Skip to content

Ile kosztuje Amazon Music bez ograniczeń i co obejmuje subskrypcja? Cena Amazon Music Unlimited

31 de styczeń de 2021

Istnieją różne serwisy muzyczne; Amazon Music Unlimited oferuje dobra ilość piosenek i list odtwarzania. Jeśli znasz już Spotify, możesz zadać sobie pytanie, która platforma jest lepsza Spotify czy Amazon Music? Już dziś dowiesz się, ile to kosztuje i co obejmuje abonament, aby podjąć decyzję.

Ponadto masz tę przewagę, że możesz zarejestrować się bez subskrypcji Amazon Primepłacąc niższe miesięczne wynagrodzenie niż konkurencja; po zasubskrybowaniu usługi będziesz cieszyć się trzema miesiącami za darmo, a jeśli Ci się podobało, to pod koniec okresu możesz kupić część ich planów.

Ta usługa Amazon Music Unlimited jest obecnie dostępne w wielu krajach na całym świeciei rozprowadzane na pięciu kontynentach; na ten czas pandemii, na którą cierpi planeta, jest to dobra opcja, czyniąc izolację bardziej znośną.

Co powinniśmy zrobić, aby cieszyć się trzema miesiącami za darmo w Amazon Music Unlimited?

Musisz mieć konto Amazon, możesz łatwo założyć konto i subskrybować Amazon Music Unlimited; Teraz, jeśli masz już konto i skorzystałeś z bezpłatnej oferty, musisz utworzyć nowe; tylko wtedy możliwe jest bezpłatne korzystanie z Amazon Music Unlimited.

Gdy masz już dostępne konto, wybierz „Plan Indywidualny”, który jest jedynym zaakceptowanym dla tej oferty trzech miesięcy bezpłatnie; Należy pamiętać, że po upływie tego terminu zaczyna obowiązywać opłata 9,99 €, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany rozpoczęciem płacenia, to musisz wycofać się przed upływem terminu.

Aplikacja jest zarządzana za pomocą różnych urządzeń na przykład z telefonów komórkowych z systemem Android, a także tabletów, a także z systemem Android i Fire, także na iPada i iPhone’a, również z komputerów PC i Mac, urządzeń Amazon, takich jak Echo, Heos czy Sonos sterowanych m.in. przez Alexę.

Jakie są różne plany Amazon Music Unlimited?

Mają cztery różne plany w Amazon Music Unlimited, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, oczywiście z różnymi miesięcznymi cenami, wśród nich mamy: „Indywidualny”, „Rodzinny”, „Unikalne urządzenie” i dla „Studentów”.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że użytkownicy Amazon Prime rejestrując się w Amazon Music Unlimited mają zniżki i coroczne przedłużenie tylko dla Plan „Indywidualny” i plan „Jedno urządzenie”.

Ile kosztuje Amazon Music Unlimited i co obejmuje subskrypcja?

Ceny będą się różnić w zależności od planu który został wybrany, a także jeśli wcześniej byłeś członkiem Amazon Prime. W przypadku „Indywidualny” Dla tych, którzy nie mają subskrypcji Amazon Prime, musisz płacić 9,99 EUR miesięcznie i 99 EUR rocznie, jeśli jesteś członkiem Prime i korzystasz z jednego urządzenia.

Plik „Rodzina” za 14,99 € miesięcznie, jeśli nie jesteś członkiem Amazon Prime i 149 przez cały rok, z korzyścią dla maksymalnie 6 z nich to Prime.

ekran z nieograniczonymi funkcjami muzyki amazon

Ceny za „Urządzenia” od głośniki takie jak Amazon’s Echo czy Fire TV, kosztuje 3,99 euro miesięcznie i obejmuje tylko jedno urządzenie naraz, ale ogranicza się do telefonów komórkowych, niezależnie od tego, czy jesteś członkiem Prime, czy nie; wreszcie „Studentów” o wartości 4,99 euro miesięcznie, niezależnie od tego, czy jesteś powiązany z Amazon Prime.

Subskrypcja obejmuje zarząd liczący ponad siedemdziesiąt milionów nieograniczona liczba piosenek i tysiące list odtwarzania; Będziesz mógł go usłyszeć na kompatybilnych urządzeniach, takich jak tablety i telefony komórkowe z Androidem, iPhone i iPad, Mac, tablety Fire, Sonos, Heos i inne.

Połączenie głośników Echo z poleceniami Amazon Alexa na to pozwoli wyszukuj, pobieraj lub odtwarzaj muzykę, którą chceszDzięki niemu otrzymasz również rekomendacje dotyczące tego, co lubisz, a także poinformuje Cię o ostatnio opublikowanych tematach.

Wreszcie widzimy, że usługa Amazon Music Unlimited jest całkiem kompletna, z rozszerzeniem przystępna cena dla wszystkich odbiorców i mniej niż jego najsilniejszych konkurentów; Ponadto obecnie masz trzy bezpłatne miesiące, z których powinieneś skorzystać.

dołącz do naszego kanału telegram