Skip to content

Co to jest „Samsung TV Plus” i jak to działa? – Bezpłatna lub płatna

17 de maj de 2022

Telewizory w dzisiejszych czasach mają wiele ulepszeń. Ma to na celu, aby konsumenci zawsze chcieli kupować swoje produkty. Jedną z zalet są usługi, które są ze sobą zintegrowane, czego przykładem jest urządzenie samsung plus telewizor. Czyją funkcję można włączyć do Twojego Smart TV, ale w tym celu będziesz musiał wiedzieć wszystko, co będziesz mógł zrobić z Samsung Smart TV. Jeśli nie wiecie, jak wykorzystuje się ten od Samsunga, w tym zestawieniu opowiemy Wam wszystko o jego działaniu.

Co to jest Samsung TVPlus?

TV Plus to usługa rozrywkowa opracowana przez firmę Samsung. Jest to usługa, która jest założona w ramach telewizorów Smart TV producenta. Jest powiązana jako platforma, która nie wymaga żadnego urządzenia zewnętrznego, ponieważ jest ustawiana bezpośrednio na telewizorze.

Jest to również w 100% darmowa aplikacja. Który przynosi zyski, wyświetlając reklamy swojej treści. Nie będziesz potrzebować żadnej rejestracji, dzięki czemu nie będziesz musiał zakładać konta ani podawać informacji bankowych. Zamiast posiadać konto, tematy Łączą się bezpośrednio z telewizorem.

Będąc usługą wbudowaną, nie będziesz mógł usunąć TV Plus z telewizora. Jednak nie będziesz musiał z niego korzystać, będzie tam, abyś mógł wejść w dowolnym momencie. Nauczysz się, gdy włączysz telewizor, ale możesz też wejdź z paska aplikacji które istnieją w interfejsie twojego urządzenia. Jego funkcje są podobne do usługi Apple TV Plus.

TV Plus zapewnia wiele kanałów, dzięki którym możesz zachować dostęp do telewizji i cieszyć się godzinami rozrywki. Ta liczba może z czasem wzrosnąć, dlatego zaleca się sprawdzanie jej od czasu do czasu, aby sprawdzić, czy nie dodała żadnych treści, które Ci się podobają. W ten sam sposób możesz pobrać i zainstalować aplikacje na swoim Smart TV.

Jak działa „Samsung TV Plus”?

Jest to dodatkowa platforma, którą mają niektóre telewizory z tego typu technologią. Tam nie będziesz potrzebować żadnej rejestracji danych osobowych, wystarczy wybrać urządzenie i połączenie z internetem, wtedy będziesz mógł oglądać wszystkie kanały oferowane przez Samsung TV Plus. Z żadne urządzenie zewnętrzne nie jest potrzebne, ponieważ jest zlokalizowany w fabryce. Oznacza to, że jest już zainstalowany, dlatego nie będziesz musiał go pobierać.

Ta usługa branżowa Samsung, integruje się z głównym ekranem telewizorów Smart TV które zostały zaprojektowane przez markę. Ma model reklamowy w całej swojej treści, co jest niedogodnością, ponieważ nie ma alternatywy, aby wyłączyć te krótkie reklamy na billboardach lub filmach.

Podczas konfigurowania Samsung TV Plus na telewizorze Smart TV, nie będziesz miał możliwości usunięcia czegokolwiek w aplikacji lub odinstalować ją, ale nie jesteś zobowiązany do jej używania. Ta platforma będzie do Twojej dyspozycji, gdy uznasz to za konieczne. Uzyskujesz dostęp do aplikacji, korzystasz z niej, a następnie wychodzisz, jeśli chcesz. Aby do niego wejść, wystarczy nacisnąć obszar platformy, a konkretnie ikonę w kształcie telewizora.

Samsung smart tv

Kanały, które otrzymujesz na swoim urządzeniu, z czasem system je zwiększy, chociaż będzie to zależeć od marki urządzenia. Tam, możesz cieszyć się ponad 90 kanałami, ze zróżnicowaną treścią dla różnych grup wiekowych i zainteresowań. Zobaczysz tematy dotyczące sportu, seriali, filmów i programów dla dzieci. Znajdziesz tę aplikację nie tylko dla telewizorów Smart TV, ale także dla wszystkich urządzeń wyprodukowanych po 2015 roku z marką Samsung.

Funkcja ta działa w krajach europejskich, takich jak Hiszpania, Szwecja, Australia, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Niemcy. Warto wiedzieć, że motywy tej platformy Samsung można również oglądać na innych terytoriach. Podobnie jak w Holandii, Norwegii, Danii i Finlandii. Chociaż w takich przypadkach można oglądać tylko na urządzeniach Smart TV od Samsunga.

Telewizor Samsung Plus Cena

Ten rodzaj aplikacji jest bezpłatny, z tego powodu ogólnie nie ma żadnych kosztów, wystarczy wybrać telewizory, które są dostarczane ze zintegrowaną aplikacją. Jeśli na urządzeniu Smart TV zostanie wyświetlony monit o podanie kwoty potrzebnej do uruchomienia instalacji, sugerujemy skontaktowanie się z pomocą i wsparciem firmy Samsung.

Jak prawidłowo korzystać z Samsung TV Plus?

Aby prawidłowo korzystać z tej aplikacji, musisz najpierw włączyć telewizor marki Samsung. Następnie kliknij element „Smart Hub”. Lokalizacja tej opcji Będzie to zależeć od rodzaju posiadanej kontroli., w niektórych sytuacjach będzie znajdować się w centrum i ma dużą liczbę kolorów. Teraz, aby wyświetlić programy, które lubisz, po prostu kliknij aplikację telewizyjną, a zobaczysz wszystkie kanały operacyjne.

Samsung smart tv

Aby uzyskać dostęp do tych funkcji Połączenie internetowe jest bardzo ważne, ponieważ jeśli nie będziesz mieć, nie będziesz mieć dostępu do żadnego z kanałów. Jeśli nie masz dostępnego urządzenia WI-FI, istnieje możliwość wykonania połączenia przez okablowanie, nawet z tego typu opcją będziesz czuł się bardziej komfortowo.

Ważne jest, aby wiedzieć, że działa również w telefonach komórkowych. Ponieważ oprócz telewizorów Samsung, od 2016 r. możesz wejść na tę platformę, jeśli masz telefon lub tablet tej marki i z System Android powyżej 8.0. Aby to zrobić, wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play i móc z niej korzystać bez żadnych kosztów.

Aplikacja Samsung TV Plus, którą można uruchomić z telefonu komórkowego Twojej marki, jest już zainstalowana na platformie i wystarczy ją tylko aktywować. Jest bezpłatny i ma łatwy w użyciu system. Ponadto będziesz mógł oglądać ponad 50 kanałów na swoim urządzeniu mobilnym. Będziesz cieszyć się ulubionymi programami, filmami, telenoweli i serialami bez żadnych ograniczeń.

Po pobraniu i skonfigurowaniu aplikacji uruchomisz swoje konto Google lub Samsung, aby zacząć z niej korzystać. Ma Discover, Live i My TV Plus, chociaż aby wejść do ostatniej opcji, musisz wejść z użytkownikiem Samsung. Z telefonu komórkowego możesz modyfikować programy, ustawiać przypomnienia, treści, tworzyć listy odtwarzania, powracać do wybranych treści i wiele innych opcji.

aplikacja telewizji mobilnej

Jak korzystać z Samsung TV Plus do oglądania seriali i filmów?

ta niesamowita platforma ma kanały operacyjne dzięki czemu możesz oglądać na swoim Smart TV tematy, które lubisz najbardziej, od filmów po seriale. Można tam również oglądać kanały telewizyjne, takie jak MTV. Aby z niego skorzystać, musisz postępować zgodnie z procedurą, którą powiemy poniżej:

  1. Przede wszystkim musisz włączyć telewizor. Następnie przewiń do menu opcji, gdzie możesz zobaczyć wszystkie pobrane aplikacje.
  2. Następnie wyszukasz platformę Samsung TV, lokalizując ją za pomocą pilota, dotkniesz środkowego przycisku, wybierając tę ​​usługę.
  3. kiedy znajdziesz się w środku, będziesz musiał poczekać kilka minut do czasu zakończenia procedury, aby rozpocząć oglądanie kanałów, co będzie stanowić szeroką gamę dostępnych opcji.

Jeśli chcesz wejść do przewodnika serwisowego, wystarczy nacisnąć element „CM” znajdujący się w kontrolce Samsunga, znajdziesz go w górnej części. W przypadku, gdy Twoja kontrolka jest standardowa, dotkniesz opcji „Przewodnik”, tam wprowadzisz to samo narzędzie. Następnie na ikonie strzałki naciśniesz w górę lub w dół w zależności od tego, co chcesz oglądać.

Możesz również zobaczyć liczbę „Polecane”, w tym możesz zobaczyć podsumowanie tego, co dzieje się w innych kanałach. W ten sposób będziesz miał możliwość obserwowania, czy chciałbyś mieć inne kanały, których nie oglądałeś, spróbuj przełączyć wyszukiwanie.

para ogląda telewizję

Jak zmienić język Samsung TV Plus?

Tego typu opcji nie można uruchomić w programach serwisowych, ale możesz umieścić w konfiguracji tę, którą najlepiej rozumiesz. W ten sposób, gdy będziesz chciał zmodyfikować język, nie będzie to dla Ciebie trudne, tak jak możesz dodaj napisy w wybranym przez siebie języku. Musisz jednak wziąć pod uwagę podczas wykonywania procedury, ponieważ istnieje możliwość, że zmodyfikujesz niektóre niezbędne zadania. Aby móc zmienić język na swoim urządzeniu, wykonaj następujące czynności:

  • Najpierw włączysz telewizor i poczekasz kilka minut, aż uruchomi się poprawnie.
  • Następnie przejdziesz do elementu „Pomoc” pilota w ustawieniach Smart TV.
  • Następnie z opcji, które pojawią się na ekranie, szukasz „Emisji dźwięku”. Kiedy go zobaczysz, kliknij na niego.
  • Teraz będziesz musiał poczekać, aż pojawi się nowa lista, dotknij sekcji opcji audio.
  • Następnie będziesz musiał wprowadzić element o nazwie „Język”.
  • Tam wybierzesz język, który najbardziej Ci się podoba lub ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zobaczysz kilka opcji.
  • Aby zakończyć, zapisz zmiany.