Skip to content

Gdzie mogę pobrać i zainstalować WhatsApp Plus na iPhone’a?

31 de sierpień de 2021

Obecnie istnieje wiele zastosowań, takich jak WhatsApp, które są dostępne dla systemów operacyjnych używanych w telefonach komórkowych, niezależnie od tego, czy są ios lub Android. Jakiś czas temu pojawiła się nowa nieoficjalna wersja dla Android, który jest WhatsApp Plus a tutaj powiemy Ci o co chodzi i jak możesz pobierz WhatsApp Plus na iPhone’a.

Na szczęście nie ma kilku aplikacji, które pojawiają się w różnych systemach operacyjnych. WhatsApp Plus Jest to jeden z tych, które pojawiły się dla dwóch najważniejszych i najbardziej znanych systemów operacyjnych na świecie, takich jak Android i iOS. Z tego powodu dla użytkowników tego ostatniego, czyli dla tych, którzy mają w rękach urządzenie Apple, nauczymy ich, jak zainstalować WhatsApp Plus na iPhonie w dość prosty sposób i bez zbytniego komplikowania.

Jest dokładnie niewielu użytkowników, którzy chcą się cieszyć WhatsApp Plus na iPhonie W końcu ta aplikacja, o której już kilkakrotnie mówiliśmy, oferuje nam wiele zalet w porównaniu z oficjalną aplikacją WhatsApp. Dlatego to jest całkowicie normalne, że wielu użytkowników chce zainstalować WhatsApp + na iOSChociaż przede wszystkim musisz nauczyć się go pobierać i to właśnie zobaczymy dalej.

Co to jest WhatsApp Plus na iOS

Co to jest WhatsApp Plus iPhone? Zasadniczo, jak powiedziałem, jest to aplikacja zmodyfikowana w stosunku do oryginalnej, w której mamy różne opcje, których w oficjalnej aplikacji nie mamy i prawdopodobnie nigdy nie będziemy mieć. Wśród tych opcji możemy znaleźć np.: Możliwość zmiany tematów, wybór z repertuaru ponad 800 różnych wszystkich zmieniających kolor, litery, rozmiary, paski, ikony, tła itpC. Opuszczenie WhatsApp w zupełnie innym stylu.

Pomysł WhatsApp Plus na iPhone’a Dokładnie tak, mając tę ​​samą aplikację, ale z dość interesującym akcentem, dodając funkcje, dzięki którym możesz mieć bardziej „żywą” wspomnianą aplikację z różnymi sposobami jej dostosowywania i dodatkami, takimi jak emotikony. Więc jeśli masz iOS, a zwłaszcza jeśli masz jailbreak, będziesz mógł użyć WhatsApp + na Twoim iPhonie w bardzo prosty sposób.

Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane i jak zobaczysz, ta zmodyfikowana aplikacja daje wiele korzyści. Chociaż tak, bezpieczeństwo i prywatność z nim nie są gwarantowane, podobnie jak fakt, że mogą zablokować ci dostęp do oficjalnej aplikacji, jeśli wykryją, że używasz zmodyfikowanego klienta, a nie oficjalnej aplikacji pobranej ze sklepu w sprawie twojego system operacyjny, więc używaj z dużą ostrożnością.

WhatsApp + na iPhone’a

Tam jest tylko jeden WhatsApp Plus na iPhone’a który ma wiele zalet, które są niezwykle interesujące, takie jak nowe emotikony, zróżnicowane twarze i oczywiście memy. To doskonały sposób na wyrażenie siebie w każdej wiadomości, którą wysyłasz do wszystkich swoich znajomych. Na szczęście WhatsApp Plus jest dostępny na iPhone’a i Androida, a także jest znany pod różnymi nazwami, takimi jak WhatsApp Plus Holo lub WhatsApp +. Nawet po opuszczeniu projektu wyszła nowa wersja, chociaż jest na Androida i nazywa się Odrodzenie WhatsApp Plus.

W dodatku do powyższego, WhatsApp Plus na iOS Posiada możliwość wysyłania oryginalnych zdjęć, co oznacza, że ​​w przeciwieństwie do oryginalnej aplikacji, możesz wysyłać zdjęcia nieskompresowane i oczywiście nie tracą na tym jakości. Oficjalna aplikacja obniża jakość, zbytnio kompresując obraz, aby móc go szybko wysłać, jeśli chcesz wysłać wysokiej jakości zdjęcia, powinieneś wypróbować tę aplikację. Również dla tych, którzy korzystają z grup z tą aplikacją, możesz zobaczyć ikony użytkowników, którzy się w niej znajdują, a jednocześnie ich status w grupie.

Z kolei ma ponad 500 emotikonów do wysłania znajomym, wiele podobnych do innych aplikacji, takich jak Messenger, Skype itp. Możesz także wysłać wiele memów, słynnych memów, których nie mogło zabraknąć w tej aplikacji.

Jak pobrać WhatsApp Plus – Whatsapp + na iPhone’a?

Jak mówimy o aplikacji, która nie jest oficjalna, nie będziesz mógł pobrać WhatsApp Plus z Apple AppStore, ale to nie znaczy, że nie będziesz mógł z niego korzystać. WhatsApp Plus jest dostępny dla modeli iPhone 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6 lub 7, aby to osiągnąć musisz mieć zainstalowaną aplikację o nazwie Cydii, a tutaj powiemy Ci jak. Biorąc również pod uwagę, że musisz złamać jail swojego iPhone’a, a z tym połączyć możesz pobrać tę aplikację całkowicie bezpłatnie.

Po pobraniu aplikacji wystarczy wykonać bardzo prosty proces i wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby móc korzystać WhatsApp plus na iPhone’a. Niemniej jednak, Należy wziąć pod uwagę, że WhatsApp Plus nie będzie działać, jeśli nie odinstalowałeś jeszcze oryginalnej wersji WhatsApp na swoim iPhonie, więc zaleca się, aby wcześniej odinstalować oryginalną aplikację pobierz WhatsApp Plus na iPhone’a.

Pobierz WhatsApp

Pamiętaj, że aby korzystać z tej aplikacji, musisz przejść do Cydia i z repozytorium Główny szef możesz znaleźć się, aby pobrać wspomnianą aplikację. Myślę, że jest rzeczą oczywistą, że musimy mieć nasze iPhone z Jailbreak aby móc przeprowadzić cały ten proces. Po znalezieniu tej aplikacji do pobrania wystarczy zacząć z niej korzystać, tak jak z jakiejkolwiek innej aplikacji, nie jest to takie skomplikowane.

Zalety WhatsApp Plus – WhatsApp + na iPhone’a

Zalet jest wiele i warto mieć zainstalowaną i używaną nieoficjalną zmodyfikowaną aplikację. I to jest to, być w stanie dostosować aplikację tak bardzo, jak to możliweW każdym ze szczegółów, takich jak wysyłanie zdjęć i filmów nieskompresowanych i bez żadnych ograniczeń, możliwość dostosowania motywu czcionek i tego typu rzeczy, sprawia, że ​​ta aplikacja ma fundamentalne znaczenie. Ogromna ilość emotikonów i memów, z których możemy korzystać, jest po prostu świetna, czego oficjalna aplikacja w ogóle nie ma.

Po zakończeniu procesu wspomnianego wcześniej w artykule, możesz zacząć cieszyć sięDajesz korzyści, które oferuje WhatsApp Plus, wśród których możemy znaleźć:

  • Wyłącz powiadomienie o potwierdzeniu: Jak wiedzą wszyscy użytkownicy tej sieci wiadomości, aplikacja pozostawia drugi test, aby wskazać naszym kontaktom, że otrzymaliśmy wiadomość, aby mogli stwierdzić, że dezaktywowaliśmy niebieski czek (do czytania). WhatsApp Plus umożliwia dezaktywację powiadomienia o otrzymaniu wiadomości, dając Ci jeszcze jedną warstwę prywatności.
  • Tryb ukrycia: Ta wersja WhatsApp Plus pozwala ukryć swój status przed kontaktami, gdy jesteś online, tak dobrze, jak możesz też usuń informacje o połączeniu z ostatniej chwiliOczywiście jest to opcja, która jest już obecna w oficjalnej wersji, ale ważne jest, aby jej nie zostawiać.
  • Konfigurowalny interfejs: Ta wersja umożliwia dodawanie kolorów, tapet i nie tylko, które są opcjami, których nie ma w oryginalnej wersji WhatsApp.
  • Jeśli korzystasz z Tweeka, który zapewnia aplikacja, możesz przesyłać muzykę w prostszy sposób, choć jest to również możliwe w wersji oficjalnej.

To tylko niektóre z korzyści, z których możesz korzystać pobierz WhatsApp Plus na iPhone’a, ale musisz wziąć pod uwagę, że nie są to jedyne i będziesz mógł znaleźć ich znacznie więcej, ponieważ Programiści WhatsApp Plus nieustannie chwalą nowe funkcje aby korzystanie z tej wersji było znacznie lepsze, a przez to popularność aplikacji. Jak zobaczysz, jest wiele zalet posiadania WhatsApp + na iPhonie dlatego nie czekaj dłużej i wypróbuj nową wersję tej popularnej aplikacji i ciesz się wszystkimi jej zaletami.

Kilka negatywnych rzeczy na temat WhatsApp Plus na iPhone’a

Weź pod uwagę, że WhatsApp + na iPhone’a Jakiś czas temu przestała być rozwijana, ponieważ firma, która jest właścicielem WhatsApp, podjęła kroki prawne przeciwko twórcom tej aplikacji, dlatego trudno jest sprawić, by aplikacja działała. tak samo, a Twój numer nie zostanie zablokowany na zawsze w danej aplikacji, więc pamiętaj o tym przed kontynuowaniem.

Duże różnice

Oczywiście musi istnieć dość duża różnica między aplikacjami, między WhatsApp i WhatsApp Plus żeby naprawdę warto było go mieć. A te różnice są dość oczywiste, ponieważ okazuje się, że wersja Plus ma możliwość przesyłania plików graficznych, zdjęć itp. Ale bez żadnych ograniczeń oznacza to, że możesz wysyłać je w maksymalnej jakości bez kompresji. Wiesz już, że oficjalny WhatsApp kompresuje zdjęcia i obrazy, aby były wysyłane szybciej, ale tracą dużo na jakości.

Oprócz poziomu personalizacji WhatsApp Plus na iOS Jest to naprawdę brutalne, możesz zmodyfikować prawie każdą sekcję wspomnianej aplikacji tak, aby była zupełnie inna niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni i wszystko to jest całkowicie bezpłatne, dlatego może być trudno ją zainstalować, ale bez wątpię, że warto to zrobić.

Pamiętaj, że jak mówimy, zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci służyć i wszelkie wątpliwości, które masz dotyczące tego procesu lub bezpośrednio z czymkolwiek związanym WhatsApp Plus lub WhatsAppZostaw nas poniżej w polu komentarza, o co chcesz zapytać, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram