Skip to content

Jak budować w Fortnite? – Buduj szybciej i wydajniej (przykład)

3 de luty de 2021

Czy jesteś nowy w Fortnite? W takim razie poniższy przewodnik jest dokładnie tym, co powinieneś przeczytać, aby ulepszyć tę popularną grę wideo. Dziś się nauczysz Jak budować w Fortnite? – Buduj szybciej i wydajniej.

Budowa w Fortnite

Prawdopodobnie jeden z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych aspektów gra wideo Fortnite, to umiejętność budowania. Odnosi się to dokładnie do zdolności, jaką musimy budować ściany, schody, podłogi i sufity w bitwach w grze.

Konstrukcje Fortnite pozwoli ci chronić się przed wrogami iz kolei osiągnąć niezbędną wysokość, aby uzyskać nad nimi przewagę. Z tego powodu edycja znacznie szybsza i lepsza w Fortnite jest wymaganiem dla każdego, kto chce się wyróżnić w tej grze wideo.

W poniższym przewodniku przedstawimy kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby poprawić swoje umiejętności podczas budowania w Fortnite.

Jak budować w Fortnite? – Buduj szybciej i wydajniej

Budowa to proces, który może wydawać się skomplikowany niedoświadczonym użytkownikom, w każdym przypadku z praktyką i z właściwe ustawienia można się tego łatwo nauczyć. Biorąc to pod uwagę, zalecamy przeczytanie następującego artykułu i zapoznanie się w ten sposób z konstrukcjami w tej popularnej grze:

Sterowanie

Niewątpliwie jednym z najważniejszych aspektów podczas budowania jest perfekcyjne opanowanie sterowania, przynajmniej w przypadku komputera, ponieważ podczas gry na Xboksie lub PlayStation sterowanie jest nieco bardziej zoptymalizowane.

Ale co to jest Fortnite i jak się w to gra? Fortnite to gra w stylu Battle Royale, która integruje bardzo oryginalną nową modalność: odnosimy się konkretnie do konstrukcji. W każdym razie konstrukcja w Fortnite pociąga za sobą opanowanie nowego sposobu gry i zmierzenie się z tym prawidłowe ustawienie elementów sterujących to jest istotne.

Jeśli chcesz wydajniej budować, najlepiej skonfigurować elementy sterujące kompilacją, aby były wygodniejsze. Jak zauważyliśmy wcześniej, domyślne sterowanie na PC nie jest najbardziej odpowiednie, w rzeczywistości może stać się bardzo niewygodne, zanim to konieczne będzie wybranie bardziej wydajnych konfiguracji.

W Fortnite istnieje wiele konfiguracji kontrolnych do budowy. Mimo to wszystkie z nich są zgodne z podstawową zasadą i to jest to klucze do budowania są łatwo dostępne. Biorąc to pod uwagę, zalecamy następującą podstawową konfigurację czynności, które można wykonać w trybie kreatywnym:

  • Ściana: w przypadku ściany zalecamy użycie klucza „Q”, bardzo łatwo dostępny, szczególnie przydatny do szybkiej ochrony przed strzałami przeciwników.
  • Schody: Schody są bardzo ważne w Fortnite, dlatego ważne jest również, aby mieć je pod ręką, dlatego zalecamy umieszczenie ich na klawiszu „I”.
  • Piętro: w bardziej zaawansowanych konstrukcjach podłoga jest niezbędna, w związku z tym zalecamy umieszczenie jej na kluczu „DO”.
  • Sufit: Chociaż wiele osób nie korzysta z dachu, prawda jest taka, że ​​jest on bardzo przydatny i warto go zastosować. Jeśli chodzi o konfigurację, zalecamy użycie klucza „V”.

Strzelanie w Fortnite

Ćwicz budowanie

Jeśli szukasz szybszej kompilacji, po prawidłowym skonfigurowaniu kontrola konstrukcjijedyną rzeczą, jaką możesz zrobić, aby poprawić, jest praktyka. Fortnite to gra wideo, która charakteryzuje się dużym wymaganiem od graczy, dlatego doskonalenie jest niezbędne.

Jeśli nie chcesz spotykać się z graczami, którzy są lepsi od Ciebie lub budują wydajniej, bez wątpienia polecamy takie tryby jak „Twórczy” gdzie możesz właściwie ćwiczyć swoje umiejętności konstrukcyjne.

Prawda jest taka, że ​​nie ma magicznych sposobów na szybsze budowanie, jedynym sposobem jest ćwiczenie i stosowanie taktyk, które najlepiej pasują do Twojego stylu gry. Oprócz tego zalecamy oglądanie profesjonalnych graczy, ponieważ zawsze możesz się trochę nauczyć, oglądając Gameplay od wybitnych ludzi.

Oprócz powyższych aspektów jest to konieczne zebrać dużo materiałów kiedy grasz w swoje gry. Niewątpliwie jest to coś, co trzeba wziąć pod uwagę, gdyż wyczerpanie się materiałów jest w większości przypadków równoznaczne z przegraną.

dołącz do naszego kanału telegram