Skip to content

Jak dodać lub dodać wiele miejsc docelowych do Map Google na Androida z wieloma przystankami i miejscami

13 de styczeń de 2022

Teraz Mapy Google umożliwiają dodawanie wielu miejsc docelowych w systemie Android. Czy byłeś świadomy tej innowacji? Kiedy myślimy o głównych aplikacjach mapowych, z których możemy korzystać w systemie operacyjnym Android, a nawet poza nim, jesteśmy bardzo pewni, że Mapy Google to ulubione przez wszystkich użytkowników.

Od samego początku ta aplikacja stała się niezbędna nie tylko dla osób często podróżujących, ale także w rutynowych zastosowaniach w mieście. Wszystko po to, by szybciej dotrzeć do celu, nie tracąc czasu. Tak ty wiesz jak stworzyć wydarzenie, czas nauczyć się czegoś nowego. Lata mijały, a Mapy Google nie ustały. Więc jeśli uważasz, że wiesz wszystko, zostań z nami i odkryj, o co chodzi w Twojej nowej roli.

Wraz z pojawieniem się smartfonów, coraz więcej użytkowników dołącza, aby w pełni wykorzystać wszystko, co nowe wokół tej aplikacji. Ciekawą rzeczą w Google Maps jest to, że są nie tylko najbardziej kompletne od dłuższego czasu, ale także to, że ich twórcy nie przestają dodawać nowych treści, które czynią je jeszcze bardziej funkcjonalnymi.

Nowa funkcja Map Google, która zostanie na zawsze

Z pewnością w tym konkretnym przypadku wiedzieliśmy, że zawdzięczamy konkretny artykuł o jednej z nowszych funkcji Map Google na Androida. W szczególności przybycie wielu miejsc docelowych, o których być może słyszałeś. W każdym razie musimy to teraz podkreślić Możliwe jest dodanie wielu miejsc docelowych na jednej trasie, którą robimy, a to jest ogromna zaleta.

Dzieje się tak, że nawet jeśli jesteśmy na jednej trasie, zdarzają się sytuacje, w których zamierzamy się zatrzymać lub przejechać przez różne punkty. W takich przypadkach wygodnie jest oznaczyć je wszystkie od pierwszej chwili. Najnowsze wersje Map Google oferują nam tę funkcję, a ideą tego artykułu jest nauczenie Cię, jak umieć używaj go tak szybko i łatwo, jak to możliwe.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, interesującą rzeczą w tym artykule jest to, że możemy dodać dużą liczbę miejsc docelowych na naszej trasie, bez konieczności programowania GPS za każdym razem, gdy zbliżamy się do najbliższego z nich. Jest to funkcja, która była naprawdę potrzebna i z której możemy skorzystać dopiero po zarejestrowaniu jej przez Google na naszym urządzeniu, co przydarzyło się już większości użytkowników.

Jak dodać wiele miejsc docelowych do Map Google na Androida?

Trasa na mapie Google Maps

Jeśli dużo podróżujesz, to wiesz jak korzystać z Map Google. Ale jeśli chcesz odkryć różne miejsca, które pojawiają się na trasie, którą podążasz, powinieneś o tym wiedzieć różne miejsca docelowe można dodać bezpośrednio z „Dodaj miejsca docelowe” lub „Dodaj przystanek”. Opcja, którą mamy pod ręką, jest już w posiadaniu wielu użytkowników Map Google na Androida. Ponadto działa na telefonie w taki sam sposób, jak w komputerowej wersji aplikacji.

Od tego momentu dodajemy różne przystanki, które przecinają naszą ścieżkę do interfejsu aplikacji, a gdy przez nie przejdziemy, sam system oznaczy nas, że tam przeszliśmy. Jeśli dodamy do tego, że oś czasu została przeprojektowana, z nowymi aspektami estetycznymi i dodaniem statystyk tras, jasne jest, że Mapy Google są coraz bardziej interesujące.

Jeśli wcześniej, umieszczenie współrzędnych w Google Maps Uratowali Ci życie, dzięki tej funkcji bardzo łatwo będzie Ci odbyć podróż.

Jest nawet wielu użytkowników, którzy odkryli, że nowe Mapy Google przypominają im w stylu Google Photos, a do tego musimy dodać, że można dodawać notatki z podróży, aby je zapamiętać, kiedy ich potrzebujemy. Oczywiście pamiętaj, że jak wspomnieliśmy wcześniej, tę funkcję znajdziesz w swojej wersji Mapy Google na Androida dopiero po włączeniu ich przez Google, nie wcześniej.

dołącz do naszego kanału telegram