Saltar al contenido

Jak działa Zelle, aby wysyłać i odbierać pieniądze z telefonu komórkowego?

26 de abril de 2022

Zelle to aplikacja do płatności mobilnych, która umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy między ludźmi za pośrednictwem przelewów P2P. Jest to szybki i bezpieczny sposób na transakcja w dolarach, ponieważ wystarczy użyć adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego. Musisz także zrozumieć, jak poprawnie korzystać z aplikacji.

Jak działa aplikacja Zelle?

Zelle umożliwia przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem przelewu P2P, spośród listy ponad 30 banków powiązanych z platformą. Aplikacja tworzy bezpośrednie połączenie z Twoim kontem czekowym lub oszczędnościowym w celu realizacji transakcji za pośrednictwem adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego w USA.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę limity kwotowe na Twoje przelewy, które zależą od banku, z którym jesteś powiązany, ponieważ każdy bank ma limit kwoty, którą możesz przelać codziennie lub co miesiąc. Który może wynosić od 1000 do 5000 dolarów każdego dnia.

Kroki, aby pomyślnie zarejestrować się w Zelle

 1. Pobierz aplikację Zelle z urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS.
 2. Otwórz aplikację Zelle.
 3. Naciśnij przycisk „Rozpocznij”i możesz rozpocząć rejestrację online.
 4. Aby się zarejestrować, musisz podać swój numer telefonu komórkowego i swój adres e-mail, a następnie nacisnąć przycisk „Kontynuuj”.
 5. Wyświetlona zostanie lista pakietów dostępnych w aplikacji, a wybierz bank z którym masz powiązania.
 6. Wprowadź dane swojego konta bankowego.
 7. Wpisz swój adres rozliczeniowy i kliknij Dalej.
 8. Potwierdź swój adres e-mail lub numer telefonu w USA.
 9. Po zakończeniu procesu rejestracji w aplikacji będziesz mógł rozpocząć trakcje, co zostanie odzwierciedlone w Twojej historii płatności.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby korzystać z Zelle?

Aby korzystać z tej aplikacji, konieczne jest posiadanie konta bankowego niektórych podmioty bankowe powiązane z Zelle. Podczas rejestracji musisz podać numer swojej karty debetowej lub Mastercard, powiązanej z kontem w USA, dodatkowo musisz mieć adres e-mail lub numer telefonu komórkowego w USA.

osoba pisze na laptopie

Jak wysłać pieniądze przez Zelle?

 1. Otwórz aplikację Zelle.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Wybierz „Wyślij płatność”.
 4. Jeśli uzyskujesz dostęp do swojego banku z aplikacji, musisz nacisnąć opcję „Wyślij pieniądze za pomocą Zelle”, która znajduje się w „Przelewy”.
 5. Wybierz nazwę odbiorcy lub dodaj nowego, w tym celu przejdź na górę i wybierz ikonę z symbolem +, a wprowadź dane odbiorcy.
 6. Wpisz kwotę, którą chcesz wysłać i wybierz rachunek, z którego będą pochodzić środki, a następnie naciśnij kontynuuj.
 7. Sprawdź szczegóły transakcji przed jej przesłaniem.
 8. Po kliknięciu opcji „Wyślij płatność” na Twój telefon zostanie automatycznie wysłany kod weryfikujący Twoją tożsamość.
 9. Po złożeniu płatności wyświetli się okno, w którym należy potwierdzić szczegóły transakcji.
 10. Kiedy pieniądze zostaną wysłane, odbiorca otrzyma powiadomienie z informacjami o płatnościSMS-em lub e-mailem.
 11. Będziesz mógł również sprawdzić szczegóły transakcji w historii płatności Zelle.

Jak mogę otrzymać pieniądze za pomocą mojego konta Zelle?

Aby otrzymać pieniądze na swoje konto, musisz zarejestrować się na platformie Zelle, po zakończeniu rejestracji będziesz musiał podać numer telefonu komórkowego lub adres e-mail którego użyłeś podczas rejestracji, osobie, która wyśle ​​Ci pieniądze.

Ponadto konieczne jest, aby zarówno nadawca i odbiorca transakcji są zarejestrowani w Zelleza pośrednictwem bankowości internetowej w jednym z banków stowarzyszonych Zelle lub z aplikacji.

Gdy ktoś wyśle ​​pieniądze na Twoje konto, zostanie o tym powiadomiony e-mailem lub SMS-em na numer telefonu powiązany z Zelle. Po wysłaniu płatności automatycznie jest zdeponowany na połączonym rachunku bankowym.

dołącz do naszego kanału telegram