Skip to content

Co to jest i jak dostosować wygląd mojej karty kredytowej lub debetowej?

13 de marzec de 2021

Możliwość personalizacji karty kredytowej lub debetowej to jedna z usług, które banki dodały do ​​swoich użytkowników w ostatnich latach. Ta personalizacja kart składa się z ustalić konkretny projekt do karty przed wydrukowaniem.

W ten sposób osoba może poczuć większe poczucie przynależności do banku, a także wyższy stopień satysfakcji. W tym celu pokażemy co to jest karta spersonalizowana i jak możesz nauczyć się dostosowywać wygląd karty kredytowej lub debetowej. Abyś mógł cieszyć się dodatkowymi usługami banku, z którym jesteś powiązany.

Co to jest spersonalizowana karta kredytowa lub debetowa?

Personalizacja karty kredytowej lub debetowej polega na ustalić wstępny projekt do wydrukowania go. Dlatego ta opcja pozwala uzyskać unikalną kartę kredytową lub debetową, która pozwala zrobić to samo, co w przypadku tradycyjnych kart kredytowych, ale z unikalnym wyglądem i według własnych upodobań.

Z drugiej strony są tacy, którzy chcą skorzystać z tej usługi personalizacji, ale podmioty bankowe, z którymi są powiązani, ich nie świadczą. Jeśli tak jest w twoim przypadku, opcja przed tym jest samodzielnie dostosuj kartę kredytową lub debetową które posiadasz.

W tym celu należy kontaktować się tylko z dostawca powłok. Cóż, ten zapewni ci okładkę, którą możesz przykleić z przodu swojej karty. Musisz więc tylko wybrać preferowany projekt i mieć dostępnego dostawcę.

Wiele osób waha się przed spersonalizowaniem karty, ale powinieneś wiedzieć, że spersonalizowane karty oferują te same funkcje niż konwencjonalne. Zatem zalety korzystania ze spersonalizowanej karty kredytowej American Express, Visa lub MasterCard są takie same, jakie można uzyskać, korzystając z tradycyjnej karty bez spersonalizowanego wyglądu.

Jak dostosować wygląd mojej karty kredytowej lub debetowej?

Dostosowanie karty kredytowej lub debetowej jest proste, o ile instytucja bankowa, z którą jesteś powiązany, świadczy tę usługę, ale zazwyczaj tak jest. Po sprawdzeniu wystarczy wejść zaloguj się na oficjalnej stronie z twojego banku.

Po zalogowaniu wystarczy wybrać opcję „Aktywność karty” iw analogiczny sposób w sekcji „więcej”. Później w nowym oknie musisz wybierz numer karty debet lub kredyt, w którym chcesz dokonać personalizacji.

Na koniec musisz wybrać opcję „Zaprojektuj własną kartę”. W tej sekcji musisz przesłać obraz, który wybrałeś, aby spersonalizować swoją kartę, pamiętaj, że dostawcy kart kredytowych mogą odrzucić wybrany przez Ciebie obraz jeśli uznają to za niewłaściwe.

dziewczyna używa swojego telefonu i spersonalizowanej karty kredytowej

Dlatego sspróbuj wybrać odpowiedni obraz I dobrej jakości. Ponadto musisz zmienić rozmiar tego obrazu bez utraty jakości, jaką ma, aby został zaakceptowany, czyli co najmniej 480 × 480 i głównie w formacie JPG.

Zalety i wady posiadania spersonalizowanej karty kredytowej lub debetowej

Ten typ karty oferowanej przez banki bardzo różni się od konwencjonalnych kart kredytowych lub debetowych z różnych powodów. Głównym z nich jest to, że spersonalizowana karta oferuje użytkownikowi znacznie bardziej osobista funkcja i charakterystyczne, że tylko podpis na odwrocie.

Jeśli chodzi o projekt, który może reprezentować, powinieneś wiedzieć, że nie musisz się ograniczać. Cóż, te karty dają możliwość wydrukowania na nich pliku obraz i projekt, który chcesz. Możesz umieścić rodzinne zdjęcie, logo swojej ulubionej drużyny lub dowolny obraz, który chcesz pobrać z Google.

Z drugiej strony, jeśli chodzi o zabezpieczenia i środki użytkowania, które mają te karty, są one takie same jak pozostałe. Zatem zalety korzystania z tych kart mają te same zalety i wady, jak w przypadku korzystania z tradycyjnych kart kredytowych.

Jednak te spersonalizowane karty kredytowe lub debetowe dają użytkownikowi zwiększone poczucie satysfakcji z usługą Banku. Cóż, nie wszyscy ludzie mają tę usługę personalizacji.

dołącz do naszego kanału telegram