Skip to content

GTA 6 w 2021?: Plany Rockstar opóźnione

15 de październik de 2021

Jeśli regularnie czytasz nasze artykuły Zobacz, jak to zrobić, Dowiesz się wtedy, że naprawdę lubimy się zatrzymywać na wszystkich nowościach, które pojawiają się na temat GTA 6, aw tym przypadku odnosząc się do daty jego uruchomienia. Zdarza się, że ta początkowa data 2021, która była spekulowana dla GTA 6, została teraz całkowicie odrzucona i nadszedł czas, aby zacząć analizować inne.

Pierwszą rzeczą, którą wiemy, jest to, że GTA 6 pojawi się jakiś czas po pojawieniu się Red Dead Redemption 2 na rynku, pamiętając, że ludzie z Rockstar nie będą pracować nad obiema grami jednocześnie. O ile nam wiadomo, nie ma wątpliwości, że GTA 6 będzie drugim z omawianych tytułów i oczywiście nastąpi to po drugim.

GTA 6 za co najmniej dwa lata

Cóż, prawda jest taka, że ​​wszyscy już wiemy, że Grand Theft Auto to jedna z najważniejszych serii gier wideo w historii, coś, co jest stale potwierdzane, gdy analizujemy jej statystyki i liczbę. A najciekawsze jest to, że GTA 5, które zostało wydane prawie pięć lat temu, nadal utrzymuje doskonałe wyniki sprzedaży, znacznie powyżej innych, nowszych tytułów.

Nawet cała zawartość sieciowa, która została dodana do GTA 5 po jego premierze, przekształciła ją w jeden z najciekawszych tytułów, jakie zostały zainstalowane na naszych smartfonach, nie mniej niż szczegół. W tym momencie wszystko wskazuje na to, że Studio deweloperskie Rockstar Games pomyśli o sequelu dopiero wtedy, gdy ten sukces się skończy.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać w tym względzie, jest to, że dopóki nie otrzymamy wiadomości o Red Dead Redemption 2, nie będzie absolutnie żadnej szansy, że zobaczymy nowe GTA w akcji. Poza tym musisz wziąć pod uwagę, że PS5 może pojawić się na scenie za kilka lati na pewno Rockstar jest zainteresowany pojawieniem się GTA 6 w tym samym czasie.

Według szacunków specjalistów, GTA 6 może kosztować około 265 mln dolarów w fazie rozwoju, co oznacza, że ​​będzie to jeden z najdroższych tytułów w historii. Do 2021 roku mogliśmy zobaczyć to w akcji, a w międzyczasie W Zobacz jak to zrobić będziemy nadal informować Cię absolutnie o wszystkich szczegółach, które powinieneś o tym wiedzieć.

Inne bardzo częste wyszukiwania czytelników na ten temat, Muszą bezpośrednio dotyczyć następujących rzeczy, których nauczymy Cię: uruchomienie gta 6, gta 6 rockstar, wikipedia gta 6, gta vii, pobieranie gta 6, mapa gta 6, Grand Theft Auto 6, gdy się pojawi lub gta 6 oficjalny zwiastun 2021. Jeśli masz jakiekolwiek inne wątpliwości, po prostu zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jak myślicie, kiedy w końcu zostanie wydane GTA 6?

dołącz do naszego kanału telegram