Skip to content

Jak edytować znacznie szybciej i lepiej w Fortnite krok po kroku

31 de styczeń de 2021

Plik Fortnite Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych gier wideo, a jednym z powodów jej sukcesu jest częściowo tryb Batlle Royal, który czyni ją bardzo konkurencyjną. Jest bardzo wciągająca, a adrenalina sprawia, że ​​czujesz, że nie można jej odtworzyć w innych tytułach. Podczas gry możesz nawet rozmawiać z innymi osobami w Fortnite.

Posiadanie strategii jest bardzo ważne, jeśli chcesz wygrać, więc nie spiesz się szkolić i zostań ekspertem. Stąd tak ważne jest zbadanie, jakich technik możesz się nauczyć i stosować, aby zawsze mieć przewagę w grze. Możesz również łatwo zdobyć darmowe indyki w Fortnite

Jedną z technik, które możesz zastosować, jest edytuj struktury znacznie szybciej, dzięki czemu nie tracisz niepotrzebnie czasu. Technika ta jest szeroko stosowana przez najbardziej doświadczonych graczy z bardzo dobrymi wynikami, a nawet decydująca w niektórych okolicznościach.

Więc jeśli nie wiesz jak szybciej edytować konstrukcje czytaj dalej ten artykuł, w którym nauczymy Cię, jak to zrobić w prosty sposób. Przekonasz się, że dzięki wskazówkom, które pokażemy poniżej, twój tryb gry znacznie się poprawi i będzie ci łatwiej wygrywać.

Co to są struktury edycyjne?

Zanim nauczysz ostateczna technika aby budować szybciej, porozmawiajmy trochę o tym, czym są struktury edycyjne. Jeśli więc jesteś nowym graczem lub czytasz ten artykuł, ponieważ chcesz wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę, będziesz mieć całą wymaganą wiedzę.

Powiedziawszy to, zacznijmy od wyjaśnienia. Plik edycja konstrukcji lub konstrukcji w grze jest podstawową techniką Fortnite. Pozwala to na tworzenie pewnych struktur z zebranych zasobów, które dadzą ci przewagę w grze.

Rzeczy, które możesz zbudować, obejmują zarówno zwykłą ścianę, jak i fort z oknami, drzwiami, balkonami i nie tylko. Nauka szybkiego budowania jest bardzo ważna, ponieważ jeśli nie ochronisz się tak szybko, jak to możliwe, uwierz mi, nie wytrzymasz długo w piasku.

Techniki konstrukcyjne są bardzo proste, więc reszta zależy od Ciebie, wszystko będzie zależeć od tego, jak umiejętnie potrafisz budować swoje konstrukcje. Jednak są techniki, które możesz zastosować które bardzo Ci pomogą, gdy będziesz na pełnych obrotach i to właśnie te, które pokażemy Ci poniżej.

Ale zanim zaczniesz, warto przypomnieć, aby zawsze mieć aktualizowaną grę, aby zawsze mieć wszystkie zaktualizowane narzędzia. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, po prostu wejdź na oficjalną stronę Fortnite i zaktualizuj ją stamtąd lub, jeśli nie masz jej zainstalowanej, pobierz ją.

Jak budować szybciej w Fortnite?

ilustracja budowania gracza w grze wideo fortnite

Od teraz szybkie budowanie będzie znacznie łatwiejsze dzięki krokom, które pokażemy poniżej. Przeczytaj więc ten ostateczny przewodnik po móc łatwo edytować struktury w Fortnite i inne wskazówki, które pomogą Ci wygrać wszystkie gry.

Buduj szybciej

Technika budowania więcej szybko Aplikacja jest bardzo prosta i pozwoli Ci zaoszczędzić kilka sekund w grze. Po prostu podczas budowania zamiast robić to w normalny sposób, wystarczy nacisnąć przycisk edycji i znaleźć przeciwległe kwadraty.

Musisz tylko pominąć krok i przejść bezpośrednio do pliku centralne kwadraty zawierające strzałki. Przekonasz się, że nie ma różnicy, ponieważ zbudujesz to samo, ale w ten sposób nie będziesz tracić więcej czasu i będziesz budować szybko.

Inne strategie

Oprócz techniki szybszego budowania istnieją inne, które możesz zastosować, takie jak szybsze otwieranie drzwi. Czy zdarzyło Ci się, że biegasz i zamierzasz otworzyć drzwi i tracisz czas na tę akcję? Jedną z technik, które możesz zastosować, jest zmiana broni dokładnie w momencie, gdy zamierzasz otworzyć drzwi.

Spowoduje to anulowanie animacji otwierania drzwi i będziesz mógł szybciej wejść do drzwi. budynek lub forteca czego chcesz. Inną świetną techniką, którą możesz zastosować, jest budowanie z innych materiałów niż twój przeciwnik.

Więc jeśli znajdziesz się w walka budowlana i wygrywasz, możesz iść i zabrać materiały, których użył. Te wskazówki zwiększą Twoje szanse na sukces we wszystkich grach Fortnite. Będziesz chciał wiedzieć, że możesz wyszukiwać i dodawać znajomych w Fortnite i grać z nimi

dołącz do naszego kanału telegram