Skip to content

Dlaczego nie mogę pobrać ani zainstalować WhatsApp na moim telefonie komórkowym?

16 de styczeń de 2023

WhatsApp jest najczęściej używana aplikacja na świecie pozostać w kontakcie. W ten sposób jesteśmy dostępni przez cały czas dla wszystkich naszych przyjaciół, znajomych, krewnych lub w celach związanych z pracą, a nawet nauką, zarówno przez telefon komórkowy, jak i komputer.

Każdego dnia jest coraz częściej używany przez użytkowników, chociaż czasami instalacja WhatsApp na telefonie komórkowym staje się nieco skomplikowana. Dlatego wielu z nas zastanawia się, dlaczego nie mogę mieć aplikacji na swoim telefonie komórkowym. Ale nie martw się, mamy cię. rozwiązanie tego problemu.

Krótko mówiąc, WhatsApp stał się niezbędne do codziennego życia ponieważ oprócz ułatwienia komunikacji. Ponadto sprawia, że ​​​​jest to tańsze niż wcześniej.

SMS-y i tradycyjne rozmowy stawały się coraz droższe, a ta wspaniała aplikacja pojawiła się, aby ułatwić nam życie. Ponieważ pozwala nam to wykonywać bezpłatne połączenia i rozmowy wideo z wszystkie części świata, wysyłaj wiadomości, audio i inne funkcje, które otrzymujesz po zainstalowaniu aplikacji na telefonie komórkowym lub komputerze PC.

Właśnie dlatego tak wiele osób uwielbia tę doskonałą aplikację za jej działanie wszechstronność, wydajność, a także komfort które oferuje wszystkim swoim użytkownikom, bez wyjątku. Ale w niektórych przypadkach podczas próby instalacji może pojawić się znaczna liczba błędów.

Niezależnie od tego, czy pochodzą z tej samej aplikacji, ze Sklepu Play (lub sklepu z aplikacjami, który odpowiada Twojemu urządzeniu), awarie naszego telefonu komórkowego, wśród tak wielu błędów, które mogą wystąpić w procesie, co sprawia, że ​​​​zastanawiasz się, dlaczego nie mogę zainstalować WhatsApp na moim telefonie.

Mimo to nie ma się czym martwić, ponieważ wszyscy te błędy lub awarie mają rozwiązanie, po prostu czytaj dalej, a zobaczysz, które z poniższych mogą ci pomóc. W ten sposób rozwiązuję dylemat, że nie mogę instalować ani pobierać aplikacji takich jak WhatsApp na telefonie komórkowym.

Dlaczego nie mogę pobrać WhatsApp? Główne przyczyny

Wielokrotnie nam się to zdarzało chcemy pobrać aplikację lub APK WhatsApp. Yalbo przez dane telefonu komórkowego, albo wypróbuj telefon stacjonarny; w naszym telefonie komórkowym.

Ale podczas instalowania aplikacji na telefonie komórkowym pojawia się komunikat o tym informujący nie można umieścić aplikacji lub APK na telefonie komórkowym. Zastanawiasz się, dlaczego nie pozwala mi zainstalować WhatsApp na moim smartfonie?

Jednakże, Odpowiedź na to pytanie jest złożona. bo są różne przyczyny. Które wymienimy poniżej.

Brak miejsca w pamięci

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest to, że jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, konieczne jest zwolnienie miejsca do przechowywania. Aby zainstalować aplikację, możesz nawet odinstaluj wiele aplikacji i zastąpić je znacznie lżejszymi aplikacjami.

Podobnie jak w przypadku Messengera i Facebooka, możesz zmienić tradycyjne wersje tych aplikacji i zmień je na ich wersje Lite. W ten sposób oszczędzasz dużo miejsca na pobieranie aplikacji takich jak WhatsApp.

obecność złośliwego oprogramowania

Wiele razy ona obecność złośliwego oprogramowania jest przyczyną problemów „Nie mogę zainstalować aplikacji WhatsApp na telefonie komórkowym z Androidem”. Aby tego uniknąć, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wyszukać aplikację na komputerze lub w Sklepie Play, czyszczenie aby zwalczyć wirusa.

chroń mobilnego wirusa Androida

Cel, z usunąć the dylemat i Więc, móc pobrać WhatsApp nie ma problemu w twoim telefon inteligentny. Dzięki temu możesz rozwiązać problem, dlaczego nie pozwala mi mieć WhatsApp na moim telefonie komórkowym.

Błędy połączenia internetowego

To również jest jedną z głównych przyczyn, dla których Twój smartfon z Androidem nie pozwala na zainstalowanie lub pobranie na nim WhatsApp. Bo dane z telefonu komórkowego, czy internet stacjonarny są niestabilne, lub nie masz wystarczającej ilości megabajtów do pobrania.

Dlatego nie pozwoli ci umieścić aplikacji WhatsApp na telefonie komórkowym. Aby to naprawić, musisz zadzwonić do swojej firmy telefonii komórkowej i poprosić o to zwiększyć megabajty Internetu.

Ponadto możesz również zweryfikować, czy to, za co płacisz, jest tym, co faktycznie ci dają. Możesz to również zrobić za pomocą stacjonarnego internetu w swoim domu.

W celu uzyskania optymalnej prędkości pobierania aplikacji na smartfonie. I tak, aby to zakończyć, nie mogę zainstalować WhatsApp na moim telefonie komórkowym, a nawet, na komputerze PC.

Dlaczego WhatsApp zgłasza mi błąd podczas próby pobrania?

Teraz, jeśli to nie jest problem i nadal masz to pytanie, które chodzi ci po głowie, dlaczego nie pozwala mi zainstalować lub pobrać WhatsApp? Najpierw musisz zobaczyć, jaki jest powód, na wszelki wypadek mieć kod błędu jak te: 413, 481, 491, 492, 921, 927 lub 941.

dlaczego WhatsApp wyświetla mi błąd podczas próby pobrania

Źródło błędów 413, 481, 491, 492, 921, 927 lub 941.

Aby rozwiązać ten problem, musisz zrobić usuń konto google postępując zgodnie z poniższymi krokami:

 1. kierując się do sekcja ustawień.
 2. Następnie przejdź do rachunków.
 3. Wybierz Google.
 4. Wybór konta.
 5. Ale już stuknij w Ustawienia.
 6. I przejdź do usuwania konta.
 7. Będziesz musiałuruchomić telefon komórkowy.
 8. Na koniec dodaj swoje konto Google w tym samym miejscu gdzie to usunąłeś.

Oprócz tego zalecamy to wyczyść pamięć podręczną sklepu playaby to zrobić, musisz przejść do:

 1. Najpierw musisz przejść do ustawień telefonu komórkowego.
 2. Następnie do sekcji aplikacji.
 3. Musisz wyszukać i wybrać Sklep Play lub Google Play.
 4. Kiedy tam będziesz, poszukaj części, która mówi o przechowywaniu.
 5. I naciskasz usuń pamięć podręczną.
 6. wtedy dajesz Usunąć dane.

Po wykonaniu tej czynności teoretycznie nie powinieneś mieć problemów zainstalować aplikację, a będziesz mógł pożegnać się z tym ogromnym problemem i frustracją spowodowaną brakiem możliwości zainstalowania tej niesamowitej aplikacji.

Dlaczego nie mogę zainstalować WhatsApp?

Jak już ci powiedzieliśmy, wiele razy nie może zainstalować WhatsApp. Wynika to z różnych czynników o czym już wspominaliśmy.

Który, jeśli go nie szukasz rozwiązanie podpowiedź, nie pozwolą ci pobrać WhatsApp, telefon komórkowy lub inne aplikacje z Google Play lub Sklep Play na Androida.

aplikacja WhatsApp

Jeśli więc chcesz tego uniknąć, zwróć uwagę na te, które wymienimy poniżej. Dlatego te przypadki, w których nie mogę zainstalować ani pobrać WhatsApp ani innych aplikacji mobilnych na Twoim telefonie, już Ci się nie zdarzają. inteligentne urządzenie.

Jak pobrać WhatsApp, jeśli mój telefon na to nie pozwala?

Jeśli nadal występują problemy z przechowywaniem i dlatego nie możesz pobrać WhatsApp. Będziesz musiał przenieść aplikacje i dane na kartę SD, jak najwięcej, usuń także zdjęcia i filmy, które masz i których nie potrzebujesz lub które już pobrałeś na swój komputer. Oprócz usuwania aplikacji, których nie używasz lub których możesz używać tylko bez problemu niektóre przez sieć.

Wyczyść dane z pamięci podręcznej

Również z wyczyść dane z pamięci podręcznej Aby zwolnić jak najwięcej miejsca i wreszcie położyć kres tej strasznej udręce. Nie powinieneś się martwić usuwaniem danych z pamięci podręcznej telefonu komórkowego lub jego aplikacji, ponieważ są to niepotrzebne lub bezużyteczne pliki, które zajmują tylko niepotrzebne miejsce na urządzeniu.

jak pobrać WhatsApp, jeśli mój telefon mi na to nie pozwala

Usuń i utwórz nowe konto Google

Jeśli myślisz, że ty rachunek z Google jest zablokowany lub ograniczony, możeszto eliminujerla i CRuszy lubna niePrzeddzień. Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu tych problemów, nie mogę zainstalować WhatsApp na telefon komórkowy.

Sprawdź obecność złośliwego oprogramowania lub złośliwych aplikacji

tak mieć lubnie wniosek czyszczenie wybiórcze i sprawdź czy masz cna złośliwy Lub jakikolwiek zły sprzęt ukryty. A jeśli nie maszprzejdź do Google Play lub Sklepu Play i pobierz jeden, aby wyeliminować i wyeliminować orazon zawróciłnas swojego telefonu komórkowego

Wykonaj twardy reset urządzenia

Przywrócić tylub urządzenie to może pomóc również zwolnić miejsce, aby pobrać aplikacje WhatsApp orazon mójmo a tym samym uniknąć problemów związanych z niemożnością zainstalowania aplikacji do przesyłania wiadomości na smartfonie. W ten sposób wyeliminuj wszelkie obecne niedogodności.

Zalety pobierania WhatsApp na telefon komórkowy

WhatsApp jest doskonałe narzędzie i medium do komunikacji z naszymi bliskimi i ludźmi na całym świecie, pozwala także dzielić się muzyką, wysyłać pliki audio, przesyłać stany, a także inne funkcje, które sprawiają, że jest czymś więcej niż tylko środkiem komunikacji.

dołącz do naszego kanału telegram