Skip to content

Do czego służy zaklęcie wydajności w grze Minecraft?

2 de luty de 2021

Jedno z zaklęć dostępnych w tej popularnej serii kreatywnych gier wideo typu sandbox lub sandbox czy on jest zachwyt wydajności Minecraft. Czar można dodać lub zdobyć na kilka sposobów. Jego użyteczność jest dość specyficzna i bardzo użyteczne we wszechświecie bloków i wydobywanych.

Na czym polega zaklęcie wydajności w grze Minecraft i do czego służy?

Jak sama nazwa wskazuje, to osobliwe zaklęcie jest używane, aby nadać zaklętemu narzędziu większą skuteczność, jeśli chodzi o niszczenie bloków lub wykonywanie swojego celu w grze.

Chociaż ma tę szczególną cechę, że ogranicza użyteczność instrumentu, to znaczy, jeśli użyłeś zaklęcia wydajności w grze Minecraft na szczycie, wspomniany wzrost mocy i prędkości tylko będzie obowiązywać podczas wydobywania, a nie podczas pracyna przykład drewno, ponieważ wymagałoby to siekiery.

Jeśli chodzi o procent wzrostu uzyskanego przez to zaklęcie, różni się on w zależności od poziomu wygenerowanego zaklęcia. Wartość dla poziomu 1 oznacza 130% wzrost prędkości, a dla poziomu 2 169%.

Jeśli uzyskasz poziom 3, twoje narzędzie zyska łącznie 220%, w 4 – 286%, a na ostatnim poziomie 5, będziesz szybszy o 371% podczas łamania bloków, co stanowi 30% więcej niż na poprzednim poziomie.

Inną osobliwością tego zaklęcia jest to, że wzrost prędkości będzie działał z wszystkimi blokami, które uderzając w nie instrumentem upuszczają przedmiot, więc będziesz już wiedział, gdzie najlepiej z niego skorzystać.

Jakie narzędzia można oczarować wydajnością?

W przeciwieństwie do innych zaklęć w grze, zaklęcie wydajności w Minecraft Nie nadaje się do wszystkich instrumentów, z których zwykle korzystasz lub z których możesz korzystać, ponieważ daje moc tylko nielicznym.

W rzeczywistości ma trzy główne narzędzia, w których działa, są to „Szczyt”, kopać; the „Łopata”, Kopać; i „Topór”, aby móc uzyskać drewno z drzew i innych elementów.

Kilof jest jednym z najczęściej używanych narzędzi w tej grze, ponieważ pozwala niszczyć bloki i otwierać ścieżkę lub odkrywać ukryte przedmioty. Możesz uzyskać to narzędzie z różnych materiałów.

Oprócz tego uważa się, że „Nożyce” używane do robienia wełny, czyraków i innych podobnych przedmiotów, a także „Sierp” są to drugorzędne narzędzia, które mogą otrzymać to zaklęcie.

Czy mogę użyć tego zaklęcia na narzędziu z dowolnego materiału?

Zaleca się używanie zaklęcia wydajności w grze Minecraft, podobnie jak w przypadku innych zaklęć, na narzędziach wykonanych z lepszych materiałów. Chociaż tak naprawdę nie stanowi to żadnej przeszkody.

Chodzi o to, że im gorszy lub niższy poziom materiału, z którego wykonane jest naczynie, tym krótszy będzie jego czas użytkowania. Będziesz więc musiał go stale wymieniać i ponownie zaczarować.

Z tego powodu najlepiej jest dawać „wydajność” do instrumentów lepszych od żelaza. Biorąc pod uwagę, że im lepsza jakość, tym większa trwałość i użytkowanie, którym możesz się cieszyć.

ŁOPATA PICO

Jak wykonywane są zaklęcia?

W Minecrafcie istnieją trzy sposoby na zaczarowanie, a jednym z najbardziej znanych jest użycie „Tabela zaklęć”, gdzie potrzebujesz punktów doświadczenia i lapis lazuli, aby go zdobyć.

Drugi to użycie „Kowadła”, w którym musisz połączyć przedmiot z zaklętą księgą, a to również wymaga punktów doświadczenia. W rzeczywistości, poziom 4 zaklęcia wydajności jest wykonywany tą metodą.

Zaletą tej gry jest to, że jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której nie masz dostępu do stołu zaklęć lub kowadła, oba przedmioty możesz stworzyć samodzielnie.

I wreszcie, używając równego „Kowadło” ale tym razem umieszczenie dwóch zaklętych obiektów, aby je połączyć. W tym trybie potrzebne jest również doświadczenie, ponieważ w każdym przypadku decyduje ono o wyniku i poziomie zaklęć.

Podobnie, a nawet jeśli są to metody do wykonania zaklęcia. Są też inne sposoby, aby je zdobyć, na przykład od wieśniaka, łowiąc ryby, zabijając szabrowników, ze skrzyń ze skarbami i nie tylko.

Minecraft ma wiele różnych zaklęć, które powinieneś znać i umieć używać, dwa z najczęściej używanych zaklęć, ponieważ pozwalają ci opracować różnorodne zadania, takie jak zaklęcie podwodne i naprawa.

dołącz do naszego kanału telegram