Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować aplikację aparatu iPhone’a na Androida

22 de lipiec de 2023

Aparat iPhone X jest dla wielu użytkowników i specjalistów najlepszy aparat do telefonu komórkowego który obecnie istnieje. Trzeba powiedzieć, że wyróżnia się jakością zdjęć, które możemy zrobić, i mówimy nie tylko o przednim czujniku, ale także o tylnych. W takim przypadku nauczymy Cię, jak najłatwiej pobrać aplikację aparatu iPhone’a.

To jest powód, dla którego chcemy również i Ciebie tego nauczyć Możesz wypróbować wszystkie aplikacje, które pokażemy poniżej aby wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

Aparat iPhone’a X na Androida

W szczególności jasne jest, że nie wszyscy użytkownicy mogą sobie pozwolić na zakup iPhone’a X, biorąc pod uwagę, że to urządzenie ma wysokiej jakości aparat i chociaż na poziomie sprzętowym nie da się dorównać innym, zawsze można ulepszyć oprogramowanie naszych terminali.

Dokładniej, chcemy pokazać Ci poniżej serię aplikacje, które pozwalają nam w szybki i łatwy sposób podnieść jakość zdjęć, które wykonujemy naszym aparatem telefony, cokolwiek to jest.

Pobierz aplikację iCamera na aparat iPhone X

iCamera dla iPhone’a X to pierwsza z alternatyw, które naszym zdaniem powinieneś rozważyć, jeśli masz urządzenie mobilne z Androidem. Posiada ogromną ilość naprawdę atrakcyjnych funkcji, funkcje, które znajdziemy oczywiście w iPhonie Xktóre mają związek z edycją wykonanych przez nas zdjęć, a także dodatkowych.

Aparat do iPhone’a X to druga z opcji, którą warto przeanalizować w tego typu przypadku. Podobnie jak poprzedni, spróbuj nas do siebie zbliżyć jakość zdjęć, które może wykonać iPhone X. W tym sensie musimy zaznaczyć, że robi bardziej atrakcyjne zdjęcia niż oryginalne z naszego telefonu komórkowego, a także może nagrywać filmy w znacznie lepszej jakości. Jest również całkowicie darmowy, nie wymaga rejestracji, jest łatwy w użyciu i jest kompatybilny z prawie wszystkimi obecnymi telefonami z Androidem. Jeśli chcesz pobrać tę aplikację, możesz to zrobić bezpośrednio z AppStore.

Zauważ, z drugiej strony, że będziesz pobierać pliki wykonywalne lub pliki APKponieważ te aplikacje nie są dostępne w sklepie Google Play.

Po ich pobraniu należy je uruchomić po przejściu do „ustawienia„, „Bezpieczeństwo” I włącz Nieznane źródła lub Nieznane źródła.

pobierz aparat na iPhone'a

Pobierz aplikację aparatu ProCam 8 na iPhone’a

Ta aplikacja jest jedną z najbardziej widocznych w katalogu oprogramowania dedykowanego aparatom iPhone’a. wyróżnia się wszystkim funkcje, które oferuje i może zapewnić profesjonalne wrażenia z użytkowania aparatu. Obejmuje różne tryby fotografowania, takie jak tryb wolnej migawki, stabilizator, wideo 4K Ultra HD, zdjęcia poklatkowe itp.

Oprócz tego dodano inne funkcje aparatu, takie jak ekspozycja lub ISO, regulowany współczynnik proporcji, stabilizacja wideo w czasie rzeczywistym, ręczna regulacja ostrości, cztery czasy otwarcia migawki. Dlatego nie ma wątpliwości, że niesie ze sobą nieskończoną ilość funkcji. Jest zaskakująco kompletny tę aplikację w porównaniu z innymi, jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia z aparatem i sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy profesjonalista.

Pobierz kamerę Obscura na iPhone’a

W przeciwieństwie do poprzedniej aplikacji, to oprogramowanie wyróżnia się minimalistycznym i prostym designem. Cechuje go elegancja i prostota, interfejs został zaprojektowany tak, aby móc szybko i łatwo robić zdjęcia. Możesz używać wielu formatów do robienia zdjęć, takich jak RAW, HEIC, JPEG, zdjęcia na żywo, a nawet głębia.

Pozwoli ci to sterować lampą błyskową, aktywować siatkę, timer czy wyregulować balans. Możesz także włączyć dotyk, aby fizycznie dotknąć iPhone’a i poczuj, że jest to prawdziwie profesjonalny aparat. Ale z funkcjonalnością oraz czystym i minimalistycznym interfejsem.

Pobierz Slow Shutter Cam na iPhone’a

Jeśli jesteś miłośnikiem zdjęć wykonanych z efektami specjalnymi, jest to idealna aplikacja. Oczywiście, widać bardzo zazdrosne zdjęcia, te zdjęcia są przepuszczane przez licznik przez stacjęi uzyskać piękny efekt. Dzięki tej aplikacji możesz bez problemu robić te zdjęcia lub wodospady.

dołącz do naszego kanału telegram