Skip to content

Jak grać w „UNO” z mojego konta Telegram ze znajomymi i kontaktami?

29 de listopad de 2021

Wśród wszystkich rzeczy, które można zrobić w aplikacji Telegram, możesz także zagrać w klasyczną grę karcianą „UNO” ze swoimi kontaktami Telegram. To naprawdę fajna opcja do grania ze znajomymi. nie potrzebujesz strony internetowej ani aplikacji do gier, wszystko jest w Telegramie.

Co powinieneś zrobić, aby aktywować gry na swoim koncie Telegram?

Aktywacja gier i minigier w Telegramie nie jest trudna, będziesz potrzebować tylko aplikacji i korzystać z niektórych „botów” Telegrama. Te gry mogą grać sam lub z przyjaciółmi które dodałeś w Telegramie.

Aby rozpocząć korzystanie z gier Telegram, wprowadź dowolny czat w aplikacji i napisz „@gamee” w wiadomości i wyślij ją, teraz naciśnij wiadomość i zaakceptuj wyzwanie gry, które bot sugeruje na początku lub wejdź na nowy czat, wpisz nazwę gry, którą chcesz wyszukać, aby grać sam lub ze znajomymi w grupie na Telegramie.

szukaj gier w telegramie

Jakie są wymagania, aby móc rozpocząć grę w UNO?

Podobnie jak w tradycyjnych grach UNO, pewne wymagania muszą być również spełnione w Telegramie, aby rozpocząć grę w tej grze. Nie jest to skomplikowane, ale jeśli nie spełnisz tych wymagań, nie będziesz mógł rozpocząć gry, pamiętaj też o tym musisz korzystać z botów Telegram aby móc grać.

Musisz zwracać uwagę na instrukcje wysyłane przez bota Telegrama, który będzie odpowiedzialny za organizację wyjazdu ONEJeśli Ty i Twoi znajomi znacie już instrukcje gry, nie będzie większego problemu, aby zacząć grać i zobaczyć, kto wygra grę.

Grupa maksymalnie 4 osób

Podobnie jak w tradycyjnej karcie, w UNO przez Telegram grupa graczy musi być maksymalnie 4 znajomych które dodałeś do swoich kontaktów Telegrama, jest podstawową rzeczą do rozpoczęcia gry, więc z maksymalnie 3 znajomymi oprócz siebie, możesz zacząć grać.

Zaloguj się do UNObota

Musisz wejść do UNObota, robi się to wchodząc do Telegramu i naciskając ikonę lupy w prawym górnym rogu, musisz napisać 'unobot’ i wybrać pierwszą opcję, aby rozpocząć czat. Teraz, gdy czat został utworzony z botem, musisz utworzyć grupę 4 uczestników (lub mniej), w tym Ciebie i dodaj jako członka czatu do UNObota rozpocząć grę.

Jak skonfigurować bota, aby zaczął grać?

Po rozpoczęciu rozmowy z UNObotem zobaczysz opcje gry i niektóre ustawienia, które możesz nacisnąć, aby sprawdzić lub wpisać słowo konfiguracji bezpośrednio na czacie i wysłać je, aby otrzymać odpowiedź opcje konfiguracji lub informacji o grze.

Co zrobić, aby rozpocząć grę w UNO?

Po utworzeniu grupy ze znajomymi i UNObotem musisz utworzyć grę UNO, wpisując „/ nowy” na czacie i wysyłając ją, aby gra została utworzona i gotowy do rozpoczęcia dodawania uczestników. Jeśli istnieje poprzednia gra i chcesz rozpocząć nową, wysyłając „/ nowa” rozpoczynasz nową grę.

Następną rzeczą jest zachęcenie znajomych do przyłączenia się do gry; Aby to zrobić, każdy z graczy musi napisać '/dołącz’ w pasku tekstowym i wysłać go jako wiadomość. Bot wyśle ​​​​wiadomości potwierdzające, że członkowie grupy: Dołączyli do nowej gry UNO.

Gdy członkowie grupy dołączą do gry UNO, musisz wpisać „/ start” w pasku tekstowym i wysłać go jako wiadomość; W ten sposób uruchomisz pierwszą kartę w grze, która będzie identyfikowana za pomocą nazwy użytkownika Telegrama i liczby odpowiadających Ci kart w wiadomości, po której następuje odpowiednia litera.

Po każdym uruchomieniu karty bot wyśle ​​wiadomość informowanie, kto ma następną zmianę. Pozostali członkowie gry będą mogli śledzić grę, naciskając opcję „dokonaj wyboru” pod komunikatem, który mówi o odpowiedniej turze.

Na dole czatu zostanie wyświetlona zakładka, w której znajdują się karty, których można użyć, aby dodać do gry. Celem tej gry jest posiadanie jak najmniejszej liczby kart, więc kto zabraknie kart wygra odejście ONE.

rozpocznij grę jednego
Granie w UNO w Telegramie to dobra alternatywa dla rozrywki, każdy użytkownik może grać w zaciszu własnego domu i telefon komórkowy lub komputer ze znajomymi i ciesz się dobrą zabawą z zabawną grą UNO. Jeśli Twoi znajomi nie mają jeszcze konta Telegram, zaproś ich do dołączenia do aplikacji, aby móc grać i dołączać do swoich gier UNO.

dołącz do naszego kanału telegram