Skip to content

Kiedy pojawi się aplikacja Pokemon Café Mix? Na czym polega gra Pokemon Café Mix?

30 de styczeń de 2021

Pokémon Company to jeden z twórców gier wideo i twórców seriali, anime i mangi najbardziej znany na świecie. Jest również najlepiej prosperującym, ponieważ ma cenne sojusze z twórcami gier wideo, takimi jak Nintendo, Game Freak, Creatures. W tym artykule powiemy Ci o czym jest twoja nowa gra Pokemon Café Mix.

Pokémon odniósł wielki sukces w dziedzinie tworzenia gier wideo na przenośną konsolę, taką jak nostalgiczny Gameboy. Jednak teraz zdecydowali się uruchomić serię rysowaną w stylu anime, która okazała się całkiem akceptowana przez ludzi w każdym wieku na całym świecie.

W ten sposób osiągnęli to, nawet z upływem czasu, nadal mają wielka obecność w świecie gier wideo. Dobrym przykładem jest aplikacja mobilna Pokémon Café Mix. Wraz z ogłoszeniem premiery wielu zastanawia się, kiedy wyjdzie? O co chodzi w tej grze?

Kiedy pojawi się aplikacja Pokemon Café Mix?

Firma „The Pokémon Company” ogłosiła swoją premierę 27 stycznia 2020 r., Podczas corocznego specjalnego wydarzenia internetowego. „Pokémon Presents”. Jest to zawsze używane do komentowania nadchodzących dostaw, ujawniania nowych danych i gromadzenia fanów kreacji firm.

Jednak dobrą wiadomością jest to, że ta aplikacja już wyszedł, i jest obecnie dostępny w Sklepie Play. Został dodany do szeregów aplikacji do pobrania od 23 czerwca w Ameryce Północnej, aw Japonii, Europie i Australazji został wydany 24 czerwca. Teraz możesz pobrać i zainstalować Pokemon Café Mix na swoim urządzeniu z Androidem, iOS, Nintendo Switch lub komputerze.

Na czym polega gra Pokemon Café Mix?

W większości swoich poprzednich gier Pokémon zapewniał gry wideo z turowym systemem walki i z klasyczna mechanika gry. Rozumiemy przez to, że pozwalają nam podnosić poziom naszych kieszonkowych potworów, leczyć je, podnosić i trenować, zmuszając je do walki.

Możemy jednak zaobserwować innowacje w niektórych ich grach, takich jak Pokémon Go, w których musisz wyjść, aby złapać Pokémony. Lub Pokémon Ranger, w którym Pokémon nie awansuje ani nie walczy. Pokémon Café Mix to kolejne dzieło tej firmy zmienia nieco dynamikę gry, oferując zupełnie inne wrażenia.

Nowa aplikacja nie podąża za dynamiką gier RPG, która była wykorzystywana w grach konsolowych. Zamiast tego jest to darmowa gra, w której musisz rozwiązywać łamigłówki bez toczenia żadnych bitew. Skorzystaj i zacznij grać już teraz na dowolnym urządzeniu.

Jaka jest historia gry?

Historia opiera się na tym, że gracz założył kawiarnię wraz ze swoim partnerem, Evee i muszą prowadzić swoją działalność efektywnie. Chodzi o to, aby Twoje miejsce było jak najlepsze, dodając więcej miejsca i bardziej użyteczne przedmioty, aby przyciągnąć więcej klientów, niezależnie od tego, czy są to Pokémony, czy ludzie.

Inną bardzo interesującą mechaniką jest fakt, że można zatrudnić bardziej kultowe Pokémony z anime i oryginalnej serii gier wideo, aby stać się częścią pracowników Twojej kawiarni, co oznacza, że ​​Twój zespół roboczy również rośnie i poprawia się wraz z Twoim zakładem. Odważ się odkryć dla siebie wszystkie sekrety tej gry.

Na jakich systemach operacyjnych działa gra Pokemon Café Mix?

Zwykle gry Pokémon były dostępne tylko na konsole przenośne, ponieważ zawsze była to ich strategia marketingowa, a konsola podręczna mogła skutecznie grać w każdą grę wideo.

O czym jest Pokemon Cafe Mix?

Jednak ta strategia uległa zmianie, ponieważ urządzenia mobilne mogą również zaoferować doskonałe wrażenia z gry, niezależnie od twoich umiejętności.

Nową przygodę, która została udostępniona wszystkim lojalnym fanom serii dzięki Pokémon Company i Nintendo, można pobrać i można w nią grać wszystkie urządzenia system operacyjny Android i iOSCo więcej, warto również zauważyć, że jeśli posiadasz konsolę Nintendo Switch, możesz również cieszyć się tą częścią jako zawartością do pobrania.

Niektórzy użytkownicy mieli problemy z pobraniem Pokemon Café Mix, ale są one bardzo łatwe do naprawienia. Tak więc, jeśli posiadasz urządzenie z Androidem, iOS lub Nintendo Switch i jesteś fanem Pokémonów, powinieneś wypróbować tę grę. Śmiało i dodaj inne doświadczenie do tego, które otrzymaliśmy, ale nadal jest tego warte.

dołącz do naszego kanału telegram