Skip to content

Gdzie mogę kupić Steam Deck i jaka jest jego cena

29 de wrzesień de 2021

Wśród konsol nowej generacji, nowy produkt Valve był dość atrakcyjną opcją od momentu wprowadzenia na rynek. Będąc zupełnie innym od cenionego Nintendo Switcha, potężny Steam Deck zdołał również oczarować konsumentów, sprzedając tysiące egzemplarzy.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zdecydowali się na specyfikację tej wysokiej klasy konsoli i zastanawiałeś się nad zainwestowaniem w nią, ale nadal nie wiesz, gdzie się zwrócić, ten artykuł jest dla Ciebie. Zapraszamy do obejrzenia gdzie go kupić i jaka jest jego cena sprzedaży.

Jaka jest cena talii Steam?

Cena Steam Deck może się nieznacznie różnić w zależności od różnych czynników, na przykład skąd go kupujesz, do którego sklepu się udajesz lub wersję Steam Deck o różnych pojemnościach, z których możesz wybierać. Mimo to jego twórcy wyznaczyli cenę, która waha się od 419 do 679 euro.

Kiedy mogę go kupić w sklepie stacjonarnym?

Nie ma konkretnej daty oficjalnej premiery Steam Deck. Zastrzega się jednak, że można to osiągnąć od końca 2021 r. lub początku 2022 r.

Jaka jest najlepsza platforma, na której sprzedajesz Steam Deck? – Porównanie cen

W tej chwili jedynym sposobem na zdobycie najnowszej technologii oferowanej przez Steam Deck jest chodzenie do wirtualnych sklepów, dokonując rezerwacji przed jej uruchomieniem.

Najlepszym miejscem do zakupu Steam Deck jest oczywiście oficjalna strona Steam. Logując się na swoje konto lub tworząc je za pomocą swojego adresu e-mail, jeśli jeszcze go nie masz. Możesz dokonać zakupu jak w każdym innym sklepie internetowym.

Strona Steam jest nie tylko najbezpieczniejsza, ale oferuje również oficjalne ceny nadane przez firmę, bez żadnego dodatkowego wynagrodzenia.

Ile będzie kosztować Steam Deck ze względu na jego różne możliwości?

ten Steam Deck jest dostępny w trzech wersjach z nieco innymi funkcjami, od możliwości po cenę. Tutaj przedstawiamy je Ci, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

64 GB eMMC

Jako bardziej dostępną opcję mamy Steam Deck 64 GM eMMC, który możemy kupić od kosztu 419 euro.

W przeciwieństwie do pozostałych dwóch wersji, ten Steam jest dostarczany tylko z futerałem i ma nieco wolniejszą i mniejszą pamięć do przechowywania. Ta tańsza opcja gwarantuje jednak taką samą jakość, jak jej inne wersje.

jaka jest cena pokładu parowego według jego pojemności?

Dysk SSD NVMe 256 GB

Płacąc około 549 euro, możemy nabyć Steam Deck 256 GB NVMe SSD. Przynosząc pamięć SSD, stworzoną dla komputerów, a nie dla urządzeń mobilnych, takich jak eMMC, ma większe i szybsze miejsce do przechowywania. Oprócz obudowy, zapewnia ekskluzywny pakiet dla Społeczności Steam.

Dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB

Wreszcie mamy Steam Deck 512 GB NVMe SSD, który możemy kupić od 578 euro. Ta wersja, oprócz etui, dużej pojemności i szybkiego przechowywania, ekskluzywny pakiet Społeczności Steam oferuje antyrefleksyjny ekran i unikalna tematycznie wirtualna klawiatura.

Znając ich wersje i ceny, pamiętając, które z nich chcesz kupić i za które możesz zapłacić, będziesz już wiedział, na którą się zdecydować.

ceny pokładów parowych

Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, możesz się cieszyć szeroka gama gier przeznaczonych głównie na komputery PC, takich jak Portal, Final Fantasy XIV, Sekiro: Shadows Die Twice i inne gry w sklepie Steam, ponieważ Steam Deck został stworzony specjalnie dla tego typu treści.

Możesz także zmienić zintegrowany system operacyjny (SteamOS 3.0 dla Linuxa), ponieważ Steam Deck ma otwarte oprogramowanie i będzie kompatybilny z prawie każdym innym systemem, co pozwoli Ci cieszyć się innymi grami, takimi jak te z Epic Games Store .

Jeśli tego właśnie szukasz w konsoli, Steam Deck został stworzony dla Ciebie. Nie czekaj dłużej, aby go kupić i żyć pełnią tego, co ma ci do zaoferowania.