzująca się tym, że została wybrana w połowie konkursu. Wynika to z jego różnych funkcji w usłudze mapowej i łatwość użytkowania dla publiczności.

Dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na stronie internetowej. Oparta na ułatwieniu wyszukiwania wizytówek i adresów. Jego głównym celem jest wskazanie użytkownikowi trasy między dwoma punktami za pomocą funkcji „Jak się tam dostać”.

Służy również jako przewodnik w poznaniu nowych miejsc w pobliżu obwodu, w którym się znajdujemy. Dzięki temu możemy udostępniać naszą lokalizację innym kontaktom. System ten udostępnia serię obracających się wykresów, które ułatwiają wizualizację trasy.

Sztuczki dotyczące korzystania z Google Maps

90% użytkowników technologii korzysta z Google Maps, dlatego już dziś zobaczysz szereg sztuczek, aby korzystać z tej aplikacji jak profesjonalista.

Wypiłeś drinka i nie wiesz, gdzie trzymałeś samochód? Dzięki tej funkcji Google Maps możesz zapisz lokalizację, w której zaparkowałeś samochód. Oprócz posiadania historii lokalizacji, która jest bardzo przydatna w takich przypadkach.

Aby mieć tę funkcję, musisz kliknij Mapy Google na niebieskiej strzałce który wskazuje Twoją lokalizację i wybierz opcję Zapisz parking.

Możesz wrócić za 5 lub 6 godzin a adres Twojego samochodu będzie nadal przechowywany na Twoim urządzeniu. Symbol S jest oznaczony w aplikacji literą P.

Ta niesamowita aplikacja ma również do swojej dyspozycji szereg map, z których możemy korzystać w trybie offline, w tym celu musimy je pobrać z menu głównego.

A jeśli chcesz iść do sklepu ale jest zbyt wielu ludzi, dzięki Google Maps znajdziesz rozwiązanie tego problemu.

Cóż, dzięki wyszukiwarce tej aplikacji możesz sprawdzić, jak zajęty jest sklep lub centrum handlowe, które preferujesz i w ten sam sposób pozwala sprawdzić ich grafik pracy.

Mapy Google a Mapy Apple

To porównanie zawsze będzie zależało od preferencji użytkownika. Ale tym razem podamy Ci kilka zalety obu systemów.

zmień walutę map Google

Mapy Google mają znacznie szybszy interfejs i ma o wiele więcej lokalizacji i tras niż Apple Maps. Jednak ta ostatnia ma funkcję przesyłania strumieniowego, która pozwala użytkownikowi w pełni na żywo zobaczyć swoją lokalizację. Tak więc ostatnio rynek wprowadził innowacje dzięki tej funkcji.

Grafika w Google Maps Są trochę słabsze w porównaniu do Apple, jednak Google ma przewagę, jeśli chodzi o szybkość.