Skip to content

Jak dodawać, modyfikować lub usuwać zakładki w Google Chrome na moim telefonie komórkowym lub komputerze?

9 de lipiec de 2021

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy często korzystają z przeglądarki Google Chrome i wolisz ją ze względu na wiele zalet, takich jak między innymi rozszerzenia, tryb ciemny, i na pewno będziesz zainteresowany tym, jak szybciej uzyskać dostęp do swoich ulubionych stron. Jeden sposób na zrobienie tego do uzyskuje się dostęp do zakładek Google Chrome. Ale najpierw musisz nauczyć się z nich korzystać i korzystać ze wszystkich zalet, jakie ze sobą niesie.

Co to jest zakładka Google Chrome?

Zakładka to informacja lub lokalizacja strony internetowej, która jest przechowywana w Twojej wyszukiwarce, co pozwoli Ci ją wyszukać i kontynuować to, co robiłeś przy innej okazji. Poza tym, pozwala na zapisanie ulubionych stron lub te, których najczęściej używasz w swoim codziennym życiu. Ponadto, jeśli zsynchronizujesz telefon komórkowy z komputerem, zakładki będą udostępniane między urządzeniami, co czyni zakładki użytecznym narzędziem.

Kroki dodawania zakładek w Google Chrome na komputerze

W rzeczywistości jest to dość prosty proces, można to zrobić w dowolna wersja Google Chrome, te zakładki pozostaną tam, nawet jeśli zaktualizujesz lub pobierzesz rozszerzenia lub nowe wersje Chrome. Może to być bardzo przydatne dla osób pracujących online.

 1. Najpierw musimy otworzyć Google Chrome. Ikona Chrome zwykle pojawia się w menu „Start” w systemie Windows lub w folderze aplikacji w telefonie komórkowym.
 2. Przejdź do strony, którą chcesz dodać do zakładek lub dodać do ulubionych.
 3. Naciśnij gwiazdkę. Znajduje się u góry ekranu, na pasku adresu.
 4. Jeśli chcesz, aby „pasek zakładek” był widoczny; po prostu przejdź do skrajnej prawej części ekranu i kliknij trzy kropki, a następnie przejdź do sekcji „zakładki”; następnie kliknij „pokaż pasek zakładek” lub jednocześnie naciśnij Klucze CTRL + SHIFT + B.

Kroki doDodaj Marcadores w Google Chrome na urządzeniu mobilnym

Jest to również proste, kroki są bardzo podobne do poprzednich.

 1. Aby dodać zakładki w Google Chrome, wystarczy otworzyć Chrome na swoim urządzeniu z Androidem. Znajduje się na ekranie głównym urządzenia.
 2. Przejdź do strony, którą chcesz dodać do zakładek.
 3. Naciśnij gwiazdkę, która znajduje się po prawej stronie paska adresu i to doda zakładkę do chrome (nie na wszystkich urządzeniach z Androidem będziesz musiał nacisnąć gwiazdkę).
 4. Jeśli zamierzasz użyć markera, po prostu kliknij trzy kropki, naciśnij „markery”A następnie dotknij markera.

Dodaj zakładki z Google Chrome na telefonie iPhone lub iPadzie

 1. Na iPhonie lub iPadzie musisz otworzyć Chrome, który zwykle znajduje się na ekranie głównym.
 2. Przejdź do strony, którą dodasz do zakładek.
 3. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.
 4. Kliknij „Dodaj do zakładek”(Ten sam wybór gwiazdy).
 5. W przypadku, gdy już zalogowałeś się na to samo konto Chrome na innych urządzeniach, zauważysz, że będzie folder o nazwie „zakładki mobilne”; które możesz nacisnąć, aby zapisać zakładki na tablecie lub telefonie; gdy to zrobisz, kliknij „Gotowe”.
 6. Aby użyć zakładki, kliknij trzy kropki, a następnie przejdź do zakładek, wybierz folder zakładek, a następnie wybierz stronę zakładki, której będziesz używać.

jak usunąć zakładki z google chrome

Jak usunąć zakładki z Google Chrome

Z pewnością, jak każdy na świecie, witryny, które były Twoimi ulubionymi i które oznaczyłeś w Chrome jako Twoje ulubione, przestaną się podobać z chwili na chwilę, więc chcesz usunąć niektóre z tych zakładek z listy, aby dodać nowe ulubione strony do zakładek. Dobrą wiadomością jest to, że kroki w tym kierunku są również proste.

Kroki

 1. Otwórz Google Chrome na swoim urządzeniu.
 2. W prawej górnej części ekranu naciśnij trzy kropki, znajdują się one w prawej górnej części strony.
 3. Następnie przejdź do „zakładek”; a następnie lewym przyciskiem myszy naciśnij “usunąć lub stłumić„Do strony, której nie chcesz już dodawać do zakładek.

Teraz wiesz, jak łatwo i szybko zamówić swoje ulubione strony. Możesz już zdobyć więcej korzyści z przeglądania w Google ChromeW ten sposób będziesz mógł cieszyć się jego zaletami bez konieczności ciągłego wyszukiwania ulubionych stron.