Skip to content

Dlaczego Disney Plus pozostaje na czarnym ekranie i jak to naprawić?

5 de sierpień de 2022

Zawsze należy się spodziewać aktualizacji technologicznych. Wielokrotnie jesteśmy zaskoczeni, jak coś, czego nie wyobrażaliśmy sobie, trafia na rynek aplikacji streamingowych. Oczywiście żadna marka nie chce pozostać w tyle z nowymi trendami. Dlatego, Disney chciał być częścią tych planów. W ten sposób możesz wykonać kopię lustrzaną ekranu swojego konta lub uzyskać dostęp do strony Disney Plus z dowolnego urządzenia.

W 2015 roku Disney+ wypuścił pokaz w Wielkiej Brytanii jako DisneyLifektóry w 2020 roku został zaktualizowany przez Disney+ na całym świecie. Jest to dodatkowa usługa świadczona przez firmę, którą można pobrać, a tym samym móc oglądać filmy i seriale tej firmy, niezależnie od tego, czy jest to telefon komórkowy (Android czy IOS) czy komputer z systemem operacyjnym Windows.

Od momentu powstania w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych do tej pory ta aplikacja pozycjonuje się wśród najczęściej pobieranych. Aplikacja Disney+ jest bezpłatna w sklepie z aplikacjami. Oczywiście musisz zapłacić, aby zobaczyć, czego chcesz. Na szczęście jest dostępny dla Smart TV, telefonii komórkowej i PC.

Od czasu do czasu stwarza to jednak pewne problemy. Jako taki jest najczęściej słyszany, ale nie widziany. Może się też zdarzyć, że Disney Plus przejdzie na czarny ekran i pozostanie przy logo. W tym artykule omówimy powody, dla których to oprogramowanie online umożliwia dublowanie ekranu, ale wygląda na ciemne lub możesz je usłyszeć, ale nie możesz go zobaczyć.

Dlaczego podczas korzystania z Disney Plus słyszę, ale ekran nie widzi?

Jako takie nie jest to coś, co wynika z jednej przyczyny. O tym, że wygląda gorzej, nie słychać w Disney plus strona, może to wynikać z kilku powodów, takich jak te, które pokażemy poniżej. Pamiętaj, że te same problemy mogą wystąpić na telewizorze Smart TV, telefonie komórkowym (Android i IOS), a także na komputerze.

awarie sprzętu

Jest to jedna z najbardziej prawdopodobnych przyczyn. Kiedy sprzęt do inteligentnego telewizora, telefon komórkowy lub komputer ulega awarii, widać, że występują problemy z dźwiękiem, podczas kopiowania ekranu komplikuje się lub obraz wygląda na ciemny. Kiedy tak się dzieje, musisz udać się do specjalisty technika i poprosić go o przegląd.

Najprawdopodobniej problem dotyczy systemu wideo lub powiązanego komponentu. Gdy jest na komputerze, rozwiązanie jest proste. Z drugiej strony, jeśli chodzi o IOS czy Smart TV, sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. W każdym razie możesz spróbować wejdź na stronę Disney Plus z różnych przeglądarek.

problemy z kablami

Może to zabrzmieć głupio, ale coś tak prostego jak uszkodzony kabel może… drażnić się na Disney+ słyszysz, ale nie widzisz obrazu. W zależności od używanego urządzenia wypróbuj kable, aż logo Disney+ będzie widoczne, a reszta obrazu będzie widoczna.

Obecność złośliwego oprogramowania lub wirusa komputerowego

Chociaż jest to bardziej dziwne, może się zdarzyć, że Twoje urządzenie zostanie zainfekowane wirusem komputerowym. Zaletą jest to, że na urządzeniach IOS tego typu oprogramowanie zwykle nie wpływa na prawie nic.

Ale dla komputery z systemem operacyjnym Windows, problemy są znane, zwłaszcza podczas próby uzyskania dostępu do strony Disney Plus. Jeśli podczas zmiany kabla wygląda on na ciemny, a logo nie jest widoczne, zalecamy wykonanie gruntownej rewizji na poziomie sprzętu.

zdenerwowana osoba, ponieważ ekran Disneya jest zawieszony

Błędy sieci Wi-Fi

Wreszcie pojawia się problem sieci Wi-Fi. Ponieważ jest to aplikacja internetowa, ważne jest, aby było połączenie z Internetem. Nie ma znaczenia, czy jest na Androidzie, IOS, czy na dowolnym komputerze z odpowiednim systemem operacyjnym. To musi być podłączone do sieci i stabilne, w przeciwnym razie będą problemy z dźwiękiem, szalone lub że Disney plus strona spadać za każdym razem.

Jak naprawić problemy z czarnym ekranem Disney Plus?

Jest to problem, który został potwierdzony przez wielu użytkowników i programistów. Utrzymuje relacje z kod błędu 1026 Disney+, ale jest to problem, który ma proste rozwiązanie.

Jeśli korzystasz z aplikacji na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym, musisz: zamknij aplikację, aby móc ją ponownie uruchomić. To zalecenie jest tym, którego przestrzegali wszyscy użytkownicy i działało, jeśli chodzi o ponowne otwarcie aplikacji, ponieważ działa.

Jeśli jednak korzystasz z aplikacji z telewizora Smart TV i już ją zrestartowałeś, a problem nadal występuje, możesz zrobić coś innego. Odłącz telewizor Smart TV od sieci Wi-Fi, a następnie podłącz go z powrotemponieważ wiele razy problem wynika z a Błąd połączenia Wi-Fi.

Główne funkcje oferowane przez Disney Plus

Chociaż zawsze możemy korzystać z naszego konta w Disney+ aby oglądać nasze ulubione programy, możemy nie znać wszystkich szczegółów, które przedstawia ta platforma. Sugestią, która stworzyła przewagę w korzystaniu z tej platformy, jest stworzenie kilku profili, tak aby każdy użytkownik mógł widzieć bez przerwy.

Ponadto aplikacja Disney+ ułatwia zapisać program do obejrzenia później jeśli w tym momencie nie możemy, wystarczy wybrać ikonę „+”. Ta opcja pojawia się na plakacie lub na starcie programu, po wybraniu program zostanie zapisany w opcji „Moja lista” do którego masz dostęp z menu.

Disney Plus jest słyszalny, ale nie widziany?

Funkcją, która oczarowała użytkowników jest możliwość pobrania rozdziałów filmu lub serialu, aby móc je później obejrzeć, bez względu na to, że jesteśmy offline. W tym celu przy wyszukiwaniu programu, który chcemy pobrać z katalogu, pod nazwą pojawia się opcja pobrania go w dobrej jakości.

Z drugiej strony, chociaż możemy zobaczyć Disney+ na naszym telefonie z Androidem lub iOS, można go również pobrać i oglądać nasze seriale i filmy z Smart TV z łatwością. Pobieranie tej aplikacji i kroki, które należy wykonać, zależą od modelu, marki i systemu operacyjnego telewizora Smart TV.

Jeśli masz model z systemem operacyjnym Android, kroki są bardzo proste; Musisz wejść do „Domu” swojego Smarta i przejść do polecanej opcji. Z drugiej strony możesz przejść do sekcji App Store, gdzie możesz napisz Disney + albo zostaniesz poleconyi pozostaje tylko zainstalować go na Smart TV.

Teraz, jak wspomnieliśmy wcześniej, możliwe jest, że po uruchomieniu w aplikacji ekran telefonu lub naszego Smarta zrobi się czarny lub pozostanie w logo. W takich przypadkach rozwiązanie jest dość proste, a teraz wyjaśnimy, co możesz zrobić, aby szybko je rozwiązać.

dołącz do naszego kanału telegram