Skip to content

Dlaczego nie mogę pobrać Pokemon Café Mix? – Nie mogę grać w Pokemon Café Mix

4 de luty de 2021

Wszyscy kochamy Pokemony. Dlatego za każdym razem, gdy pojawia się nowa gra skupiająca się na tych zabawnych postaciach, nie wahamy się ani sekundy, aby ją wypróbować. Jednak możesz napotkać pewne problemy podczas próby odtworzenia. Dlatego w tym artykule wyjaśniamy dlaczego nie możesz pobrać lub grać w Pokemon Café Mix. Damy Ci rozwiązanie najczęstszych problemów.

Dlaczego nie mogę pobrać Pokemon Café Mix?

Problemy z pobieraniem tej gry mogą mieć swoje korzenie w różnych sekcjach. Oto trzy najczęstsze problemy i sposoby ich rozwiązania.

Ponieważ Twoje urządzenie nie spełnia minimalnych wymagań do pobrania Pokemon Café Mix

Pokemon Café Mix to gra logiczna nie wymaga dużej mocy. Mimo to, aby działało poprawnie i bez problemów, jego programiści zalecają, aby twoje urządzenie miało co najmniej następujące aspekty:

  • Android 7.0 lub iOS 12
  • 100 MB dostępnej pamięci wewnętrznej.
  • 1 GB pamięci RAM.

Jeśli Twój telefon komórkowy nie spełnia tych cech, nie będziesz mógł pobrać gry. W rzeczywistości w większości przypadków nie pojawia się nawet na liście aplikacji podczas wyszukiwania w sklepie z aplikacjami.

A jeśli spróbujesz pobrać go z wersji komputerowej, Sklep Play ci to powie Twój telefon komórkowy nie jest kompatybilny. Jeśli naprawdę chcesz zagrać w tę grę, możesz to zrobić ze swojego komputera, pobierając emulator Bluestacks Android na PC.

Ponieważ nie masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania

Gra może pojawić się na liście aplikacji, ale pobieranie nie rozpocznie się po naciśnięciu przycisku „Zainstaluj”. Często zdarza się to, gdy w telefonie komórkowym nie ma wystarczającej ilości miejsca.

Aby rozwiązać ten problem, po prostu usuń go z urządzenia informacje, których nie potrzebujesz, takich jak zdjęcia, filmy lub bardzo ciężkie dokumenty. Jeśli nadal masz problemy z pamięcią, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną. Możesz to zrobić podążając wyznaczoną trasą Ustawienia> Pamięć> Pamięć podręczna> Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie masz połączenia z siecią Wi-Fi

Chociaż wydaje się to oczywiste, upewnij się, że masz połączenie z siecią Wi-Fi na tyle szybko, aby pobrać grę. Z drugiej strony, jeśli próbujesz pobrać go za pomocą danych mobilnych, upewnij się, że Twój telefon nie jest ustawiony tak, aby ograniczał pobieranie.

Aby to zrobić, podążaj tą trasą: Ustawienia> Sieć i Internet> Mobilna transmisja danych> Sklep Play. W tej sekcji sprawdź, czy aktywowano korzystanie z danych w tle. Wykonując te proste kroki, powinieneś być w stanie pobrać Pokemon Café Mix, aby zacząć odkrywać najlepsze sztuczki i tajemnice tej gry.

Dlaczego nie zaczyna się Pokemon Café Mix?

Jeśli pomyślnie pobrałeś Pokemos Café Mix, ale podczas próby zagrania aplikacja nie uruchamia się, może to być spowodowane jednym z następujących problemów. Poniżej wyjaśniamy nie tylko, dlaczego występują, ale także jak możesz je rozwiązać.

Ponieważ dane startowe są uszkodzone

Czasami aplikacja nie uruchamia się poprawnie ponieważ wystąpił nieoczekiwany błąd podczas wykonywania i ten błąd został zapisany w pamięci podręcznej aplikacji. Z tego powodu za każdym razem, gdy próbujesz go ponownie uruchomić, telefon komórkowy wykorzystuje zapisane tam dane i ponownie odtwarza błąd, dzięki czemu problem ponownie się pojawia.

Nie mogę pobrać Pokemon Cafe Mix

Aby naprawić ten typowy błąd, po prostu wyczyść pamięć podręczną aplikacji. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z trasą Ustawienia> Aplikacje> Menedżer aplikacji> Pokemon Café Mix> Wyczyść dane> Wyczyść pamięć podręczną. Uważaj, aby nie usunąć aplikacji.

Pokemon Café Mix nagle się zamyka lub zawiesza i nic nie robi

Niektórym użytkownikom zdarza się, że aplikacja zamyka się podczas gry. Ta aplikacja działa z połączeniem internetowym. Z tego powodu zły internet może wpływać na wydajność gry. W związku z tym upewnij się, że masz połączenie ze stabilną i wydajną siecią.

Jeśli problem nie ustąpi, zamknij wszystkie aplikacje działające w tle i ponownie uruchom grę. Spowoduje to opróżnienie pamięci RAM. Jeśli problem nie ustąpi, spróbuj ponownie uruchomić urządzenie.

Jeśli gra zawiesza się, możesz wykonać te same kroki, aby naprawić ten błąd. W większości przypadków te czynności zwykle rozwiązują problem. A jeśli żadne z powyższych nie działa, możesz sprawdzić gry podobne do Pokemon Cafe Mix, aby posmakować podobnego doświadczenia.

dołącz do naszego kanału telegram