Skip to content

Jak bezpiecznie zalogować się lub zarejestrować na platformie ASISTE

26 de luty de 2021

Przed pobraniem aplikacji chcemy się o niej w pełni dowiedzieć; a jeśli zdecydujemy się go pobrać, musi pochodzić z bezpiecznej strony internetowej; i więcej, jeśli chodzi o posiadanie platformy do tworzenia strony internetowej dla branży. Dlatego dzisiaj przedstawiamy Wam jak bezpiecznie zalogować się lub zarejestrować na platformie ASISTE.

Platforma ZATRZYMUJE

UCZĘSZCZAĆ o Bezpieczna uwaga na informacje, usługi i procedury skierowane do pracowników to program online; Został specjalnie zaprojektowany z myślą o MŚP i dużych firmach świadczących usługi assistance w celu realizacji zarządzanie administracyjne firmą w formie cyfrowej lub tak zwanego marketingu cyfrowego.

ASSISTS również umożliwia tworzyć usługi, a także błyskawicznie kontroluj i organizuj wszystko, co dotyczy klientów, operatorzy i współpracownicy że są na polu; ponieważ mają one również możliwość dostępu do tej platformy w celu realizacji wszelkich wniosków lub procedur administracyjnych.

Jakie są zalety platformy ASISTE?

Jeśli masz firmę świadczącą pomoc lub usługi specjalistyczne; takich jak budowa, kurier, konserwacja, transport lub firma taka jak glovo; platforma ASISTE będzie idealna; ponieważ dzięki niej masz wiele korzyści, takich jak moc monitor wszystko, co dzieje się w Twojej firmie w ciągu kilku sekund, bez względu na to, gdzie jesteś.

Oto próbka wszystkiego, co możesz osiągnąć dzięki tej aplikacji, po prostu uzyskując dostęp do jej różnych narzędzi:

 • Wykonaj wszystkie procedury związane z obszarem zasoby ludzkie (HR) w sposób automatyczny: Między innymi rejestracja każdego pracownika według akt, wypłata wynagrodzeń pracownikom, wystawianie pokwitowań zapłaty, które można również wydrukować.
 • Zarządzanie i kontrola szefów, operatorów, współpracowników, klientów i dostawców.
 • Monitoruj natychmiast iw dowolnym momencie w ciągu 24 godzin na dobę świadczonych usług.
 • Przydziel zasoby współpracownikom zgodnie z ich potrzebami w ciągu zaledwie kilku sekund, ponieważ platforma ma tę zaletę, że mogą wchodzić z nimi w interakcję w czasie rzeczywistym, wysyłając i odbierając zdjęcia, powiadomienia lub pokoje rozmów z komentarzami.
 • Możesz nawet uzyskać szczegółowe raporty dotyczące swojego współpracownicy kiedy chcesz to natychmiast.
 • Możesz także jednym kliknięciem uzyskać dostęp do danych finansowych swojej firmy, między innymi.

W wyniku posiadania kontrola Twojej firmy Dzięki tej platformie możesz przejąć stery w postaci lepszego przywództwa i podejmowanie decyzji bardziej asertywny. W ten sam sposób Twoi operatorzy, współpracownicy i ogólnie pracownicy będą bardziej zmotywowani i będą pracować bardziej optymalnie.

Jak bezpiecznie zalogować się do platformy?

Przy całej tej gamie niesamowitych funkcji, chcesz wiedzieć, jak to zrobić zarejestrować się na platformie ASISTE? A co więcej, prawda? z bezpieczna droga? To łatwiejsze niż myślisz, potrzebujesz tylko:

 • Miej telefon komórkowy z Androidem 4.4 lub najnowszą wersję iPhone’a, ponieważ aplikacji nie można pobrać na komputery.

smartphoe z systemem Android

Skoro wiemy już wystarczająco dużo o tej usłudze, czas się zarejestrować; W tym celu należy wykonać następujące kroki, aby się zarejestrować:

 • Przejdź do Sklep Google Play lub do posiadanego Sklepu Play.
 • Wpisz w wyszukiwarce Assists.
 • Pojawi się lista z kilkoma opcjami, ale musisz kliknąć dokładnie aplikację Pomoc w stosowaniu SAS.
 • Naciśnij przycisk zainstalować. Aby zakończyć tę operację, pamiętaj, że musisz najpierw zalogować się za pomocą e-maila, najlepiej firmowego.
 • Po pobraniu tej aplikacji kliknij opcję rejestracji. Musisz wypełnić mały formularz online z danymi identyfikacyjnymi, utworzyć plik Nazwa użytkownika i hasło aby uzupełnić rejestrację.
 • Wreszcie dzięki tym samym danym możesz wejść na platformę, kiedy tylko chcesz.

Aplikacja może poprosić Cię o podanie innych informacji podczas rejestracji, ponieważ jest ona stale aktualizowana. Więc po zainstalowaniu być może będziesz musiał poczekać na innych aktualizacje dla lepszej wydajności, ale niezależnie od tego jest interesujące, jak wszystkie operacje Twojej firmy będą ze sobą połączone dzięki dostępowi do tej platformy.

Więc teraz, kiedy już wiesz jak bezpiecznie zalogować się lub zarejestrować na platformie ASSISTE, Koniec z inwestowaniem czasu i pieniędzy oraz znacznie mniej marnowania czasu i zasobów na uciążliwe procedury administracyjne.

dołącz do naszego kanału telegram