Skip to content

Czego potrzebuję, aby zarejestrować się w Amazon Flex jako doręczyciel lub pracownik?

22 de luty de 2021

Amazon Inc. to amerykańska firma, która powstała w 1994 roku z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton, a jej celem jest sprzedaż sprzętu usługi elektroniczne i komputerowe w chmurze; oferując określone produkty dla każdego kraju. Ale wielu się zastanawia, czego potrzebuję, aby zarejestrować się w Amazon Flex jako dostawca lub pracownik? spotkać go tutaj

Rynek tej firmy jest przechwytywany przez powierzchnie, które wynajmuje w swoim sklepie, gdzie te produkty są umieszczane, zarabiając niewielką prowizję za ich sprzedaż; Na rok 2014 ściągnął usługę Prime Now dostępne dla członków Prime w celu dostarczenia produktów w krótkim czasie.

Do dziś jest to usługa rozpowszechniona w znacznej części świata oprócz Stanów Zjednoczonych, takich jak między innymi Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Indie, Japonia, Hiszpania; ale dzięki jego zaskakujący wzrost, narodził się Amazon Flex.

To świetna okazja dla tych, którzy mogą pracować, dostarczając pakiety produktów Amazon Prime Now; Dzięki temu możesz wybrać godziny pracy w ciągu dnia i zarabiać dodatkowy dochód, będąc własnym szefem z wynagrodzeniem zależnym od zaplanowanego harmonogramu, oczywiście każdy ma inne zdanie na temat Amazon Flex.

Jakie ważne aspekty powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz pracować w Amazon Flex Spain?

Dozwolone minimum to 2 bloki dostawy wynagrodzenie wynosi 28 EUR za każdy przepracowany blok 2 godzin; wypłata następuje we wtorek lub w piątek na podstawie tego, co zgromadzisz w tym tygodniu; Kolejnym ważnym aspektem jest to, że musisz bardzo dobrze zarządzać działaniem swojej platformy, ponieważ jest to jej najmocniejsza strona.

Aby odebrać paczki, odbywa się w oparciu o Twój harmonogram godzin wolne lub dostępne, które zawsze muszą być aktualizowane, a dostawy otrzymasz zgodnie z ustalonymi datami lub sprawdź na stronie Amazon Flex, czy są dostępne bloki na dany dzień.

Jakie wymagania musisz spełnić w Amazon Flex?

Jest wśród nich kilka, które mamy:

Przede wszystkim musisz mieć ukończone 21 lat, mieć własny samochód, posiadać prawo jazdy to jest aktualne i urządzenie z Androidem, aby mogli powiadamiać Cię o adresach dostawy paczek, wymagania do pracy w franczyzie są dość przystępne.

Co więcej, nie możesz mieć rejestru karnego uzyskać rejestrację jako osoba samozatrudniona, aby móc wystawiać faktury; oczywiście mieć wolne godziny na wykonanie żądanej pracy.

Czego potrzebuję, aby zarejestrować się w Amazon Flex jako dostawca lub pracownik?

praca dystrybuowana jako niezależna działalność gospodarcza w amazon flex bez umowy o pracę

Wcześniej odpowiedzieliśmy na pytanie, które zadaje sobie wiele osób: Czego potrzebuję, aby zarejestrować się w Amazon Flex jako dostawca paczek, czy raczej niezbędne wymagania; Jednak wśród nich jest to obserwowane mieć również rejestrację samozatrudnieniawymagane do pracy w Amazon Flex.

Osoba samozatrudniona w Hiszpanii to osoba, która wykonuje samodzielna działalność gospodarcza bez umowy o pracę. Aby to zrobić, musisz posiadać i dzierżawić lokal; lub jakiejkolwiek innej koncepcji, takiej jak świadczenie usług firmie, która nie jest Twoją własnością.

Dlatego najpierw należy skontaktować się z firmą Amazon Flex i rozpocząć procedury jako pracownik, a następnie po uruchomieniu aplikacji przystąpić do rejestracji w Specjalny system dla pracowników samozatrudnionych lub (RETA); szukając niezbędnych porad.

Wyjaśnienie niepewności co do oferowanych przez nie zachęt do pokrycia miesięcznych płatności wypłacanych na rzecz Ubezpieczeń Społecznych za samozatrudnienie. Do tego jest orientacja online pod adresem https://tugesto.com/contacto/ za darmo; w ten sposób przybywają wszystkie informacje niezbędne do zarejestrowania się jako osoba samozatrudniona.

Pod kierunkiem prawników i doradców duże doświadczenie w punktach wsparcia dla Przedsiębiorcy; premie / ulgi oraz stawka ryczałtowa zmniejszająca wypłatę w pierwszym roku dla nowych osób samozatrudnionych, między innymi; oczywiście wymagane dokumenty.

Wreszcie można stwierdzić, że firma Amazon Flex; oferuje świetną okazję do pracy dla tych, którzy mają kilka godzin dziennie wolnego i chcą zarobić dodatkowe pieniądze. DOinni są twoim szefem i mają elastyczne godziny pracy; dając Ci możliwość prowadzenia innego rodzaju działalności i tym samym uzupełnienia miesięcznego dochodu, tak potrzebnego w dzisiejszych czasach.

dołącz do naszego kanału telegram