Skip to content

Skąd mam wiedzieć, kto obserwuje mnie na Snapchacie? Gdzie mogę to zobaczyć?

5 de luty de 2021

W dzisiejszym tutorialu zobaczymy jak się dowiedzieć, kto śledzi mnie na Snapchacie i gdzie mogę to zobaczyć. Wszyscy znamy kogoś, kto używa Snapchata. Chodzi o to, że jest to sieć społecznościowa, która ogarnia najmłodszych.

Jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, w której możesz wysyłać zdjęcia i filmy pojedynczo lub w grupach do swoich kontaktów.

Różnica w porównaniu z pozostałymi sieciami społecznościowymi polega na tym, że zwykle jest do tego przyzwyczajony udostępniać zdjęcia i filmy szybko i efemerycznie, ponieważ możesz ustawić czas, w którym udostępnisz wiadomość, zanim zostanie ona usunięta.

Wysyłając komuś zdjęcie lub film, które możesz edytować, określasz czas, przez jaki wiadomość będzie widoczna. Odbiorca musi przytrzymać wiadomość, aby ją wyświetlić, co utrudni wykonanie zrzutu ekranu.

Jak wyświetlić oczekujące zaproszenia do znajomych

Aby rozpocząć, przejdź do aplikacji Snapchat. Widok z kamery otworzy się po zalogowaniu się na konto Snapchat. Kliknij ikonę swojego profilu, która znajduje się w lewym górnym rogu. Następnie wybierz „Dodaj znajomych”. Jest to pierwsza opcja w menu, które zostało wyświetlone.

Otrzymasz listę znajomych z wieloma zakładkami. Musisz szukać ludzi, którzy są w „Dodał mnie „ spotkać się z tymi, którzy dodali Cię do znajomych. Możesz dodać każdego, kto znajduje się na liście, klikając opcję „AkceptowaćMusisz po prawej stronie każdego imienia.

duchy snapchat

Jak zobaczyć osoby, które dodały Cię ponownie

Snapchat nie ma określonej listy osób, które obserwują nas, jak to ma miejsce w przypadku innych sieci społecznościowych. Aby zobaczyć, kto za nami podąża, musimy z trudem przejrzeć każdy z naszych kontaktów.

Aby wiedzieć, kto Cię obserwuje, wejdź do aplikacji z urządzenia. Jak wspomnieliśmy wcześniej, widok kamery będzie otwierał się za każdym razem, gdy wejdziesz do aplikacji.

Kliknij awatar swojego profilu, który masz w lewym górnym rogu ekranu. W menu, które wybrałeś „przyjaciele”. Wprowadź ich profile jeden po drugim, aby zobaczyć, czy Cię obserwują. Aby to zweryfikować, należy zwrócić uwagę na następujące szczegóły:

  • Nie powinien mieć fioletowego przycisku w prawym górnym rogu ekranu ”Zasubskrybowano
  • W następnej linii powinieneś mieć opcje zadzwoń, rozpocznij czat, wyślij wideo lub zdjęcie.
  • Twój Lokalizacja
  • Powinieneś być w stanie obserwować liczbę punktów tego profilu

Innym sposobem sprawdzenia jest zrobienie Snap. Zrób zdjęcie i spróbuj wysłać je komuś, aby sprawdzić, czy Cię śledzą. Aby to zrobić, kliknij niebieski przycisk „Wyślij”, który masz w prawym dolnym rogu przechwyconego obrazu.

Będziesz mieć listę osób, które obserwujesz. Wybierz znajomego i kliknij „Wysłać”. Znajduje się po prawej stronie nazwy użytkownika. Przejdź teraz do swojej listy znajomych i sprawdź status przesyłki. Jeśli widzisz czerwoną strzałkę pod Snapem, oznacza to, że dana osoba Cię obserwuje.

Jeśli z drugiej strony strzałka wysyłania jest szara, oznacza to, że wysłany przez Ciebie Snap jest w toku, więc ta osoba nie podąża za Tobą.

Możesz także przejść bezpośrednio do listy znajomych i kliknąć „Nowy czat „. To karta po prawej stronie listy znajomych. Wyszukaj osobę i przytrzymaj, aż otrzymasz pudełko z jej informacjami.

Jeśli masz niebieski przycisk ”Dodany„Po prawej stronie jego imienia jest to, że podąża za tobą. Pamiętaj, że jeśli masz aktywne powiadomienia, pojawią się one za każdym razem, gdy znajomy Cię obserwuje. W tej chwili są to jedyne alternatywy jeśli chcemy wiedzieć, kto nas śledzi. Bądź na bieżąco i odkryj, jakie inne niesamowite opcje oferuje Ci ta niesamowita aplikacja.

dołącz do naszego kanału telegram