Skip to content

Dlaczego Fortnite się zawiesza? – Jak naprawić awarię w Fortnite? – Fornite Error (przykład)

14 de marzec de 2021

Fornite to najpopularniejsza gra, jest najczęściej konsumowana i najczęściej grana w ostatnich latach. Od czasu do czasu przeprowadza aktualizacje, co może powodować awarie serwerów na kilka minut. Jeśli nie można uzyskać dostępu do gry przez dłuższy czas, coś może być nie tak. Dowiedz się, jak naprawić awarię w Fortnite w następnym samouczku.

Ogólnie rzecz biorąc, awarie Fortnite są bardzo powszechne i łatwe do rozwiązania. W większości przypadków możesz spróbować awarie połączenia lub system (są nawet błędy, których nie słuchasz i nie słuchają cię w Fornite). Zanim więc pomyślisz, że wszystko stracone, najlepiej przejrzyj poniższą listę łatwych rozwiązań dla najczęstszych błędów Fornite.

Napraw awarię w Fortnite łatwo i szybko

Czy masz problemy z graniem? Fornite Battle Royale? Jeśli gra o modzie opracowana przez Epic Games w pewnym momencie zawiedzie, możesz przejrzeć tę kompilację najczęstszych błędów w grze i ich rozwiązanie:

Aktualizuj grę okresowo

Niezależnie od konsoli lub urządzenia, na którym grasz w Fortnite, zawsze powinieneś mieć najnowszą wersję gry. Jest to główny sposób naprawienia awarii w Fortnite.

Tego typu przypomnienia są często niepotrzebne. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wyłączyłeś automatyczne aktualizacje, pamiętaj, że aby gra działała lepiej, najlepiej jest mieć zainstalowaną najnowszą wersję.

Czy na serwerach gry występuje usterka?

Jest to często zadawane pytanie graczom Fornite, którzy nie mogą normalnie połączyć się z grą. Ponieważ czasami serwery ulegają awarii lub mają jakąś awarię.

Zwykle dzieje się tak, gdy w grze pojawiają się nowe aktualizacje lub poprawki. Jednak w wielu przypadkach poprawki nie wymagają przestojów lub trwa bardzo kilka minut.

Jeśli problem z połączeniem utrzymuje się przez długi czas, najprawdopodobniej Twoje urządzenie ma problem z połączeniem internetowym.

W ten sam sposób możesz zawsze przejść do oficjalnej strony serwisu Epickie gry lub do Reddita, aby zweryfikować źródło problemu. Jeśli to awaria na serwerach, szybko dowiesz się za pośrednictwem tych portali.

Rozwiązanie błędu 0, aby rozwiązać awarię w Fortnite

To bardzo częsty błąd Dzieje się tak, gdy próbujesz dopasować się do innych graczy. Nie martw się, istnieje dość prosty sposób na naprawienie awarii w Fortnite. Aby rozwiązać błąd 0, należy zamknąć aplikację Fornite i przejść do menu Start systemu Windows.

Na pasku wyszukiwania Cortany wpisz cmd. Gdy pojawią się wyniki, kliknij tę opcję prawym przyciskiem myszy i uruchom ją jako administrator. Po otwarciu okna poleceń systemowych wprowadź następujące polecenie „Sfc / scannow”.

niebieski ekran i logo fornite

Uruchom go i poczekaj na zakończenie skanowania. Kontynuuj, aby ponownie uruchomić komputer i spróbuj ponownie uruchomić Fornite. Jeśli błąd nie został rozwiązany, będziesz musiał ponownie zainstalować Fornite lub poprosić twórców gry o pomoc.

Problemy z lagami

Jeśli brakuje Ci gier dzięki opóźnieniu w działaniu gry, powinieneś sprawdzić sieć internetową w swoim domu, zanim oskarżysz o problem serwery Fornite.

Aby rozwiązać awarię w Fornite, zacznij od i uruchom ponownie modem i router. Jeśli problem nadal występuje, wykonaj następujące czynności sprawdź ustawienia w sieci domowej.

Rozpoczyna się od uruchomienia testu szybkości w sieci, z którą łączy się gra. Jeśli wyniki będą niekorzystne, będziesz mógł sprawdzić, czy to właśnie w tym miejscu znajduje się źródło błędu, który uniemożliwia poprawne połączenie z grą. Aby poszerzyć swoje informacje na ten temat, sprawdź, jaka ilość pingu jest idealna do gry w Fornite?

I voila, po przeczytaniu wszystkiego, twój błąd powinien zostać rozwiązany. Teraz możesz więc poszukać informacji na temat samej gry, takich jak wskazówki, jak zdobyć darmowe indyki w Fortnite lub jak zweryfikować i uwierzytelnić swoje konto.

dołącz do naszego kanału telegram