Skip to content

Google Earth, świetna opcja dla firm

10 de luty de 2022

Google Earth Jest to bardzo ciekawa aplikacja, dzięki której możemy oglądać obrazy z dowolnego miejsca na świecie, zarówno aktualne, jak i te, które zostały zrobione w ostatnich latach. Dzięki temu możemy poznać ulicę, na której znajduje się hotel, na której zamierzamy zatrzymać się na weekend lub wiedzieć, jak wyglądało miejsce, w którym mieszkamy przed wybudowaniem naszego domu.

Ale chociaż w zasadzie Google Earth możemy postrzegać raczej jako ciekawostkę niż jako coś praktycznego, prawda jest taka, że ​​jest ich wiele biznes kto może korzystać z tej platformy, aby uzyskać z niej więcej.

Google Earth jako pomoc w pracy w terenie

Google Earth może być bardzo przydatny na przykład dla osób pracujących w instalacje elektryczne elektryczności lub światłowodów, ponieważ pozwoli Ci to zorientować się, jaka jest ulica, na której musisz pracować przed wyjazdem na miejsce, dzięki czemu możesz łatwiej przygotować potrzebny materiał, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze w procesie.

Dołącz zdjęcia Google Earth do swojej witryny

Inną opcją, która może być dość interesująca, jest uwzględnienie zdjęcia zrobione z Google Earth na naszej stronie biznesowej. Jest to szczególnie interesujące w przypadku miejsc przeznaczonych pod turystykę, takich jak hotele czy restauracje. W ten sposób zapewnimy naszym klientom możliwość poznania otoczenia, w którym znajdują się nasze lokale, tak aby zbliżając się mogli łatwiej je rozpoznać, unikając niepotrzebnego zagubienia się.

Istnieje już wiele firm, które zawierają mapę wyodrębnioną z mapy Google, ale Google Earth pozwala wykorzystać tę możliwość nieco dalej. Jeżeli nie tylko wskażemy naszym klientom ulicę, na której znajdują się nasze lokale, ale także damy im poznać, jak wygląda budynek lub sąsiednie lokale, znacznie ułatwimy im przyjazd do naszej firmy.

Google Earth Pro, możliwość pójścia dalej

Jeśli to, co oferuje podstawowa wersja Google Earth, nie wystarcza dla Ciebie lub Twojej firmy, zawsze masz możliwość skorzystania z Google Earth Propłatna usługa, która umożliwia dostęp do dodatkowych opcji, takich jak uzyskiwanie informacji o pogodzie lub rozwiązywanie wątpliwości dotyczących własności gruntu, które mogą być również przydatne dla Twojej firmy.

dołącz do naszego kanału telegram