Skip to content

Jak zmienić profil Disney Plus na SmartTV? – Opis przejścia

21 de styczeń de 2022

Jedną z najlepszych platform streamingowych jest Disney+, ponieważ tak jest dostępne dla każdego urządzenia mobilnego z połączeniem internetowym, w tym Xbox, PlayStation, SmartTv i dekoder Movistar, łączyć się bez żadnych niedogodności; wystarczy mieć aktywne konto.

Będąc biblioteką kontenerów filmów i programów telewizyjnych, możesz je pobierać i oglądać w dowolnym momencie, w rozdzielczości 4K zgodnej z dowolnym urządzeniem połączonym z kontem Disney Plus; ale poza tym możesz tworzyć profile użytkowników aby móc personalizować i dzielić się z rodziną, przyjaciółmi lub partnerem i aby żaden nie wpływał na wrażenia i listy odtwarzania innych użytkowników.

Jak zmienić zdjęcie profilowe swojego konta Disney Plus?

Domyślnie Disney Plus zapewnia zdjęcie profilowe dla każdego profilu dostępne w użytkowniku i może być łatwiejsze do zidentyfikowania podczas wchodzenia na konto, ale wspomniane zdjęcie można zmienić tylko na domyślne w systemie Disney +, dlatego możesz wybierać tylko między Baby Yoda, Elsa, Doris, Mickey Mouse oraz różne postacie Marvela i Disneya.

Teraz dla zmienić awatar użytkownika różni się to dla różnych platform, na których można oglądać treści; tak, że dla interfejsu SmartTV musisz wejść do aplikacji z telewizora i wybrać ikonę profilu na dole ekranu, tam musisz nacisnąć „Zarządzaj profilami”.

Następnie kliknij na profil, na który chcesz zmienić obrazek i w środku wybierz „ikona profilu” na liście opcji, a tam wybierz obraz, który chcesz skonfigurować jako nowy awatar dla twojego profilu. Z drugiej strony, w przypadku interfejsu aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem Android lub iOS, musisz zacząć od wejścia do aplikacji na telefonie komórkowym.

Tam przejdź na dół ekranu, a zobaczysz ikonę swojego obecnego profilu, a następnie wybierz „Edytuj profile” i wybierz żądany profil zmień obraz, następnie kliknij na obrazek i wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba z rolki dostępnych opcji i zakończ przyciskiem „zapisz” w prawym górnym rogu.

Na koniec, aby zmienić obraz profilu w Disney Plus z przeglądarki internetowej na komputerze, zacznij od otwarcia adresu internetowego i uzyskania dostępu za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła, a następnie kliknij ikona twojego profilu prąd w prawym górnym rogu; tam zostaną wyświetlone różne profile, wybierz ten, który chcesz zmienić obraz i wybierz zdjęcie swojego awatara, aby zastąpić je tym, które najbardziej Ci się podoba.

Jak zmienić profil główny w Disney Plus?

Przełączanie profili to Disney+ Jest to bardzo prosta opcja do wykonania, wystarczy wejść do interfejsu aplikacji lub strony internetowej z kompatybilnego urządzenia i aktywować swoje konto, a następnie poszukać w dolnym lub górnym rogu banera lub menu z awatarem aktualny profil , tam możesz wybrać różne profile utworzone do zmiany.

Ile różnych profili umożliwia Disney Plus?

Na tej platformie streamingowej możesz utworzyć do siedem profili na tym samym koncie, ale każdy z nich będzie miał własną listę odtwarzania, listę ulubionych, historię, pobrania i rekomendacje; aby informacje o każdym współużytkowanym użytkowniku nie zostały utracone. To od Ciebie zależy, z kim chcesz się podzielić i jak dostosować profile do ich identyfikacji.

Z drugiej strony Disney+ umożliwia stworzenie profilu dla dzieci, tak aby ta sama platforma była odpowiedzialna za ograniczanie dostępu do treści zawierających przemoc lub treści dla dorosłych, tak aby profil generowany dla najmniejszego domu był dla nich bezpiecznym miejscem, a treść jest edukacyjną i zdrową rozrywką z filmami i animacjami dla dzieci.

Jak dodać nowe konto do Disney Plus bez utraty danych drugiego?

Tworzenie profili użytkowników jest czymś niezbędnym, gdy chcesz udostępnić konto większej liczbie osób, dzięki czemu możesz mieć własną listę „śledź dalej” i dzieci mogą blokować treści dla dorosłych w profilu, aby widzieli tylko bezpieczne treści.

Teraz, aby utworzyć profile wystarczy wejść na stronę lub aplikację Disney+, zalogować się swoją nazwą użytkownika i hasłem, przejść do prawego górnego rogu portalu i wybrać opcję „dodaj profil”, tam najpierw wybierz awatar dla profil, a następnie nadaj profilowi ​​nazwę, typ profilu (dziecko lub nie) i kliknij przycisk Zapisz, aby utworzyć profil.

Jaki jest prawidłowy sposób zamknięcia konta Disney Plus?

Prawidłowy sposób trwałego zamknięcia konta w Disney Plus to rezygnacja z subskrypcji, aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto Disney+ na dowolnym urządzeniu, a następnie przejdź do Profil> Konto> Subskrypcja> Anuluj subskrypcję, a dzięki temu anulujesz subskrypcję swojego konta.

Co Disney myśli o udostępnianiu profili swojej platformy?

Platforma ta umożliwia utworzenie do siedmiu użytkowników przy minimalnym limicie co najmniej jednego profilu użytkownika, dzięki czemu każda osoba mająca dostęp do konta będzie mogła zarządzać swoim odpowiednim profilem, a jej dane i historia nie będą miały wpływu na pozostałe profile . Ale, możliwe będą tylko cztery jednoczesne transmisje strumieniowe na konto, co oznacza, że ​​możesz oglądać treści tylko na czterech różnych ekranach w tym samym czasie.

Te cztery ekrany zostaną rozdzielone dla różnych profili w taki sposób, że jeden profil może zająć dwa ekrany, jeden lub wszystkie cztery, nie pozostawiając miejsca dla pozostałych; ale możesz pobrać zawartość i wyświetlić ją w trybie offline, chociaż będziesz mógł tylko pobieraj treści na maksymalnie 10 urządzeniach bez względu na profil.

dołącz do naszego kanału telegram