Skip to content

Jak anulować moją subskrypcję StarzPlay na zawsze (przykład)

28 de luty de 2021

StarzPlay to platforma streamingowa z bardzo zróżnicowaną zawartością; Ale jeśli używasz go od jakiegoś czasu i nie chcesz kontynuować abonamentu, może to wynikać z jego kosztu, ponieważ go nie używasz lub nie podobała Ci się jego zawartość, w tym artykule wyjaśnimy Ci krok po kroku Jak na zawsze anulować subskrypcję StarzPlay?

Kroki, aby anulować subskrypcję StarzPlay na zawsze

Anulowanie subskrypcji StarzPlay jest bardzo proste, możesz to zrobić nawet z poziomu przeglądarki internetowej, za pomocą urządzenia z systemem Android lub iOS lub za pośrednictwem konta Amazon Prime. Pokażemy Ci kroki, które należy wykonać w każdym z tych przypadków.

Ze wszystkich istniejących metod anulowania subskrypcji StarzPlay jest to najczęściej używana metoda, ponieważ każdy użytkownik może uzyskać dostęp do Internetu z komputera lub telefonu komórkowego, oto kroki, które należy wykonać:

 1. Wejdź na oficjalną stronę StarzPlay, wpisując w pasku adresu następujący adres URL www.starz.com.
 2. Po wejściu na oficjalną stronę kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu; wtedy na ekranie po prawej stronie zobaczysz menu, w którym należy kliknąć opcję „Zaloguj sie”.
 3. Natychmiast zobaczysz dwa pola na ekranie, w których musisz wpisać swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknąć „Zaloguj się”.
 4. Po wejściu na konto przejdź na dół i kliknij „Subskrypcje” znaleźć w sekcji „Konto”.
 5. Następnie przekieruje Cię do strony subskrypcji, na której musisz kliknąć opcję «Anuluj subskrypcje»; StarzPlay poprosi Cię o wyjaśnienie przyczyny anulowania.
 6. Na koniec kliknij „Kontynuuj anulowanie” aby zakończyć proces.

Ta metoda może być używana tylko przez tych użytkowników, którzy subskrybowali StarzPlay za pośrednictwem sklepu Google Play; Jeśli używasz Google Play do zarządzania kontem Starz, są to pliki kroki, które musisz wykonać, aby anulować subskrypcję na zawsze.

 1. Otwórz aplikację Sklep Google Play.
 2. Kliknij trzy poziome linie w lewym górnym rogu; gdy wyświetlane jest menu, wybierz „Subskrypcje”.
 3. Natychmiast zobaczysz wszystkie posiadane subskrypcje, wybierz tę ze Starz.
 4. W ramach subskrypcji StarzPlay musisz kliknąć przycisk „Anuluj”.
 5. Teraz musisz potwierdzić anulowanie subskrypcji, naciskając przycisk „Tak”.

Ta alternatywa może być używana tylko przez tych użytkowników, którzy połączyli swoje konto Starz z Amazon Prime lub jeśli członkostwo Starz jest częścią Amazon Prime.

 1. W przeglądarce przejdź do strony głównej Amazon Prime i zaloguj się na swoje konto.
 2. Po wejściu na konto kliknij menu i wybierz „Konta i listy”.
 3. Gdy zostanie wyświetlona seria opcji, kliknij „Członkostwa i subskrypcje”.
 4. W tej sekcji musisz wybrać „Prime Video Channels”.
 5. Następnie kliknij kanał Starz iw sekcji „Działania” kliknij opcję «Anuluj kanał».

Platformy podobne do StarzPlay

Jeśli anulowałeś swoje konto Starz, ponieważ nie podobało Ci się jego zawartość, koszt lub chciałeś czegoś innego, pokażemy Ci inne platformy streamingowe, które oferują doskonałe treści dla wszystkich grup wiekowych za przystępną cenę.

To jest najsłynniejsza platforma do przesyłania strumieniowego chwili, która oferuje od seriali i znanych filmów po oryginalne produkcje. Pobierz i zainstaluj Netflix Na komputerze lub smartfonie jest to bardzo proste, a jego plany są przeznaczone dla wszystkich typów użytkowników.

Na tej platformie można znaleźć różnorodne seriale, filmy dokumentalne i przeboje filmowe Dla wszystkich grup wiekowych założenie konta w HBO Go to pestka.

Wynajęcie lub subskrypcja Amazon Prime Video to doskonała opcja, ponieważ ta usługa przesyłania strumieniowego Amazon oferuje dużą liczbę programów, seriali, filmów i filmów dokumentalnych.

Jeśli StarzPlay nie był platformą streamingową, której szukałeś, nie musisz się poddawać, dołączać do niektórych z wyżej wymienionych platform i cieszyć się świetnymi produkcjami.