Skip to content

Jak grać w Pokémon Unite Wygrywaj mecze i monety Aeos – Android, iOS lub PC

26 de sierpień de 2021

Pokémon Unite to gra akcji typu Moba, w której możesz dzielić się ze znajomymi, wybierać Pokémona, który najbardziej Ci się podoba, zgodnie z jego mocnymi i słabymi stronami, pomagać zespołowi przedmiotami lub akcesoriami, aby wzmocnić Pokémona.

Jakie są podstawy lub filary gry?

Podobnie jak w przypadku większości gier, istnieją pewne podstawy lub filary, których należy przestrzegać, aby awansować w grze, w tym artykule pokażemy cztery najważniejsze z Pokémon Unite.

Wybierz cel każdego Pokémona

Przed rozpoczęciem walki będziesz mógł wybrać Pokémona, którego użyjesz, w zależności od jego siły i słabości będziesz mógł poprowadzić się w wyborze. Pamiętaj, że w każdej bitwie Pokémon może: przechodzić zmiany i ewoluować w czasie.

Pomóż swojej drużynie z przedmiotami bojowymi

Po wybraniu Pokémona możesz w pełni wykorzystać go, wybierając obiekt każdego Pokémona. Konta z 15 posiadanych przedmiotów do wyposażenia, Powinieneś używać tylko tego, który najlepiej pasuje do twojego Pokémona, który dostosowuje się do niego i jest uzupełnieniem jego ruchów, dzięki czemu będziesz dobrym narzędziem dla swojej drużyny.

Wybierz ruchy, których uczysz się z każdym Pokémonem

Będziesz mógł wybrać ruchy, których każdy Pokémon nauczy się podczas każdej walki, w miarę postępu bitwy każdy Pokémon zdobywa doświadczenie w ruchach, praktyka pomoże Ci poprawić ruchy i będziesz mógł odkryć ruchy, które najlepiej pasują do twojej formy walki.

Dzikie Legendarne Pokémony pojawiają się znikąd

Dzikie Legendarne Pokémony pojawiają się w walce znikąd, które musisz pokonać i pamiętaj, aby wziąć energię Aeos że spadną, pamiętaj, że zabierając te energie i zabierając je do jednej ze stref bramkowych, twoja drużyna będzie miała więcej punktów i zapewnisz sobie zwycięstwo.

Przed wejściem do gry przygotuj posiadane przedmioty i przedmioty bojowe

Jak widzieliśmy, gra pozwala nam używać obiektów, które uzupełniają nasze Pokémony, więc bez względu na to, jak dobry jest wybrany Pokémon, nie zaszkodzi wybrać przedmiot, który pomoże mu być znacznie bardziej skutecznym niż jest.

Jak zdobyć posiadane przedmioty?

Trzymane przedmioty to przedmioty do wyposażenia Pokémona, możesz je zdobyć kupując je w Aeos Emporium, znajdziesz tę sekcję w sklepie. Obiekty te można również ulepszać, a przy każdym ulepszeniu tym lepszy będzie efekt.

Przydatność przedmiotów bojowych

Przedmioty bitewne to przedmioty materiały eksploatacyjne do walki, możesz wyposażyć tylko jeden, chociaż jego użycie jest nieokreślone, Bitwa ma czas odnowienia. Musisz chwilę poczekać, aby ponownie z nich skorzystać.

Istnieje wiele Przedmiotów Bitewnych, niektóre efekty to: odzyskanie trochę życia z Pokemona, zwiększenie ataku Pokémona, tymczasowe zwiększenie prędkości Pokémona, tymczasowe osłabienie dzikiego Pokémona i inne efekty w zależności od wybranego obiektu .

Które przedmioty są ważniejsze przy korzystaniu z przedmiotów zatrzymanych czy bojowych?

Różnica między tymi przedmiotami lub akcesoriami polega na tym, że trzymane przedmioty, efekt specjalny, który wytwarza, jest stały w walce, w przypadku przedmiotów bojowych mają czas, w którym są wyłączone, więc musisz poczekać, aż minie, aby użyć ich ponownie w walka.

Najlepszy Pokemon Unite

Jakie są najlepsze Pokémony w Pokémon Unite?

Ponieważ jest to gra zespołowa, jest to ważne wiedzieć, jak wybrać Pokémona, którego będziemy używać do walki, dzięki czemu możesz zdobywać punkty i wygrywać drużynę, zobaczmy, które są najlepsze Pokémony.

Naucz się bawić ze Snorlaxem

Snorlax to Pokémon przeznaczony do obrony, jest obrońcą swoich towarzyszy w walce. Zapewnia solidną linię obrony i może odzyskać zdrowie bez przerywania walki. Jego formą ataku jest drzemka i turlanie się podczas spokojnego snu, aby zaatakować przeciwników.

Pikachu, przereklamowany?

Słynny Pikachu, który pojawia się również w głównej roli w Pokemon let’s Go, świetnie radzi sobie z elektrycznością, potrafi atakować rywali z daleka i jest doskonałym Pokémonem do ofensywy. Swoim atakiem potrafi sparaliżować innych rywali.

Lucario, najlepszy stalowy wojownik?

To jest bardzo zrównoważony, silny i szybki. Uderza przeciwników z dużą prędkością, zadając im obrażenia i odrzucając ich. Doskonała opcja dla dżungli w Pokémon Unite

Jak dżunglować w Pokemon Unite?

Musisz efektywnie wykorzystywać swoje umiejętności, mieć je gotowe na czas, gdy jest to konieczne, jeśli jesteś szybkim Pokémonem, miej listę do poruszania się po polu. Zwracanie uwagi na Lanes jest ważne, gdy dżungla w Pokémon Unite.