Skip to content
Wix

Jak edytować moją witrynę internetową utworzoną w Wix – proste kroki (przykład)

3 de luty de 2021

Zdarzają się sytuacje, w których właściciele witryn są zmuszeni edytować witrynę utworzoną na Wix. Może się to zdarzyć z wielu powodów, od aktualizacji informacji lub chęci odnowić swój wygląd.

Ale jest możliwe, że nie jest możliwe lub nie wiesz, jak uzyskać dostęp do edytora strony wprowadzać istotne zmiany w witrynie. To naprawdę nie jest poważny problem, a jego rozwiązanie jest proste, postępując zgodnie z tym małym przewodnikiem krok po kroku, który pokaże Ci, jak to zrobić. Strona Wix umożliwia nie tylko projektowanie stron internetowych, ale także wirtualny sklep.

Powinieneś to wiedzieć, zanim zaczniesz

Oczywiście przed edycją utworzonej strony internetowej, pierwszą rzeczą do zrobienia jest uzyskać dostęp do witryny Wix gdzie również musisz się zalogować.

Można to osiągnąć, wchodząc do sekcji i klikając przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu z napisem „Wchodzić”.

Tam przeniesie nas do sekcji rejestracji, którą należy zignorować i wybierz link u góry na niebiesko ze słowami „Zaloguj sie”.

To, po naciśnięciu, zmieni trochę pola informacyjne, aby wypełnić z czterech do dwóch z nich, w których zostaną wprowadzone adres e-mail i hasło.

Istnieją również inne sposoby wejścia na stronę, takie jak użycie konta Facebook lub Google (Gmail).

Korzystając z tych danych lub jednej z dwóch oferowanych nam opcji, będzie można zalogować się i uzyskać dostęp do głównego panelu profilu.

Edytuj stronę internetową utworzoną za pomocą edytora Wix

Po wejściu do profilu użytkownik zostanie umieszczony w segmencie kontrolnym, skąd może zarządzać utworzoną witryną.

Widać w nim boczny pasek z kilkoma opcjami, ale najważniejszą rzecz można obejrzeć pośrodku, czyli informacje w sieci jako takiej.

W tym miejscu zobaczysz pole z podglądem strony, a także adres URL i nazwę, którą ma.

Pod linkiem do strony będzie widoczny niebieski przycisk z nazwą „działania”, Co po naciśnięciu ujawni szereg alternatyw.

W ramach wszystkich tych opcji należy wybrać pierwszą, która mówi „Edytuj witrynę„Co przeniesie nas do innego okna. Otwarcie może chwilę potrwać, ponieważ będziesz konfigurować edytor.

Zacznij edytować witrynę

Po załadowaniu wszystkich elementów strony i narzędzia do edycji otworzy się projekt witryny, a także inne zasoby.

Są to typowe dla platformy Wix, która ma szereg plików instrumenty, które pozwalają na dostosowanie tak dużo jak to możliwe.

W ten sposób możesz edytować już utworzoną stronę internetową za pomocą całkiem ciekawych narzędzi edycyjnych, które będą wyświetlane jako pływające w miejscu.

Edycja elementów

Podobnie widać, że wszystkie teksty należące do serwisu są otoczone polem, które po naciśnięciu umożliwia zmianę treści.

oficjalna strona wix

Na przykład, jeśli zostanie wybrany jeden z nich, należy go wybrać na niebieskim przycisku z napisem „Edytować tekst”, W wyniku czego powstało małe menu.

Ma kilka edytowanie elementów, takich jak krój pisma, styl, justowanie i czcionka, a także inne bardziej szczegółowe, np. kolor.

Ponadto istnieje również alternatywa zmiany tła, która jest jedną z opcji znajdujących się po lewej stronie w pływającym pasku.

To samo dzieje się z linkami do innych sieci społecznościowych, ten sam redaktor ma możliwość wyboru ikony każdego z nich.

Które sprawią, że adres wspomnianego miejsca będzie personifikowany przez odpowiednie logo odpowiedniej platformy.

Więc ten edytor Wix zawiera dużą liczbę narzędzi, które dają użytkownikowi duże pole do dostosowywania z Twojej witryny.

Jeśli masz już edytowaną stronę internetową, będziesz zainteresowany stworzeniem strony docelowej z Wix i zdobyciem w ten sposób większej liczby odwiedzających. Kolejną strategią marketingową, jaką oferuje Wix, jest możliwość wyświetlenia Twojej strony w przeglądarce Google, a zostanie to osiągnięte dzięki zastosowaniu SEO.

dołącz do naszego kanału telegram