Skip to content

Jak łatwo pobrać i zainstalować Boom Beach na komputerze z systemem Windows lub Mac

1 de marzec de 2021

Boom Beach zostało stworzone dla systemów iOS i Android. Aby otworzyć tę grę na komputerze z systemem Windows lub Mac, musisz emulować urządzenie mobilne, aby bezproblemowo uruchomić aplikację gry. Z tego powodu zalecamy przeczytanie tego artykułu, z którym się nauczysz Jak łatwo pobrać i zainstalować Boom Beach na komputerze z systemem Windows lub Mac.

Czym jest Boom Beach?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest Boom Beach? Jest to gra wideo stworzona przez firmę Supercell w 2013 roku. Boom Beach jest przedstawiana jako gra strategiczna, w której gracze mogą atakować inne bazy lub innych graczy w środowisku „Wyspa” z żołnierzami i obroną.

Podobnie jak w innych popularnych grach wideo, Boom Beach umożliwia graczom tworzenie własnych baz i wzmocnij swoją obronę. Możesz grać w trybie dla pojedynczego gracza lub użyć trybu wieloosobowego do atakowania innych graczy. Zwykle nowicjuszom najlepiej jest skorzystać z przewodnika po Boom Beach, aby rozpocząć przygodę w świecie tej słynnej gry.

Funkcje Boom Beach

Boom Beach opiera się na bitwach, które toczą się na różnych wyspach. Atmosfera gry związana jest z wojną, w której gracze mogą stwórz własną bazę i rozwijaj bitwy z innymi graczami online. Można jednak grać bez połączenia z Internetem.

Głównym atrybutem Boom Beach jest rozwój bitew w trybie multiplayer. Istnieje wirtualna waluta „diament” do kupowania zasobów i ulepszania konstrukcji baz bojowych. Supercell oferuje możliwość zdobycia diamentów za prawdziwe pieniądze lub dostarczenia ich jako nagrody, gdy gracze osiągną określone cele w specjalnych wydarzeniach.

Jak łatwo pobrać i zainstalować Boom Beach na komputerze z systemem Windows lub Mac

Obecnie firma Supercell oferuje grę Boom Beach na urządzenia mobilne z platformami Android lub iOS. Możesz jednak pobrać i zainstalować Boom Beach, aby grać w nią na komputerze z systemem Windows lub Mac, korzystając z procedury wyjaśnionej poniżej.

Pobierz i zainstaluj emulator dla systemu Windows

Pierwszym krokiem jest zakup emulatora, który na to pozwala utwórz środowisko Android na swoim komputerze z systemem Windows. W ten sposób będziesz mógł pobierać gry i aplikacje, które są zwykle przeznaczone na urządzenia z systemem Android.

Z tego powodu zalecamy pobranie emulatora „Bluestacks”. To oprogramowanie ma optymalną wydajność i będzie bardzo przydatne do uruchamiania aplikacji Boom Beach na komputerze. Wejdź na oficjalną stronę Bluestacks. Pobierz pakiet instalacyjny i otwórz plik wykonywalny, aby zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze.

Pobierz i zainstaluj Bluestacks na swój komputer Mac

Wersja Bluestacks dla komputerów Mac nosi nazwę „Bluestacks App Player”. Pobierz instalator na swój komputer z witryny Bluestacks i kliknij go dwukrotnie, aby rozpocząć instalację. Naciśnij przycisk „Zainstaluj” i poczekaj na zakończenie procesu.

W wyskakującym okienku naciśnij przycisk „Otwórz preferencje zabezpieczeń”, a następnie przycisk „Zezwalaj”, aby obsługiwać rozszerzenie systemu.

Zainstaluj Boom Beach

Użyj Bluestacks

Otwórz emulator Bluestacks, wpisz w wyszukiwarce „Boom Beach” i naciśnij przycisk „Szukaj”. Od razu zobaczysz aplikację „Google Play” lub „Apple Store” w zależności od systemu operacyjnego. Znajdź ikonę gry i kliknij „Zainstaluj”. Poczekaj kilka minut, aż gra zostanie pobrana i zainstalowana w emulatorze.

Sprawdź instalację Boom Beach

Aby sprawdzić, czy instalacja Boom Beach była skuteczna, znajdź ikonę gry w oknie instalacji Bluestacks lub za pomocą skrótu na pulpicie komputera. Od czasu do czasu Supercell udostępnia ulepszenia i nowości, dlatego w razie potrzeby zalecamy aktualizację Boom Beach.

Skonfiguruj sterowanie

Przed otwarciem Boom Beach na komputerze musisz to zrobić ustawienia elementów sterujących. Aby to zrobić, Bluestacks automatycznie otworzy okno konfiguracji. Tam możesz wybrać kombinacje klawiszy dla każdej czynności zgodnie z własnymi preferencjami.

dołącz do naszego kanału telegram