Skip to content

Avast Free Antivirus — najlepsza opcja bezpłatnej ochrony urządzeń

27 de styczeń de 2022

Przeglądanie Internetu jest zabawne i bardzo przydatne, ale wiąże się z pewnym ryzykiem. Uzyskiwanie dostępu do niektórych stron internetowych lub pobieranie określonych treści może spowodować, że nasz komputer: zainfekować wirusami jeśli nie jesteś chroniony.

Ponieważ nikt nie lubi doświadczać zainfekowanego komputera, zobaczmy jak pobierz avast.

Indeks()

Co to jest Avast?

Istnieje niezliczona ilość programów antywirusowych dla naszych komputerów. Największą wadą niektórych z nich jest to, że choć są bardzo skuteczne, mają bardzo wysoka cena.

Tak wysoki, że jego pozyskanie w większości przypadków nie rekompensuje konkretnego użytkownikaco kończy się tańszym kosztem naprawy komputera niż wydawaniem setek euro na program antywirusowy.

Jeszcze kilka lat temu nie można było znaleźć wysokiej jakości darmowych antywirusów, ale wtedy pojawił się Avast.

Ten program antywirusowy jest obecnie jednym z najczęściej używanych na świecie. Jest całkowicie darmowy i ma niewiele lub nic, czego można pozazdrościć płatnym. Ponadto wynika z tego często aktualizuję aby zawsze być na bieżąco z nowymi zagrożeniami, które pojawiają się dla bezpieczeństwa naszych urządzeń.

Avast się tym zajmuje usuń wszelkie zagrożenie poprzez pełną analizę wszystkich zakamarków naszego dysku twardego, ale oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak czyszczenie przeglądarki, poprawa bezpieczeństwa sieci domowej, inteligentna analiza itp. wszystko w celu uniknięcia wszelkiego rodzaju niechcianych włamań.

Pobierz Avast za darmo na swój komputer

W takich przypadkach najlepiej zrobić pobierz z oficjalnej strony internetowej produktu. Ułatwiamy Ci jego wyszukiwanie, możesz uzyskać do niego dostęp bezpośrednio z tego połączyć.

Gdy znajdziemy się w sieci decydujemy się pobrać darmową wersję. Strona automatycznie pokaże nam trzy różne wersje programu antywirusowego, abyśmy mogli zobaczyć oferowane przez niego usługi w każdym z jego planów bezpieczeństwa.

Ponownie wybieramy pobranie bezpłatnej wersji, a następnie przekierowuje nas na stronę Softonic. Tam klikamy zielony przycisk, który wskazuje „Pobierz za darmo”, a na następnym ekranie klikamy zielony przycisk, który wskazuje „Pobierz za darmo”.

Po zakończeniu pobierania uruchamiamy program i otwiera się okno instalacji. Kliknij „Zainstaluj”. Na dole ekranu naszego komputera pojawi się wyskakujące okienko wskazujące, że Avast instaluje.

Po zakończeniu instalacji nasz komputer jest już dobrze chroniony. Aby upewnić się, że nie mamy żadnego wirusa, zaleca się wykonanie: Głęboka analiza po prostu zainstaluj Avast, a następnie okresowo skanuj, aby upewnić się, że na naszym komputerze nie ma wirusów.

Pobierz Avast

Inne opcje ochrony komputera

Avast jest jednym z najlepszy antywirus które możemy znaleźć w celu ochrony naszego komputera, ale nie jest to jedyna opcja. Istnieją również inne antywirusy, które działają bardzo dobrze, takie jak AVG, Panda czy BitDefender, możesz dowiedzieć się o nich więcej w naszym artykule na temat najlepszy antywirus na komputer. Jeśli chcesz chronić swój telefon, odkryj najlepszy antywirus dla Androida.

dołącz do naszego kanału telegram